Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

eraserhead666

Emily Blunt je zajímavá, Segelovou výhodou je, že je tak nějak nemastný neslaný, ale někteřé lidé takoví prostě jsou, takže mu to dodává punc realističnosti. Rhys Ifans potěšil, ostatně, to dělá vždy. Dakota Johnson je prost úžasná. Film je to mnohem více romantický než komediální, vtipů je málo, ale zase jsou dobré. Celé to však trpí na klasický apatowský neduh - je to k uzoufání dlouhé. ()

becki_tu

Nejroztahanější romantická komedie za poslední roky. Bohužel náplň scénáře se nijak neliší od podobných moderních žánrovek, takže jediné lákadlo pro potenciálního diváka zůstává jen v podobě Emily Blunt, případně Jasona Segela. A to je na dvouhodinový film, potýkající se navíc s nedostatkem kvalitního humoru, málo. 50% ()

ScarPoul

Nie je to až také vtipné ako by som od tohto druhu filmu čakal. Hlavne ak sa pod neho podpísal Apatow. Jedná sa o ďalší scenáristický počin vyníkajúceho herca a komika Jasona Segela, kedy si znova napísal sebe postavu na telo. Film má niečo cez vyše dve hodiny a bohužiaľ prostredie ani situácie nenaberajú taký spád ako tomu bolo vo Forgetting Sarah Marshall. Tým sa dostáva film do priemernej roviny. Na druhú stranu je ale príjemný. Hercom to svedčí a hlavne sa na nich dobre pozerá. Po predchádzajúcom Stollerovom filme Get him to the greek! výrazné zlepšenie aj keď sa to jeho debutovému filmu nevyrovná. Ale ak máte polovičku s ktorou si chcete spríjemniť večer, ťažko by som vám odporučiť lepší film. ()

Lacike

Po minulych zabavnych Segelovych komediach som sa tesil, ale vysledok je velke sklamanie. Par vtipnych momentov, ktore ma rozosmiali sa sice najde, ale hlavny problem filmu je, ze ma neskutocne nezazivne temto. Cely film cakate, kedy sa film rozbehne, ale do konca sa nedockate. Cely dobu sa to odohrava v style 1 dobry vtip po ktorom nasleduje divna 10-15 minutova hlusina v ktorom sa snazia danu zapletku rozobrat trochu serioznejsie, ale vobec im to nejde. Nieco v style Judda Apatowa, co neprekvapi, kedze to produkoval. Lenze tentokrat je problemom slaby scenar, ktory ani zdaleka nie je tak vtipny a prepracovany ako Apatowove filmy. 4/10. ()

BoPo

Tento film je určený pre všetkých, ktorí sú večer doma. Sú unavení, ale je im ľúto ísť skoro spať. Tak si pustia túto pecku. Vydržia tak do polovice a následne navštívia ríšu snov. Majú však pre seba ráno výhovorku, lebo zaspať pri filme je vždy lepšie, ako ísť dobrovoľne chrápať pred desiatou. No pre ľudí pri plnom vedomí, je to skutočne len skúška nervov. ()

6thSun

Potěší některé netradičně vystavěné a psychologicky zajímavé dialogy, pár slušných vtipů, herecké výkony, ale nic z toho nedokáže omluvit přepálenou stopáž, která vše koncentrovaně dobré rozmělní v průměrnost samu. ()

Johny_fork

Blbost s totálně nepoužitelným scénářem. To nezachrání ani herci, ani pár vtípků. Radši si pusťte po šesté Kopačky, než aby jste stejně jako já ztratili čas s tímhle filmem. ()

moviesfan

Emily opět naprosto výborná, ale proč byla délka filmu přes dvě hodiny? Šlo to dost zkrátit a výsledek mohl být určitě lepší. Takhle se střídala poměrně dobrá zábava s nudnými pasážemi, které byly zbytečné. Vesměs stejně převládá lepší pocit už díky hereckému osazenstvu. ()

Padme_Anakin

Emily Blunt vládne tomuto snímku půvabem sobě vlastním, okouzlujícím projevem a podmanivou přitažlivostí, bohužel Jason Segel jí nedokáže sekundovat, ona je o parník lepší.. K tomu tedy mám dvě zásadní výhrady, od romantické komedie neočekávám sprostotu a tady jí bylo příliš, taková ta čtvrtá cenová, a pak délka filmu, tolik pohřbů nepamatuji.. ()

