Nejvíc mě baví "ongoing joke" s Donovanem Deckerem - "Právě jsi ho minula." "Zrovna jsem s ním mluvila po telefonu." - připomíná mi to jeden díl MASHe. Ale seriál nestojí tolik na módě jako spíš na sympatických postavách - Jane, Billy, Ben, slečna Shaw a dokonce i Grey a mrcha India jsou ztvárněny tak dobře, že skoro začínám uvažovat o získání práce v módním průmyslu (o kterém nevím vůbec nic).(17.7.2012)

Jednoduchý, dost nerealistický scénář. Každý díl má obdobné schéma. Hlavní postava musí zařídit nějakou práci pro svou přísnou šéfovou a přes chaos a x komplikací to vždy dopadne nad očekávání dobře - happy end je na světě. Ale dohromady to nějak funguje, celkově pohodový průměrný seriál s velmi dobrým obsazením.(31.1.2012)

Čekala jsem od toho... mnohem míň :). Začala jsem to sledovat, protože jsem vážně potřebovala nějaký nový, jednoduchý, oddechový seriál. To je přesně to, co Jane by Design je. Nicméně jsem byla opravdu překvapená, jak dobře to funguje. Jak zajímavý a chytlavý seriál to ve skutečnosti je. Hlavní postavy - super sympatické (i když sama Jane mi zezačátku úplně nepadla do oka). Záporné postavy - taky sympatické. Až podivuhodné množství pěkných kluků, jeden vážně přitažlivý britský akcent a naprosto uvěřitelná a návyková chemie mezi Jane a Billym, jejím nejlepším kamarádem. Pociťuju až... jistou deprivaci, když si vzpomenu, že už jsem viděla všechny zatím natočené díly a musím čekat do příštího týdne!(20.6.2012)

Jednoduchý příběh, který se ničím nevyniká a přesto se mi to hodně líbilo, což jsem ani nečekala. Šla jsem do toho s malým očekáváním a velice mě to překvapilo. Móda je holt moje. No, dost lituju, že to nedostalo šanci na druhou sérii, myslím, že jsou jiné seriály, které by si zasloužili zrušit místo tohohle, ale s tím já už nic nenadělám. 4*(9.6.2013)

Tak pilot seriálu byl velmi příjemný. Něco mezi Sex ve městě a Ďábel nosí Pradu. Teenagerka Jane miluje módu, miluje nejoblíbenějšího kluka na škole, ale sama tak oblíbená není. Neustále ji šikanuje její spolužačka. K tomu všemu má Jane ještě nezaměstnaného bratra, dluhy na krku, otec zemřel a matka jí v dětství utekla. A tak Jane omylem získá práci v jednom módním salonu, kde dělá poskoka bossce Andie MacDowell. Myslím, že se můžeme těšit na seriál plný módy, intrik a humoru.(6.1.2012)

• - Věk Jane (Erica Dasher) se během natáčení v roce 2012 shodoval také s věkem její představitelky. Postavě i herečce bylo 25 let. (Alca)

• - Erica Dasher, která hraje hlavní postavu Jane Quimby, si před natáčením prvního dílu poranila kotník a ve scénách, kdy musela utíkat, ji zastoupila náhradnice. (Alca)

• - Poslední únorový týden 2012 skončil seriál ve svém vysílacím čase na prvním místě mezi teenagerkami, kterých seriál na stanici ABC sledovalo celkem 391 000. Nejlépe se seriál vedl také mezi kabelovými televizemi u mladých žen mezi 12 a 34 lety, kterých u televizorů bylo 781 000. (Alca)