Vincentův svět

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

Kredy

Seriál jsem nesledoval, nebyl důvod, ale ve filmu jde úplně o hovno, jediný plus je, že film vyloženě nesere. ()

noby

Delší a slabší epizoda seriálu, omílající pořád dvě tři témata najednou a silně nafouknutá výplňovými sekvencemi, naštěstí ale se stejnou svěží atmosférou jako seriál. Jako film ani náhodou neobstojí, jako milá připomínka seriálu neohromí, ale potěší. ()

bloodline

Vysokooktánová zábava testosterónu, ktorý si ani šmahom ruky s estrogénom nepotykal. V besniacom opare letných starostí vhupol do sveta akýsi celovečerák so seriálovou predlohou. Vedel som o ňom veľké guľové, ale po vyložení nôh s mámuriti náladou a odložení Atlasovej ťarchy, otvoril skrinku s maximálne tupou, ale presne účinnou zábavou. Satirická óda na Hollywood virtuózne onanovala s každou bunkou mužského ega a načechrala ospevné (m)ódy z čias The Hangover. Tých päť hodnotiacich hviezd stojí na štyroch pilieroch zvrchovanej erekcie smiechu pri lahvinke s pivenkom - Jeremy Piven a.k.a. Ari Gold, Kevin Dillon a.k.a. Johnny Drama, cameo role a scenár. ()

Zmrv

Vincentův svět splnil přesně to, co jsem od něj chtěl - odpočinkový film, u kterého se při troše štěstí občas zasměju. A to se stalo. Nic víc, nic míň. „Mazel tov, bitches“ 60% ()

666Carnage

Průměrný film o smetánce Hollywoodu. Seriál jsem neviděl a i kdyby díky filmu ani neuvidím protože vím, že by mě to nebavilo a byla by to ztráta času. Sice se píše komedie ale nijak moc jsem se nezasmál. 45% ()

Zik2 odpad!

Kdyby někdo dostal zadání natočit co nejnudnější, naprosto bezobsažný film s co nejchudším fondem vtipů (má dvě milenky najednou a ony se potkají, ha ha ha), nemohlo by se mu snad podařit natočit něco tak důsledně strašného. Už dlouho jsem si tak moc nepřál, aby už něco skončilo. ()

lucijelucije

Možná jsem Entourage nepochopila, nebo jsem nenašla ten správnej směr, kterým mě měl snímek vést, protože mi tenhle film nejenomže nic neřekl, ale navíc mi nepřišel v naprosto v ničem zábavnej. Nuda. ()

santiamén

Místní hodnocení jaksi o ničem nevypovídá vzhledem k tomu, že film představuje v podstatě delší závěrečnou epizodu seriálu o 8 sériích, který zjevně téměř nikdo z hodnotících neviděl. Stejný případ jako Přizdis*áči a David Brent: Life on the Road. Proč na to čumíte, když vám chybí kontext těch 43 předcházejících hodin, během kterých se postavy nějak vyvíjely? ()

Jaro_slav

Neměl jsem šajn, co od toho čekat, a byl jsem potěšenej, skoro až nadšenej tim, jak dobře natočený to je. Člověk nemusí znát seriál a přesto se v tom neztratí. Poprvé se mi vysloveně líbil product placement, konkrétně Cadillac Ciel. Fokin woof. Na vyrostlýho malýho "I see dead people" byla radost se koukat, protože se s naprosto nelichotivou rolí popral skvěle, a Billy Bob snad ani špatnej bejt neumí. Ženský sou vesměs nudný katalogový krásky, trošku to zachránily akorát zábavná boxerka Ronda Rousey a obočí Emily Ratjakowski. Cca desetisekundovej štěk s Liamem Neesonem je úžasnej. 80% jak vyšitejch. ()

HonzaSim

První film, na který jsem se podíval díky projekci ČSFD, což je asi jediná cesta, jak bych se dostal ke shlédnutí. Pro mě osobně velké zklamání. Viděl jsem trailer a byl jsem nadšen. Alespoň jsem poučen pro příště, nedívat se na trailery, aby člověk neměl očekávání, co je většinou špatné. Nevím jestli je to tím, že v traileru byly snad všechny vtipné momenty, ale v sále už mě nic nepřekvapilo. Ten se sice řezal smíchy a já jen kroutil hlavou nad čím. Místní sousedé byli také "zážitkem." Slečna před námi se snad smála každé druhé větě, což mě poněkud otrávilo a přestal jsem litovat, že jsem se do kina dostal tak málo. Teď už vím, že pokud půjdu na veřejnost na komedii, půjdu na něco ověřeného. O ději je snad škoda mluvit, jestli tedy nějaký byl. Od první minuty se mlelo o natáčení snímku, který točí a ukázali z něj sotva půl minuty. Dialogy byly povětšinou zdlouhavé a nudné. Zpracování nebylo špatné, ale komedii si představuju jinak. 40% ()

