Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

rigby

Neskutečně zábavný film s kriminální zápletkou. Možná kdyby bylo nejhůř a už nebylo na vybranou. Nezasmál jsem se ani jednou, zívání na mě šlo celých 90 minut. ()

MiniRecenze

Krimi komedie,která je primitivně naivní a ještě k tomu nevýrazná.Je to jeden z těch snímků při němž když odejdete na půl hodiny na záchod,tak o nic nepříjdete. Děj je totiž předvídatelný a námět je stejný jak u "kopce"jiných podobných filmů.Zase na druhou stranu se dobře dívá na hlavní hrdinku a proto překousnete nějak těch 91minut. Opět se setkáváte s podprůměrností ve všech ohledech. NEVÝRAZNÉ! ()

Fantasy

Film má pdobný děj jako Exmanželka za odměnu, ale oproti druhému jmenovanému, na mě Slečna udělala větší dojem. Ztřeštěná Stephanie nemá peníze, vůbec žádné peníze. Proto začne makat pro svého úchylného bratrance Vinnieho. Jedním z jejích N.V.S. (alias nedostavil se,vyhýbá se soudu) je také muž, který u ní měl právo první noci, ale potom se na ni vybodnul. I po deseti letech na něj má vztek a tak se ze slečinky z města, která nezná jiné oblečení než lodičky a kostýmky, stane lovkyně odměn s pepřovým sprejem v ruce a koltem ráže 28 v kabelce. Záhy zjišťuje, že není jediná, kdo je Morellimu na stopě, ale narozdíl od ní, se druhý dotyčný nebojí použít násilí, ani zbraň, aby získal, to co chce. Stephanie Plumová je pěkný třeštiprdlo, to se musí uznat, ale občas jsem její představitelce nevěřila, že dělá to co dělá. (Sice nevím,jaké to je mít prostřelenej zadek, ale pochybuju, že by se žena chovala takhle klidně, kdyby se jí to stalo.) Joe Morelli, pohledný chlap,umí i trochu hrát,ale i když se snaží sebevíc, celej film zachránit nezvládne. Bohužel. A jako poslední z trojlístku hlavních hrdinů Ramirez... Drsoň to sice je, ale chtělo by to i trochu akce. (obzvlášť při souboji s Morellim v jedné z posledních scén. Vycvičenej boxer do sebe nechá mlátit a ani se nehne? To jako vážně?) Nejvíc se mi líbil Ranger, trochu víc prostoru pro něj by neuškodilo. Děj není špatný, jen se mohl trochu rozvést. Herecké obsazení obstojné, výkony dobré, ale scénář slabý. Dávám dvě hvězdy. Pobavilo, rozesmálo, ale žádný velký dojem film nezanechal. ()

StorWik

Hodnocení lehce pod 50% naprosto odpovídá kvalitě filmu. Je to spíš pohádka jak se princezna lovcem chce stát a u toho si ani nehet nezlomit. Naneštěstí tu hraje velkej sympaťák z Terranovy Jason O'Mara. Kvůli němu 3 hvězdy, jinak bych dal o jednu míň. Ideální film na večer když venku chčije jako z konve a chcete knedlit doma a nic nedělat. ()

Mort09

Zoufale bez nápadu, s minimem vtipných scén a nevýraznou Heigl v hlavní roli (rozhodně nemá na to být tahounem větší části filmu). 10% ()

Terminator666

Myslím, že jde o celkem povedenou krimi komedii. Vcelku jednoduchá zápletka, sympatické hlavní postavy a nenásilný humor. Podle mně je to solidní zážitek. ()

A.lis

Mám Heigl opravdu ráda, ale s tímhle filmem šlápla vedle. Doslova! Od komedie člověk obvykle čeká, že se pobaví. A pokud je komedie dobrá, tak se předpokládá, že humor komedie bude nápaditý, originální. Bohužel tenhle Reno Raines v sukních je opravdu nuda, ubohost a tak moc přetažený za kudrnaté vlasy, až by člověk místo sledování filmu raději pozoroval prasklinu na zdi nebo lenošného pavouka! ()

MJI

Mě to opravdu pobavilo. Samozřejmě, děj je nenáročný a předvídatelný, nicméně zlespoň z mého úhlu pohledu to bylo záměrem tvůrců. Jde prostě o zábavnou milostnou hru dvou hlavních představitelů na pozadí kriminálního, ehm, "thrilleru". Přesto pro večery strávené doma se svou ženou mnohem lepší zábava, než naprostá většina neustále dokola se vykrádajících bezduchých komedií. Chvílemi jsem uvažoval dokonce o 4*. ()

Jurcekk

Katherine sa veľmi nevyznamenala. Zadok priveľký, herecké umenie primalé. Protivník / partner zúfalý. Snáď záver, je znesiteľný. ()

Signore

Než jsem tady zjistil, že film měl rozpočet 40 milionů, uvažoval jsem (z milosti) o dvou **, takhle mi i ta jedna přijde moc. ()

KapitanKuraz

Strčte sa do prdele, mne sa to páčilo a to som ani nebol nadrbaný ako delo, keď ma aj pekná tvárička peknej obľúbenej herečky (minimálne za, Život je raz taký), donútiť dať o jednu-dve * naviac. Teraz triezvo po troch litroch vína, aj to za 12 hodín, takže odbúrané. Tak triezvo hodnotím 75%. ()

Pythonator

Povedená kriminálka především díky Katce. Co by ten film byl bez té scény připoutání ve sprše? Přesto jsem se bavil a negativní ohlasy nechápu. Pro mě daleko lepší než mnohé kriminálky podobného ražení. Krimi žánr je pro mě ovšem snesitelný jen s přidanou špetkou humoru a romantiky, takže jsem zjevně zaujatý. ()