Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

kubilov

Amatérští Dannyho parťáci, proč by ne? Mně se to líbilo. Stiller si odehraje to svoje, ta jeho parta mamlasů je spíš k smíchu než aby naháněla strach a Eddie Murphy, za to málo co nahraje, dokáže pobavit. Ovšem pravou trefou do černého je hlavní záporák Alan Alda, kterej je vážně k sežrání! ()

marek29

Geniální vykrádačka hotelu vedená nezkušenými zlodějíčky :) za mě 4 hvězdy (recenzi píšu dodatečně) určitě ještě někdy chci vidět znova - vybavuje se mi jen cosi na konci v bazénu na střeše.. ()

Pitryx

Velmi dobrá komedie, i když mám raději jiný styl. Scény na mrakodrapu jsou skutečně excelentní. Murphyho nějak nemusím. 201208189843/10433 ()

Benjik

Fajnová oddychovka s fajne obsazením a několika opravdu fajne scénami. Fajne zápletka i fajne rozuzlení. Prostě fajne filmek, fajne tři hvězdy a nic víc. Ani míň. ()

LukeKiller

Ben Stiller, Adam Sandler a pár ďalších - minimum fakt dobrých filmov, ale väčšinou také "v pohode". Čo bol aj tento film. Nepredpokladám, že by urobil dieru v mojom živote, ale na prebavenie k pivu fajn. ()

Tominni

Josh Kovacs se stará o luxusní bytový dům v New Yorku, vše má pod kontrolou až do dne, kdy vyjde najevo, že Arthur Shaw, jeden z nájemníků, je jen velký podvodník a hlavně, že připravil zaměstnance domu o všechny peníze. Ty ale někde musí být, protože FBI je nenašla a tak se skupinka bývalých zaměstnanců pod vedením Joshe pustí do mistrovského plánu, jak je získat. Taková menší verze Dannyho parťáků, jen ve všem trochu horší....méně vtipu, méně akce a méně zvratů...... ()

subic

Parta ichtylů chce ukrást staré Ferrari, které má celou karoserii pod červeným lakem pozlacenou za asi 45 mil. dolarů. Jak tohle dopadne? ()

johnsnow

Tak teraz ma Ratner prekvapil. Akože je to rutinér jak fras, ale vždy boli pre mňa jeho filmy nadpriemerné. No tento film bol skvelý, aj sa nasmejete, má to aj dramatickú vsuvku, akciu skoro žiadnu avšak vôbec nie je potrebná. Pár skvelých nápadov, fajn zvraty a napínavé momenty a skvelú hlavnú päticu. Za plný počet. ()

borohub

Ale jo, docela zábavné, občas trošku napínavější, avšak naprosto absurdní. Postavy docela sympatické, herci se dali (upřímně si nepamatuji v jakém novějším filmu jsem viděl Eddieho Murphyho). Konec možná zbytečně kýčovitý, ale zase neskončilo to až takovým happy endem (no dobře skončilo, ale nebyl to takový ten 100% happy end). Za mě rozhodně příjemné překvapení. 65% ()

adamix

O žiadne majstrovstvo sa nekoná ale ten nápad s krádežou auta zo zlata fakt stojí za pozretie. Vtipy nulové, ale to sa dalo čakať. Ten heist ale sám o sebe pozdvihne úsmev na perách. Za mňa 60%. ()

PlysovyMacko

Film sa rozbehne v poslednej tretine kedy sa odohráva samotný heist. Ten nie je nejak extra podarený. Pobavila ma hlaska "kradnutým autom na krádež" ale lepšie fóry chýbajú a prekvapilo ma, že hlavný hrdina skončil v base co sa pri takýchto filmoch nestáva. ()

BradleyT

Tentokrat jsem se vubec nepodival na hodnoceni a sel jsem na nej kvuli dobrymu traileru a pocitem, ze preci s temito herci to nemuze byt propadak - bohuzel byl a je. Vysledkem je nudna sablonovita slatanina s jinak vybornymi herci, ovsem se stupidnimi dialogy a nijak oslnivym komedialnim efektem. K dobru snad muzeme pricist jen necekany konec. Tohle je skoro az na odpad. ()

Idealista

Konečně komedie, ve které se E.Murphy a B.Stiller nechovají jak hovada nebo dementi. Skrátka zde krotí své "komediální " schopnosti. Jak oni tak i ostatní působí civilně a uvěřitelně. S příběhem to už je horší. Celé to působí jako 25 minutová epizoda řadového komed. seriálu, natáhnutého na celovečerák. A to vážně moc nepřeháním. Ještě že vzájemná chemie mezi herci dobře fuguje.T.Leoni je vážně sexy,citlivá agentka a její scéna v baru patří k tomu nejlepšímu. A A.Alda je vážně skvostný-uvěřitelný padouch. I ten sociální podtón potěšil. M. plán spíše potěší diváka příjemnými herci než-li provedením loupeže. I přesto že si žádný fór už nevybavuji, tak mám pocit že jsem se příjemně bavil. A někdy si to zas pustím. ()

waltosin

Pořád jsem čekal na něco co mě překvapí nebo nadchne, abych mohl dát aspoň ty tři hvězdy. Bohužel to nepřišlo a tak je to jenom podrůměrná komedie,kterých jsou stovky! Ben Stiller to docela oživil,ale i tak je to 40%!!! ()

Mikecat

Dobrý nápad, skvelá myšlienka, ALE nedopracované, slabo zahraté, chcelo by to trocha podoťahovať niektoré scény a trocha viac sa pohrať s kamerou, potom by to bolo fajn. ()

lobo87

Kopa známych tvár v komédii o dokonalej lúpeži, ktorej potenciál zostal nevyužitý a zaraditý sa len k tuctovým filmom, ktoré po prvom pozretí už asi nikdy neuvidíte. Najviac mi chýbalo, že som od postáv nedostal to, čo som čakal. Stiller nebol cholerický, Murphy ukecaný... Párkrát som sa pousmial, čo je asi problém, pretože od tohto filmu som neočakával nič svetoborné, len porciu jednoduchého a prostého humoru. Škoda... 55% ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)