Mimomisu

Seriál jsem poprvy, asi behem tri dnu, shledl cely a bavil me naramne. Tim padem uplne nedokazu posoudit, jestli flim funguje sam o sobe nebo ne (ale podle komentu a vetsiny recenzi asi jo). Kazdopadne pro me slo jen o natahlou epizodu serialu, kde se vytratilo napeti a humor sel z eRkovyho na PG12. Takze bohuzel trosku zklamani, na druhou stranu jsem ale rad, ze si tenhle serial vydobyl aspon nejakou finalni "tecku, i pres to, ze posledni dil serie to zvladl relativne ()

Phorbo

Ale jo, velmi příjemné zakončení po skvělém seriálu. Nemá to až tak skvělý šmrnc, jako předchozích několik řad, a to se samozřejmě podepisuje na výsledku. Možná zbytečně moc epizodních roliček pro hollywoodské hvězdy, které si přečetli pár bezvýznamných žbleptů, ale tak to asi do takového filmu zrovna patří, že jo. Film se opírá o to stejné jako seriál a tak není na čem jiném stavět a proto nic nového nepřekvapí. Ve výsledku mi to nevadilo, ale víc jak dvě hvězdy by si to nemělo zasloužit. I tak musím dát tři. Srdcovka ()

Strike

Jako velký fanda seriálu jsem spokojen. Dostal jsem přesně to co jsem čekal - Hollywood se vším všudy, camea, hláskujícího Ariho a Dramu... Prostě paráda. A že je kritizovaný super pozitivní konec (Golden globes, kvality Vincentova filmu...)...? Jaký jiný seriál (film) zaslouží hollywoodský happy end než Entourage...8/10 ()

arcticsky

Ale jo - s "chlupem" to beru. Potěšila camea známých osobností, nepotěšila celková nesmírná užvaněnost hlavních hrdinů. Seriál jsem neviděl, a tento film mě k němu rozhodně nepřitáhne. ()

Santino7

Z pôvodného seriálu som síce nevidel ani len jednu časť, avšak to nič nemení na fakte, že túto hollywoodsku partičku kamarátov zo sveta filmu (+ všetkých naokolo) som si obľúbil prakticky okamžite. Atmosféra, hlášky, príjemné a príťažlivé prostredie, množstvo vydarených cameí, žiaden zbytočne predramatizovaný príbeh... Celé je to skrátka v pohodičke. Všetko. Každý. Bláznivé, uletené (nemyslím humorom - nie je totiž taký, že by sa človek váľal od smiechu, skôr ide o akýsi úsmev, resp. pousmiatie, ktoré na tvári vydrží viacmenej po celú stopáž), no i tak svojím spôsobom kľudné. No skrátka skvelá relaxačka, ktorá ma vskutku pozitívny náboj, čím sa v podstate dostávam k tomu, že rozhodne v blízkych dňoch "dám šancu" aj pôvodnému seriálu (a už teraz viacmenej počítam s tým, že si naň budem musieť v najbližšom období vyčleniť strašný kopec času) - ktorý kebyže poznám a mám napozeraný, dosť možno by som v hodnotení šiel aj na plný počet, nakoľko už takto - bez akýchkoľvek predošlých "skúseností" s Entourage - som bol spokojný až-až. 85% ()

Hepy13

No doprdele...vo čem to jako kurva bylo??? Provokace pro chudý? Reklama na plavky 90-60-90? Reklama na superkáry? Soutež o co nejvetšího antisympaťáka? Asi od kazdýho něco....jen né dobrej film!! Koukat se na problémy nejakých trapných boháčů teda není nic pro mě. ()

adelina8 odpad!

Seriál jsem neviděla a po zhlédnutí tohoto skvostu to ani neplánuju. Dějově naprosto o ničem, což nevadí, když je ten film zajímavý něčím jiným - třeba vizuálně, obsazením nebo vtipem. Komedie? Opravdu? Pouze laciné a trapné, s žádnou postavou nelze sympatizovat, prostě u mě se to neseplo. ()

reban

Super filmík. Sranda byla, obsazení super, holky v bikinách úžasný a pěkný autíčka taky. Parádní letní komedie. Peace ()

TomasKotlant

Po většinu filmu mi přišlo, že sleduju užvaněný brak, ale místy jakoby to mělo hlubší myšlenku... Nevím. Možná je problém v neznalosti seriálu, možná jinde. ()

drozdy1

Velice, velice , velice nudné. Škoda , protože jsem se na tento film velmi těšil. A je smutné, že tento film zachraňuje jenom hrstka povedených scén. Hodnocení: 45%. ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)