Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Chen

Nedávám tak nízké hodnocení jen kvůli tomu, že je módní kritizovat Novu (i když často oprávněně), dávám tak nízké hodnocení, protože je to opravdu katastrofa. Naše mutace byla "vykastrována", bylo odseknuto vše, co je na originále tak zábavného. Všichni víme, že spíše než o soutěžení jde o co nejlepší pády, co se stane v našem případě? Vytvoří se pravidla, ke kterým je snad potřeba příručka - penalizace sem, penalizace tam. Vizuální zpracování - bolestně chybějí malůvky a střih je opravdu zvláštní, zmatený, ale přesto nedynamický. Komentář - Bouček mi nevadí, mám ho relativně rád, ale tady jen suše konstatuje (překroucená) fakt a humor se nám nějak vytratil. Měl bych ještě více poznámek, ale jsem už moc unavený na to, abych je tu vypočítaval. On Wipeout - Souboj národů mluví sám za sebe, není třeba delšího komentáře. ()

cariada

Proč musí Nova i Markíza kazit tenhle skvělý formát? Měli snad dost času okoukat na Barrandově jak se to dělá v Americe či Británii, ale oni z toho udělají takovýhle paskvil, který místo aby bavil tak nudí. Aspoň ten název mohli nechat Drtivá porážka na, který je už našinec zvyklý. Nechat tam aspoň obyčejný soutěžící a né "hvězdy, který nikdo ani nezná". Docela by mě zajímalo, kdyby se vrhli na Pevnost Boyard jestli by to dopadlo líp. Je vidět ve snaze co nejvíc ušetřit, tak se spojí víc zemí. Jenže Hry bez hranic jsou jen jedny. Doufám , že Aréna národů na Primě dopadne líp. Je vidět, že absolutně nepochopili smysl soutěže, proč tam nedali obyčejný lidi at už náký pupkáče či maminy a pod jako je to v americké či britské verzi (ono ani ostatní státy co tam měli samý sportovce na tom zrovna moc nevidělali) Ono totiž ta soutěž spočívá v tom, že ty překážky by neměli být překonány a tudíž, je třeba dát tam takový lidi, u kterých je záruka, že budou padat a bude sranda, tady nejde o to překonat všechno v co nejlepším čase.(na to je tu Ninja Faktor, kdy jde o čas a něco dokázat) Podívejte se kolik lidí překonalo třeba koule v normální americké verzi a tady skoro každý druhý. O našich trapných "celebritách" darmo mluvit, je to studa. ()

Kwaichi

Zábavné súťaže podobného typu sa mi vždy páčili, ale to slovenské prevedenie mi moc nesedí. No nič sme slováci a vidno, že sa nevieme tak zabávať ako napríklad japonci. ()

kvasiva odpad!

Neznám americký originál a proto nemohu srovnávat. Viděl jsem dohromady asi 1 a 1/4 dílu. Poprvé skoro 3/4 dílu a dnes podruhé ani ne do poloviny. Moderátoři hrůza. Zábava? Kde, já žádnou nenašel. Tohle je velký propadák. V každém díle se stane nějaký neštěstí (zlomená ruka, skoro vymlácený zuby, "naše" hráčka omdlela) k čemu to? Ne děkuji, nemám zájem. ()

blitzer

Náhodou jsem viděl druhý díl a byla to celkem zábava. Na druhou stranu, že bych to začal pravidelně sledovat, to zase ne. Původní soutěž neznám, takže nemám s čím porovnávat (leda tak s Hrami bez hranic). Co mi ale lezlo na nervy, byla naprosto nesnesitelná slovenská moderátorka a její děsně strojené lezení do pr... "fandění". ()

campix

Originální série Wipeoutu je mi sympatická a vždy se rád znovu podívám na to jak si lidé dávají do držky při všemožných držkopádech. O těch to přeci je a druhá nejlepší věc byl komentář moderátorů jejich vtípky a samozřejmě zábavné kreslední fixkou na monitor. Věci které jinde fungují¨v české verzi NOVY !!! kläsicky nenajdete. Místo obyčejných lidí tu jsou rádoby pseudohvězdy a komentář obstarává Libor Bouček. No nechce se vám zvracet už teď ?? ()

otík

Nova zjistila, že jí chybí solidní soutěživý pořad a tak okopírovala, co se dalo a vytvořila svou vlastní verzi Hry bez hranic. Na první čumendu to nebylo až zas tak tragické, prostě klasická soutěž v novodobém lesku. ()

Sabrewulf

Teda já nechci vypadat jako takový ten typický ňouma "s lahváčem v ruce", co z domácího pohodlí kritizuje výkony těch v televizi, ale to nikdo z nich neměl tělocvik? Vždyť většina z nich (až na pár vyjímek) padá na každé překážce... ()

tomeek

Ubohý exkrement vyluhovaný z originálu. Nejvíc mi hlava nebere, proč na rozdíl od ostatních států, jejichž týmy se pyšní olympioniky, parkouristy a sportovci, máme v sestavě ty samé koJoty, rosničky a rádoby celebrity, které vidíme v každém silvestru na Nově. Trapný Kramár dělá "humor", místo aby soutěžil, zbytek týmu je nepoužitelný, blonďatý silikon po 20 vteřinovém běhu kolabuje a musí být odvezen sanitkou a já se ptám: COŽE?! Bouček se snaží, div si krdělko něstrgá, ale na co je tam ta slovenka, to jsem zatím neodhalil. Zbytečné. Zoufalé. Jediná hvězdička za Ondru Brzobohatého, který jediný pochopil, o čem je Wipeout a jde do toho naplno. Radši si pustím Takeshiho hrad nebo Ninja faktor! ()

Sharlay odpad!

Je až neuvěřitelné jak moc nám chce televizní produkce zblbnout hlavy, tentokrát na to šli s kamikadze soutěží plnou celebrit. Trapné, směšné, ubohé. Co přijde příště? A jak dlouho bude trvat, než diváci dostanou rozum a začnou tyto pořady ignorovat? Nebo to bude horší a horší a nakonec už v televizi nic pro lidi s vkusem, vlastním názorem a střízlivým ryzím uvažováním nic nebude? A co Jan Tleskač? ()

mr.filo

Snaha o navázání na tradici Her bez hranic (mimochodem nyní vysoce přeceňovaných, ale ve své době vysoce populárních) se nevyvedla. I kdyby se formát přesně okopíroval, tak publikum už je jinde. ()

Vecko99 odpad!

Americký Wipeout mám docela rád, pár dílů jsem viděl a občas se zasmál. Od československé verze jsem čekal to samé a bohužel jsem nedostal nic. Soutěžící i komentátoři jsou naprosto tragičtí a bohužel horší pořad jsem dlouho neviděl. Kam se hrabou na Hry bez hranic. ()

Sfinkter

Jsem soutěžní a soutěživý typ, ale proč nás reprezentují stupidní blondýny a borci z reklam s IQ 60? Proč to nejde pojmout malinko sportovně? Nechápu. ()