Čekala jsem od toho... mnohem míň :). Začala jsem to sledovat, protože jsem vážně potřebovala nějaký nový, jednoduchý, oddechový seriál. To je přesně to, co Jane by Design je. Nicméně jsem byla opravdu překvapená, jak dobře to funguje. Jak zajímavý a chytlavý seriál to ve skutečnosti je. Hlavní postavy - super sympatické (i když sama Jane mi zezačátku úplně nepadla do oka). Záporné postavy - taky sympatické. Až podivuhodné množství pěkných kluků, jeden vážně přitažlivý britský akcent a naprosto uvěřitelná a návyková chemie mezi Jane a Billym, jejím nejlepším kamarádem. Pociťuju až... jistou deprivaci, když si vzpomenu, že už jsem viděla všechny zatím natočené díly a musím čekat do příštího týdne!(20.6.2012)

Jednoduchý, dost nerealistický scénář. Každý díl má obdobné schéma. Hlavní postava musí zařídit nějakou práci pro svou přísnou šéfovou a přes chaos a x komplikací to vždy dopadne nad očekávání dobře - happy end je na světě. Ale dohromady to nějak funguje, celkově pohodový průměrný seriál s velmi dobrým obsazením.(31.1.2012)

Nejvíc mě baví "ongoing joke" s Donovanem Deckerem - "Právě jsi ho minula." "Zrovna jsem s ním mluvila po telefonu." - připomíná mi to jeden díl MASHe. Ale seriál nestojí tolik na módě jako spíš na sympatických postavách - Jane, Billy, Ben, slečna Shaw a dokonce i Grey a mrcha India jsou ztvárněny tak dobře, že skoro začínám uvažovat o získání práce v módním průmyslu (o kterém nevím vůbec nic).(17.7.2012)

Typický americký příběh utlačovaných, kteří v sobě ukrývají talent. Samí hezcí lidé, móda, které ani za mák nerozumím. Obvyklé scénaristické cliché...............Stejně se mi to líbí. Vynikající na oddech od složitostí a hlavní představitelka spolu se skvělou Andie MacDowell táhnou, když scénář zadrzhuje. A Erica Dasher je hrozně sympatická a roztomilá a ano, i to mi stačí k vyššímu hodnocení.(11.1.2012)

Móda, móda a móda. Tak tento seriál jednoznačne prekvapil a doteraz som nahnevaná, že bol neočakávane zrušený po prvej sérii. Sledovanosť bola dostačujucúca, takže je to šok pre mnohých. Po Škaredej Betty opäť niečo podobné, len s nižšou dávkou humoru, ale o to viac realistickejšie. Trochu viac teenegerské, ale módna strana dorovnáva. Skvelé herecké výkony - Andie MacDowell som tak dlho nevidela... India de Beaufort - takto si predstavujem mrchu s výborným vkusom :) a samozrejme nádejné mladé herecké talenty - Erica Dasher, Nick Roux. Oddychovka ako vyšitá.(17.11.2012)

• - Indii Jordain ztvárnila v seriálu herečka se stejným jménem, a to India de Beaufort. (Alca)

• - Věk Jane (Erica Dasher) se během natáčení v roce 2012 shodoval také s věkem její představitelky. Postavě i herečce bylo 25 let. (Alca)

• - Tři dny po ukončení vysílání seriálu producentka April Blair prozradila, jak se měla odvíjet dějová linie v druhé sérii. Eli (Bryan Dechart) odhalil Janino (Erica Dasher) tajemství, Jane a Billy (Nick Roux) se poprvé políbili, Ben (David Clayton Rogers) a Rita (Smith Cho) se měli zasnoubit, Jeremy (Rowly Dennis) začal podnikat s vlastní značkou oděvů konkurující Donovanu Deckerovi, což začalo komplikovat jeho vztah s Indiou (India de Beaufort). Amanda (Briga Heelan) se měla začít s cházet s učitelem Toddem, který se dříve ucházel o Ritu. A v neposlední řadě se Kate (Teri Hatcher) vrátila opět do města.  (Ganka)