PauloZ

Naprosto pohodavá komedie, ale rozhodně slabší než Kopačky a Dostaň ho tam. Navíc mi přijde, že 2 hodiny jsou na romantickou komedii zbytečně moc. Herci mě bavili všichni, až na pár trapných scének, které naštěstí střídaly ty zábavné a trefné momenty, ale není jich tam za tu dlouhou stopáž moc, což je škoda. Průměrné, ale ne špatné. ()

hous.enka

Příště prosím víc britského humoru a méně hollywoodských nápadů. Ono natočit dvouhodinový film o zásnubách vyžaduje odvahu a švih. Tady se to úplně nepovedlo. Nejlepší scény tak byly ty, kde nebyla (jedna z mých oblíbených hereček) Emily Blunt - hlavně lov srny a pak rodinný oběd a la srnčí hody. Což trochu zamrzí, když jde o romantickou komedii, že ano... ()

Kryton

Pro mě osobně příjemná Apatowka. Sympatické ústřední duo Segel - Blunt, žádná hloupá klišé romedií a celou dobu jsem měl chuť dát si to taco ze sanitky. Příjemné 2 hodiny! ()

SaNcHeZ_cz

Jason Segel zas a znovu. Originální zápletka, skrývající až překvapivě malé množství hlavní ingredience, tedy originality. Bohužel obsahuje až příliš velkou ležérnost a dokáže utahat během dvou hodin i otrlého diváka. Palec nahoru však přesto dostane, protože i přes veškeré své chyby se jedná o poměrně příjemný film. Sympatické charaktery, sbírka romantických klišé a vztahová odysea se světlými i temnými chvilkami. [55%] ()

Lamiczka

Na Nový rok se potkali, o rok později na Nový rok mladý a úspěšný šéfkuchař Tom požádá svoji přítelkyni Violet o ruku. Na svatbu ani jeden z nich (zatím) moc nechvátá. Zlom nastává v okamžiku, kdy se Véčko dostává na univerzitu, mladý pár se odstěhuje do bohem zapomenutého, většinu roku sněhem pokrytého maloměsta. Tom zde nenachází pro svůj obor ucházející práci a tak pomalu stagnuje a stává se apatickým. Co a jestli vůbec něco pomůže zachránit celý vztah, či to tihle dva dotáhnou do konce, to se dozvíte na konci snímku. Hlavní herecké duo věčně zasnoubených lidí mi sedlo. Celkově obsazení bylo vhodně vybráno, herci skvěle doplňovali ústřední dvojici. Klasická romantická komedie, kde se spíše řešily životní problémy, které mohou trápit leckoho z nás. K zasmání toho pravda moc nebylo, úžasný je začátek a konec filmu, zbytek je zbytečně nadýchaná vata. Divák tak lehko ztrácí pozornost a víc ho zajímá špína za nehty, než to, co se děje na obrazovce. Je to trošku škoda, protože herci se opravdu snaží. Suma sumárum se jedná o příjemnou romanťárnu na víkendový odpočinek u televize, když venku leje jako z konve (zrovna jako teď, když píšu tuhle recenzi). Neurazí, docela pobaví a v pohodlí křesla ty dvě hodiny přežijete. Možná s malým šlofíčkem. ()

JJ.Gibson odpad!

Za mě se to teda nedalo! Neskutečně dlouhej bizár!!! Zjišťuji, že mě moc nebaví hraní Jasone Segela.Emily Blunt je taková napůl dobrá a Chris Pratt, může být fakt rád, že se stal StarLordem :) Tohle mi fakt nesedělo. A mimochodem, fakt to není vtipný... ()

Makky

Príjemná vzťahovka s oku lahodiacou dvojkou. Niekoľko veľmi vtipných momentov a výborne napísané dialógy medzi hlavným duom sú to najpútavejšie. Avšak dĺžka a "nič navyše" aspekt robí z tohto filmu len obyčajnú jednohubku, na ktorú si už zajtra výrazne nespomeniem. ()