• Mia Zoldy
  ****

  Móda, móda a móda. Tak tento seriál jednoznačne prekvapil a doteraz som nahnevaná, že bol neočakávane zrušený po prvej sérii. Sledovanosť bola dostačujucúca, takže je to šok pre mnohých. Po Škaredej Betty opäť niečo podobné, len s nižšou dávkou humoru, ale o to viac realistickejšie. Trochu viac teenegerské, ale módna strana dorovnáva. Skvelé herecké výkony - Andie MacDowell som tak dlho nevidela... India de Beaufort - takto si predstavujem mrchu s výborným vkusom :) a samozrejme nádejné mladé herecké talenty - Erica Dasher, Nick Roux. Oddychovka ako vyšitá.(17.11.2012)

 • leopoldina
  ***

  Tak pilot seriálu byl velmi příjemný. Něco mezi Sex ve městě a Ďábel nosí Pradu. Teenagerka Jane miluje módu, miluje nejoblíbenějšího kluka na škole, ale sama tak oblíbená není. Neustále ji šikanuje její spolužačka. K tomu všemu má Jane ještě nezaměstnaného bratra, dluhy na krku, otec zemřel a matka jí v dětství utekla. A tak Jane omylem získá práci v jednom módním salonu, kde dělá poskoka bossce Andie MacDowell. Myslím, že se můžeme těšit na seriál plný módy, intrik a humoru.(6.1.2012)

 • Rosaviva
  ****

  Jednoduchý příběh, který se ničím nevyniká a přesto se mi to hodně líbilo, což jsem ani nečekala. Šla jsem do toho s malým očekáváním a velice mě to překvapilo. Móda je holt moje. No, dost lituju, že to nedostalo šanci na druhou sérii, myslím, že jsou jiné seriály, které by si zasloužili zrušit místo tohohle, ale s tím já už nic nenadělám. 4*(9.6.2013)

 • Bansheee
  ***

  Jednoduchý, dost nerealistický scénář. Každý díl má obdobné schéma. Hlavní postava musí zařídit nějakou práci pro svou přísnou šéfovou a přes chaos a x komplikací to vždy dopadne nad očekávání dobře - happy end je na světě. Ale dohromady to nějak funguje, celkově pohodový průměrný seriál s velmi dobrým obsazením.(31.1.2012)

 • Pongin
  ****

  Typický americký příběh utlačovaných, kteří v sobě ukrývají talent. Samí hezcí lidé, móda, které ani za mák nerozumím. Obvyklé scénaristické cliché...............Stejně se mi to líbí. Vynikající na oddech od složitostí a hlavní představitelka spolu se skvělou Andie MacDowell táhnou, když scénář zadrzhuje. A Erica Dasher je hrozně sympatická a roztomilá a ano, i to mi stačí k vyššímu hodnocení.(11.1.2012)

 • - Erica Dasher, která hraje hlavní postavu Jane Quimby, si před natáčením prvního dílu poranila kotník a ve scénách, kdy musela utíkat, ji zastoupila náhradnice. (Alca)

 • - Tři dny po ukončení vysílání seriálu producentka April Blair prozradila, jak se měla odvíjet dějová linie v druhé sérii. Eli (Bryan Dechart) odhalil Janino (Erica Dasher) tajemství, Jane a Billy (Nick Roux) se poprvé políbili, Ben (David Clayton Rogers) a Rita (Smith Cho) se měli zasnoubit, Jeremy (Rowly Dennis) začal podnikat s vlastní značkou oděvů konkurující Donovanu Deckerovi, což začalo komplikovat jeho vztah s Indiou (India de Beaufort). Amanda (Briga Heelan) se měla začít s cházet s učitelem Toddem, který se dříve ucházel o Ritu. A v neposlední řadě se Kate (Teri Hatcher) vrátila opět do města.  (Ganka)

 • - Věk Jane (Erica Dasher) se během natáčení v roce 2012 shodoval také s věkem její představitelky. Postavě i herečce bylo 25 let. (Alca)