poster

Liga spravedlivých: Zánik

 • USA

  Justice League: Doom

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2012, 74 min

Předloha:

Gardner Fox (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • necisty
  ****

  Od té doby, co komiksové hrdiny hrají skuteční herci, jsem vlastně neviděl žádný opravdový komiks dnešní doby. Musím tedy uznat, že jsou kolikrát lepší než ty hrané - např. nejnovější Ninja želvy. Dnes už to mají zmáknuté a nejsou to jen filmy pro děti, ale užije si u toho i dost ostřílený nadšenec. ... SA(15.1.2015)

 • NinadeL
  ****

  Problém tohoto filmu spočívá v jeho seriálovosti, jako rozšířená epizoda seriálu by mohl být výjimečný, jako samostatný film je nedostačující. Přesto pravidelná potřeba hlášek hrdinů z JLA byla naplněna. V opozici je tentokráte arogantní Batman, nejzábavnější Flash a samozřejmě nejvíce sexy Wonder Woman svádějící svůj pravidelný souboj se svou pradávnou protivnicí Cheetah. Nicméně celková zábavnost může s každou reprízou stoupat, společně s tím, jak vám budou jednotliví hrdinové přecházet do krve.(26.4.2012)

 • melloun
  ***

  Dobrá jednohubka, ale doufám, že se nikdy nedočkám Hollywoodského zpracování. Velký úspěch Avengers sice může vzbuzovat určité naděje, že by takto mohla fungovat i Liga spravedlivých, ale v tomto případě jsem poněkud skeptický. Batman a Superman by prostě měli zůstat každý ve svém světě.(6.6.2012)

 • Spiker01
  *****

  Už to má takovou groteskní animaci, ovšem stále suprovej příběh a i postavy, které mě v hrané verzi ať už z traileru nebo předchozích filmů odpuzují, jsou tady hrozně cool (Flash a Superman). Ještě že je těch animáků tolik, stále je co dohánět a ačkoliv už byly i opravdu slabé kousky, u JL jsem se dobře bavil po celou dobu. PS : Podtitul "Legion of Doom" by byl poněkud výstižnější.(3.8.2017)

 • JohnnyD
  ***

  Spôsob, akým sa Bane rozhodol pokoriť Batmana by si zaslúžil aj samotný film, taký bol geniálny a zvrhlý. Škoda len že zvyšok filmu bol hlavne o akcii. V podstate sa skladá z troch akčných scén: úvodnej lúpežnej, strednej, kde sa záporáci snažia pokoriť superhrdinov a záverečnej s odvrátením apokalypsy. A príbeh uniká kdesi pomedzi prsty akcie. DC animáky idú razantne dole vodou a nedarí sa im to zvrátiť. Keď si spomeniem na dokonalý Justice League: The New Frontier (ktorý je na csfd modrý!!!) a jeho pomalú snovú retro atmosféru, tak sa len čudujem, kam to došlo. Oceňujem ale najmä Supermana inšpirovaného Christopherom Reeveom a sexy Wonder Woman a Star Saphire ... i keď možno povedať o animovaných postavách, že sú sexy? Hentai nepozerám. Fakt!(22.2.2012)

 • - Film je věnován památce zesnulého Dwayneho McDuffieho, autora komiksové předlohy, který zemřel 21. 02. 2011 ve věku 49 let. (Conspi)

 • - Film je volně inspirován komiksem „Tower of Babel“ od Marka Waida z roku 2000. (Caszidy)

 • - Jedná se o první film o Lize spravedlivých, ve které se objevil skutečný Cyborg z naší reality. (jh666)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace