poster

Česko Slovensko má talent 3 (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2012, 105 min

 • Anrie
  *

  Tak. A už tu máme znovu, konkrétně po třetí, ukázku české negramotnosti. Porota a moderátoři stejní. Vystoupení taktéž. Tanec a zpěv a zas a znovu, tanec a zpěv.... Po falešném "pěveckém" výstupu jednoho mladíka, kterého nakonec kvůli jeho očividné snaze a smutnému kukuču, poslala porota dál, jsem tuto soutěž už definitivně zavrhla. Moc nechápu logiku, že když bylo představení vydařené, nebo i s velkým úsilím zvládnuté, tak že toho daného soutěžícího vynachválí až do nebe a namluví mu, jak je skvělý a když se objeví někdo méně nadaný, tak ho nemilosrdně vybučí a schodí ho narážkami. Ne, už mě to neba!!(24.9.2012)

 • SOLOM.
  **

  Tahle řada se mi moc nelíbila. Porota sice zůstala ve stejném složení a objevilo se tu hned několik opravdových talentů, ale už to prostě nedokázalo tolik zaujmout, jako když se tahle show objevila na obrazovkách poprvé. Vítěz operní zpěvák si to asi zasloužil, ale spíš mě tehdy zaujala kauza okolo skupiny The Apples – které vyhodili za to, že nechtěli podepsat smlouvu se společností Jaro Slavíka --- jsem rád, že mu děvčata neskočily na lep a zůstaly „svobodné“ – tedy alespoň to tvrdily ve svých rozhovorech…(1.12.2018)

 • Djoker
  *

  Původně jsem třetí sérii nechtěl ani sledovat, natož hodnotit, jenže jako freak show a přehlídka zoufalců to stále funguje. Kupa nezaměstnaných, skladníků a prodavaček znovu vyrazila změnit svůj život a většinou je to fakt slušný pomaz. V další fázi bez tragédů je to už bohužel o ničem. Proto stejně jako u druhé série ubírám hvězdu. Přeci jen už nám to cpou třetí rok po sobě a to ubrečený telefonování vyřazeným bylo tak ubohý emocionální vydírání, že i spláchnutí do odpadu by bylo nedostatečným trestem.(4.11.2012)

 • Alfréda
  odpad!

  Odpad všech odpadů. Prima celou tuhle show tentokrát podělala všude kde mohla. Do semifinále se volí mezi největšími blbci, kteří jsou nechvalně nazýváni hvězdnou pěchotou, mezi nimi jeden nemocný dědek, puberťačka která nic neumí a proto leze do televize, šedesátiletý dýdžej a ještě další tragédi. Na úkor těchto jsou ze hry vyřazeni soutěžící, kteří od samého začátku patří mezi favority a proto soutěž opouštějí. Porota jim jejich nepostup zdůvodnila tím, že pro ně nemohou dále najít volné místo, byť by opravdu rádi. Totálně tím na*rali oba národy a proto o dva týdny později přichází změna pravidel, kdy se najednou místo našlo a jednoho z vyhozených berou zpět. Následující týden si další změnu pravidel během pěti minut přímého přenosu stanoví slavná porota, která chce do finále pět lidí místo čtyř. Hlavně že nebylo pro další postupující místo, ale najednou to jde. A vrcholem všeho byl finálový večer, kdy se měnila pravidla potřetí, a to i bez vědomí soutěžících, kdy jim v přenosu oznámí, že finanční obnos pro vítěze lze rozdělit mezi všechny soutěžící, pokud si tak budou přát. Chvíli na to paní Bílá předvedla nesmyslný výbuch emocí, kdy vynadala jednomu ze soutěžících za to, že řekl svůj názor na tuto změnu pravidel, do očí mu řekla že výhru mu nepřeje a doufá, že jeho rozhodnutí ho bude stát fanoušky a zcela bezpochyby největšího adepta na vítězství připravila o první místo. Půl hodiny na to se paní Bílá zřejmě uklidnila, názor má najednou úplně opačný a onoho soutěžícího zase obdivuje, uctívá, a fandí mu za jeho upřímnost. Upřímně doufám, že za tohle extempore Ti milá Primo pořádně klesne sledovanost.(26.11.2012)

 • Marfab
  odpad!

  všechny ty podělané taneční soubory a skupiny, kapely a zpěváky, různé artisty bych ani nepustil na chodník před budovu castingu. oni totiž nemají s talentem jako takovým nic společného, protože na tohle mají svoje instruktory a trenéry. bože a ti cvičitelé psů a skákající banda dvaceti lidí kde je akorát chaos a zmatek je prostě otřesný....HRUZA(30.9.2012)

 • - Vítězem třetí řady se stal operní pěvec Jozef Pavlusík. (SONY_)