Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

dj_kure

Docela svižná jízda se super herci. Sem tam nějakej ten slušnej fórek a dvakrát jsem se zasmál nahlas a fakt od srdce (navštěva v motelu třeba). Sice nic co by člověka posadilo na zadek, ale rozhodně ideální na sychravé odpoledne jen tak na zvednutí nálady. 60% ()

Lilien

Majstrovský plán? skor tupý, nelogický, amatérsky vlastne ako samotný scenár. Nepútavé, nudné ako akčný film podpriemer, a komédiou sa to nazvať nedá. Prekvapivo veľa známych mien, slušný námet ktorý mať prepracovanejší scenár, možno by film potom za niečo stál. Neviem a Eddie Murphy sa mi do úlohy tvrdého zločinca nejako nehodil, u neho som zvyknutý na takých pohodových chlapíkov. No ale hlášky púšťal sem tam fajnové. ()

TommyDiamond

Vůbec jsem tomuto snímku nevěřil. Myslel jsem, že to bude další nudná komedie, ale musím uznat, že jsem se docela bavil. Jak Ben Stiller, tak i Eddie Murphy mě svými výkony i rolemi mile překvapili. Asi největší risk byl s přesouváním ferrari. Na oko to vypadalo dobře, ale prakticky by se s ním nikam nedostali. Ono i výtahy mají svoji nosnost. A aby jeden výtah uvezl ferrari a osm lidí.......říkám, člověk nad tím nesmí přemýšlet. Celkově 60% ()

misar3

Jako komedie, či akce se tento film brát nedá. Pokud na něj hledíte z jiné stránky, jako film, který má spád, chvíle napětí, příběh, náhlou neočekávanou změnu děje, nebo jako film, který Vás naučí krást (což doufám, že ne :-)) pak je to film skvělý. Kromě asi dvou světlejších chvilek, kdy jsem se lehce pousmál, ať už scénce, nebo hlášce, opravdu nudná komedie, ale na druhou stranu jsem udržel pozornost právě díky ,,chystání plánu", čekal jsem, jak to celé dopadne. Jelikož už jsem plno filmů viděl a mám zkušenosti, tušil jsem, že sejf bude prázdný, ale auto ze zlata? To by mě nenapadlo. Herecké obsazení skvělé, ačkoli nikdo nepředvedl bůhví jak skvělý výkon, film má u mě 100%. ()

Bastinka

Herecké obsazení velice dobré....Ben Stiller si u mě stává čím dám víc oblíbený. Zápletka docela dobrá, ale 4 * dávám hlavně za závěr filmu. Líbí se mi filmy, které nemají 100% happy end - takže to diváka příjemně překvapí. ()

Shredder

Asi najmenej premysleny, napinavy a zabavny heist film, co som kedy videl. Jedinym plusom je, ze vsetko rychlo odsypa, ale inak nema velky zmysel rozoberat dalsie stranky filmu. Ide totiz o jednohubku, ake vsetci pozname. Nemastno-neslane postavy, simplicitny pribeh, rutinna rezia, kamera etc., takze za 5 minut po skonceni filmu vam vysumi z hlavy. Zasmial som sa 2-krat, z toho raz len vdaka vtipnemu prekladu v ceskych titulkoch. Od Ratnera som kazdopadne ocakaval viac. ()

Bezda22

Komedie bez jedinýho vtipu? Proč ne. Na to, že sem se u toho vůbec nesmál. Mě to bavilo. Ma to takovej zajímavej nenudící spád, i s tim že se tam neni čemu smát. 60% ()

papadoce

Príjemná zlodejíčkovina so sympatickým obsadením. Nejedná sa síce o komédiu, ale bavilo to. Téa je v skutku nádherná baba a to ja taky rád. Slušný priemer. ()

Scraffy

Správne uletená komédia s dobrými zábavnými hercami. Je to síce taká suchšia komédia, ale to bol podľa mňa zámer a ja to určite oceňujem. Bavil som sa. Koniec bol super. ()

kubas369

Spojení největších tahounů Stillera a Murphyho kupodivu funguje jinak je to jen zábavná vykrádačka hned několika filmů. ()

Mr_Moon

Kdyby to auto bylo fakt ze zlata asi bysme se hezky zasmali.....trochu nuda az na Eddieho to byla zachrana pred "odpadem" jo a ta cerna megera to mela vic rozbalit, mozna bysme se vic bavili... ()

jafuska

Film, který vlastně nebyl vůbec špatný, ano scénář byl trochu jednoduchý, děj slabý, ale přesto to mělo něco do sebe, ale takto si loupež nepředstavuji, no co, aspon byla ve filmu tak trochu sranda, a nebylo to myšleno nějak až moc vážně, a konec, ten byl optimistický, a dobře zakončený. ()

DooM94

Celkem dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 2 hvězdičkami ale nakonec jsem usoudil že to bude na 3* , protože to byla celkem příjemná "komedie". Eddieho mám rád a dlouho jsem ho v ničem neviděl....takže jsem byl rád, že jsem ho zase někde viděl. A Stiller a ostatní... taky fajn.... ale film mě začal bavit hold až při scénách s ferrari... ale předtim to byla docela nuda....... 60% ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)