Tenhle film má spád, dostatek silných, vtipných momentů a zašmodrchaný, vztahový scénář vystřižený jako z reálného života - nikdo dopředu nemůže tušit, co ho čeká a do čeho se zcela bez varování může dostat. A jak lze velice rychle zcela náhodně příznivou situaci podělat tak, že už ji nespravíte. Kenneth Branagh ve Woodyovské roli (alespoň u mě) uspěl - jeho výrazové prostředky jsou věrné a jeho zařazení považuji za dobrý nápad - mládí už Mr W. Allenovi nikdo nevrátí a sem by se opravdu nehodil. Stejně tak musím pochválit výtečný výkon Judy Davisové alias Robin - vážně mě bavila. Film se může někomu zdát občas roztáhlý, ale já ho mám rád. Jsou to velice silné 4 hvězdučky, mj. také proto, že nikdy nevíte, kam se jeho děj dále posune a můžete se bavit jeho překvapivými zvraty a eskapádami. Tento filmeček patří jednoznačně k těm lepším z mistrovy tvorby. | Režie: ****, Scénář: *****, Herci: *****, Hudba: ***, Výprava/Efekty: ****(14.10.2007)

„Tamhle je režisér Papadakis. Umělec! Jeden z těch pitomců, co točí černobílé filmy.“ Škodolibá satira na showbyznys a celebrity. Škoda režisérova neobsazení se do hlavní role, na druhou stranu Kenneth Branagh hraje samotného Neurotika tak výborně, až má divák pocit, že je na plátně právě Allen. Ty gesta a mluva (chvílemi i hlas), celý Woody. Ale film není jen o něm, protože je zde celá paleta všemožných roztodivných postaviček, a to opravdu zdařilých, samozřejmě i díky jejich představitelům. Nejvíc se mi líbil Leo DiCaprio a jeho bohémský idol, pak podvedená a sama sebe hledající Judy Davis (její předvádění orální sexu na banánu mě totálně zničilo!) a nakonec nádherná, přelétavá Winona Ryder (která byla díky černobílému obrazu snad ještě více k sežrání). Sem tam se našla i nějaká ta podařená hláška, no a pak je tu ten všeříkající konec. Celkově to vidím na slušné 4*. „Podívejme, Donald Trump! Na čem pracujete?“ - „Chci koupit a dát zbourat katedrálu sv. Patricka. Postavím tam mrakodrap.“ - „To je báječné!“(28.1.2017)

V rámci Allenova díla určitě ne nejlepší film, ale přesto slušná a nadprůměrná komedie, která si vystačí narozdíl od režisérových starších komediálních kousků nacpaných hláškami jen se zachycením mondénního a deformovaného světa společenských celebrit. Jako herec mi Woody nechyběl, Kenneth Branagh ho dokázal dokonale zastoupit. Celkový dojem: 75 %.(24.4.2009)

Aj keď neurotika Woodyho Allena neobľubujem, pokladám Celebrity za pozerateľný film. Niekedy je tých dialógov príliš, ale keď sa človek odhodlá pozerať Allenov film, musí s tým počítať. Na rozdiel od mnohých užívateľov som celkom privítal, že vo filme nevystupuje jeho autor, i keď si na stvárnenie svojho alter ega mohol vybrať vhodnejšieho herca, ako je Kenneth Branagh s tvárou Milana Chladila. To, že som tento film označil za pozerateľný neznamená nič viac, ani nič menej, ako toto slovo. Pozrieť, nenaštvať sa pritom, občas sa aj zasmiať a potom zabudnúť.(3.10.2012)

Skoro všetky filmy od Woodyho Allana mám celkom aj rád, ale tento film ma od neho nejako nebavil. Leonardo DiCaprio, kvôli ktorému som si tento film aj pozrel, podal asi najlepší výkon zo všetkých zúčastnených hercov, hral perfektne agresívnu postavu ale to je asi jediné plus tohto filmu. Možno ešte čiernobiely filter. Film inak plynul pomaly, mal hluché miesta, ktoré dosť nudili a mal som často chuť posunúť film rýchlejšie.(17.1.2015)

• - Když se modelka Frederique Van Der Wal otáčí kolem dokola v první barové scéně, můžeme zahlédnout bezdrátový mikrofon, resp. nahrávací zařízení kolem jejího pasu. (dokec)

• - Biele kupé, v ktorom jazdí Lee Simon (Kenneth Branagh), je Aston Martin DB6 z roku 1967. (hollci)

• - Leonardo DiCaprio je ve filmu přesně 10 minut a 20 vteřin. (formelin)