poster

Megakrajta versus Gatoroid (TV film)

 • Česko

  Obří krajta vs. aligátor

 • USA

  Mega Python vs. Gatoroid

Akční / Sci-Fi

USA, 2011, 110 min

 • walkingdead
  ****

  Varování! Obsahuje spoilery! Fanatická ekoaktivistka vypustí do volné přírody pár hadů. Hadi trochu vyrostou a začnou žrát aligátory. A taky - jo, lidi. Místní poněkud nekompetentní rangerka vydá lovcům povolení k odstřelu hadů. Lovci jsou postupně loveni a zabíjeni hady a aligátory. Pak rangerka nadopuje aligátory steroidy, aby rostli a mohli konkurovat obřím hadům. Taky je povolán expert z indiánské rezervace (A Martinez, hvězda takových skvostů jako Santa Barbara nebo Terminátoři), kterému pak ale stejně nikdo nevěří (a samozřejmě si to odserou). Hadi a aligátoři se žerou navzájem a pořád rostou. Je tam i pár geniálních a logických nápadů, jako třeba utíkat před aligátorem do vody. Bláznivější film o zvířecích monstrech jsem snad neviděl, nejsem si úplně jistý (:-), jestli bylo záměrem vytvořit crazy komedii, ale povedlo se. Hvězda navíc za krásnou přírodu.(21.10.2011)

 • laepus
  ****

  Vůbec netuším, kolik nakonec dám hvězd, jestli vůbec se odvážím ohodnotit... Odpad to být nemůže, dodíval jsem do konce a pořádně jsem se zasmál (1. hvězda), k tomu "zajímavý" výstřih rajcovní čtyřicítky, která si říká jen a prostě Tiffany (2. a 3. hvězda) a vlak sežraný megakrajtou (4. hvězda) - je rozhodnuto :D tímto se omlouvám všem ostatním pořádným filmům, kterým jsem rovněž dal čtyři hvězdy. Nic to ale nemění na tom, že tento film je objektivně ještě pod úrovní Odpadu.(12.9.2013)

 • Prochy38
  odpad!

  Už ani nepamatuji, kdy jsem dal odpad! s natolik čistým svědomím. A to už jsem filmů tohoto stylu viděl opravdu mnoho. Řekněte mi někdo, proč to bože natáčí?? Rok 2011 a efekty na bodu mrazu. "Zvířata" digitálně vytvořena jsou na pohled opravdu ku zblití. A hlavně, zvířata se nechovají vůbec tak, jak by se chovala normálně. Proč si autoři, než natočí takovou kokotinu, nepřečtou aspoň něco základního o chování zvířat? Řekněte mi proč? A jestli ten film má hlavně pobavit, tak to ani omylem, dyť to je kravina jak prase. Absolutně nepříjemné postavy, nelogické (slabé slovo) chování! Nikdo v tomto filmu nemusel umřít, kdyby se choval podle pudu sebezáchovy. Kravina na entou... A o těchto hovadinách bych mohl psát ještě hodně hodně dlouho. U filmu jsem jen valil oči. Já to prostě nechápu. A vidím tu někoho, kdo dá 5*. Za co??(31.5.2011)

 • tibenskym
  ***

  Páči sa mi, že novšie počiny od spoločnosti Asylum, sa už netvária tak vážne ako staršie kúsky, ale práve naopak si tvorcovia uvedomujú stupiditu svojich filmov a sebazosmiešňovaním z toho ťažia "maximum", a preto tomu nasolím 3 * rovno do tlamy steroidového aligátora. Super český (mnohokrát dvojzmyselný) dabing.(20.1.2012)

 • Hvězdář
  odpad!

  Člověk váhá, jeslti tomu dát pět hvězd nebo odpad, protože i když to opravdu odpad je, tak jsem se při tom královsky bavil. U málo které komedie jsem se nasmál jako tady, kde se člověk směje tomu jak je film amatérsky a neprosto nepovedeně udělaný, často taky hloupým replikám herců a faktografickým neznalostem. Vtipné je právě to, jak je to všechno myšleno vážně.... otázkou je, jestli je tohle záměr nebo ne.(24.1.2013)

 • - Spoiler: Vzducholoď, kterou had prokousne, nese název studia, které film produkuje, The Asylum. (chaosteory)

 • - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace