Megakrajta versus Gatoroid (TV film)

• Česko

Obří krajta vs. aligátor

Mega Python vs. Gatoroid

Akční / Sci-Fi

USA, 2011, 110 min

• paascha

Wow, úplně si dokážu představit, jak někteří mentální velikáni, kteří se mezi námi skrývají, musejí prdět rozkoší. Woe, to je námrd, pičo! Vyhlášení fajnšmekři Šprcka11, Hník a Doktor prstidlo by asi ocenili, aby vrchního sprasitele hrál Drn Srajda, ale přeci jen je to americký film a kozomrdova sláva nepřekračuje hranice našeho malého pekliště.(18.1.2012)

• Ondrew

Smankote jenkote... Dalsia ultra-brutalna megasr@cka z produkcie sialencov z Asylum. Jediny sposob, ako si udrzat (relativne) zdravu mysel pri sledovani tohto hnusu, predstavuje zrychlene pretacanie. Iba to mna osobne delilo od totalneho nervoveho kolapsu, ehm. Co na tuto zhovadilost povedat? "Herecky" zrejme vskutku utiekli z nejakeho pornaca, mozno im Asylum slubil vyssi honorar. Potetovana rangerka z velkymi kozami na jednej strane barikady a vychrtla ekologistka s bulimiou na strane druhej. Hrozostrasne "herecke vykony", este strasnejsie digitalne efekty na urovni roku Raz Dva. Ked som film pustal, vedel som, ze to bude zivotu nebezpecne, no nedalo mi to. A tak mam za sebou dalsi mega-zazitok, na ktory, pevne dufam, co najskor kompletne zabudnem. Len mi tak beha hlavou... Kedy konecne Asylum skrachuje a prestane produkovat tieto urazky filmoveho priemyslu? Snad sa toho dna dozijem. MEGA-ODPAD ZA 0%!(3.10.2011)

• Z0oMb3E

Nádhera! Asylum/Syfyčko ako sa patrí! Vo floridských everglades sa premnožili africké Pytóny. Po tom, čo si s nimi nedokážu poradiť miestny profilovci, ktorých IQ závisí od ráže aktuálne držanej zbrane sa do prípadu vloží miestna policestar. O tom, že jej IQ závisí od obvodu hrudného koša sa netreba ani zmieňovať. Tak, a najskôr v ľavom prse, jej vznikne geniálny nápad, ako "pomôcť´" prírode. A prekvapenie na seba nenechá dlho čakať... I´m lovin´ it. Filmy, kde jedna absurdita strieda druhú, kde podávajú pseudoherci svoj životný výkon, kde filmové efekty závisia od aktuálneho upgrade-u skicára či opakovanie záberov sa používa na dodržanie štandardnej stopáže, sa nedajú nič iné len milovať. Ľudia ktorí niečo podobné budú brať vážne môžu po dosledovaní utrpieť nejeden srdcový kolaps. No divák, ktorý sa dokáže pri sledovaní odosobniť a upustiť čo i len minimálneho nároku na kvalitu snímku zažije nespútanú zábavu a natrhnutú bránicu. Mega Python vs. Gatoroid je síce len priemerné béčko, ktoré sa v ničom nelíši od jeho bohatej konkurencie, no pre fajnšmekrov creaturemovies ďalší hlboký zárez na pažbe.(3.7.2011)

• MM_Ramone

Už som mal možnosť vidieť zopár filmových súbojov. Versus movie. Pamätám sa na duely "Megažralok vs. obria chobotnica", "Boa vs. pytón", "Votrelec vs. Predator", "Freddy vs. Jason", "Kramerová vs. Kramer", "Ľud vs. Larry Flynt". Vždy mi bolo jasné kto sa proti komu postaví. No a teraz som si pozrel titul "Megakrajta vs. Gatoroid". Čo je megakrajta som vedel. Obrovský plaz, gigantický škrtič. Ale čo je to gatoroid som nemal ani tušenie. Zistil som, že je to experimentálnymi anabolickými stereoidmi nadopovaný aligátor. A tiež som prišiel i na to, že tento film je ukrutná kravina. Hlúpy scénar, slabí herci, mimoriadne nevkusný soundtrack a totálne primitívne digitálne triky. *(18.2.2016)

• Aluska88

Já jsem naprosto spokojená. Dostala jsem, co jsem očekávala a možná ještě i něco navíc. Tento další kolosální projekt od studia Asylum je tak vypečený, že jsem si ani nestačila zapisovat do mobilu to obrovské množství strhujících hlášek:) Ty skutečně stály za to. Včetně celistvých dialogů. Do toho pak obětavé samotné postavy, omračující triky, tolik oblíbené nelogičnosti a propracované scény. Jednoznačně vévodí zuřivá bitka Tiffany s Debbie Gibson na večerní párty. Nejdříve se dámy věnovaly úvodu ve stanu, a poté pokračovaly v jezírku, zatímco všude kolem se shlukovali Pythoni a Gatoroidi, se kterými si docela úspěšně dokázali poradit návštěvníci večírku:) Takže holky spolu klidně zápasily ve vodě, aniž by tušily, co se děje jen několik metrů od nich:) A taktéž by mě zajímalo, jaké množství mužských diváků se věnovalo převážně pohledům do kyprého výstřihu Tiffany, který po celou druhou polovinu filmu zdatně vyskakoval z obrazovky:) MEGA SPOILER! Tiffany to nakonec nedala. A Debbie taky ne. Jo, kdyby si děvče, dávala pozor, co kolem ní plave...:D KONEC MEGA SPOILERU. Takže doporučení pro všechny, kdyby ve vašem městě nakrmil nějaký chytrák plazy zasteroidovanými kuřaty, a vás pak jednoho dne vzbudily hlasité otřesy, není důvod k panice. To bude nejspíš Asylum:) Jenže to Vám nepomůže. Musíte začít ihned jednat. Nejprve musíte urychleně zničit všechna vejce. Ještě předtím však musíte sehnat prsatou zastánkyni zákona a zapálenou hadí aktivistku, jinak nemáte šanci. A hlavně, důležité! NIKAM nelétejte vrtulníkem:D Kdyby někteří nebrali film tak strašně vážně a neházeli mu hned opovrhující odpady, mohly by Asylácké kousky vystoupat i do vyšších procent:) "Jak se opovažuješ, ty šílená, chladnokrevná milovnice hadů!", "Ty příšery jsou všude kolem, ničí vše živé, zničily mi štěstí." :)(23.10.2011)

• - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)

• - Spoiler: Vzducholoď, kterou had prokousne, nese název studia, které film produkuje, The Asylum. (chaosteory)