Avenged

Hluchonemá Zoe (Amanda Adrienne) si požičiava auto od svojej najlepšej kamarátky. Chce totiž vycestovať za svojou celoživotnou láskou. Jej plány nečakane skomplikuje konflikt so skupinkou násilníkov, ktorí ju mučia, týrajú a znásilňujú dovtedy, až ju jeden z nich bodne nožom. V domnení, že je mŕtva, zanechávajú Zoe voľne pohodenú v pustatine. Telo nachádza starý indiánsky šaman, ktorý ju za pomoci obradu vzkriesi. Nepreberie tak k životu len mladú dievčinu, ale aj bojovného ducha bažiaceho po krvi. Pomsta bude sladká! (*CARNIFEX*)

Knor

Zábavnej a trochu ujetej RaR. Jsou tu věci, který sice vypadají trochu směšně, ale je to zase něco trochu jinýho, tak proč ne. Holčina je sympatická a s duchem starýho nasranýho indiána, kterej se do ní nastěhoval se hodně krvavě mstí ... skalpy, tahání střev a srdcí , no prostě parádička. ()

G04T

Ty vole to byla píčovina. To, že tenhle film popírá sociální darwinismus mi ještě tak nevadí, ale úplně z něj srší, že za vše špatný může bílej heterosexuální muž. Negr + hluchoněmá otravná držka (ta byla fakt na pěst) je jeden z nejdebilnejsich párů co jsem ve filmu viděl. Fakt sračka. Už od scény, kde bílý pronásledujou indiány jsem věděl, že to bude shit. ()

Najt

Jako mě to bavilo. Chvílemi jsem uvažoval na 4* nakonec ale nechám 3*. Z trýznění se rázem stane vyvražďovačka v drsném stylu. S hluchoňemé blondýnky se stane killing mašině v trochu paranormálním provedení. A že ti magoři měli pak nahnáno. Nakonec mě to nadpřirozeno ani nevadilo, protože to měli dobře zpracované. Nebýt na první pohled viditelné béčkové podání 4* by si to určitě zasloužilo. Ja jsem momentálně někde mezi.// 3,5* ()

Honzulik

Savaged - Tak tento nezvykle zajímavý a velice akční horor je důkazem toho, že vše nemusí stát miliardy dolarů, aby to bylo dobré, příjemné a high-end film. Na začátku filmu jsem neměl žádné přehnané očekávání, ale z kina jsem odcházel naprosto spokojený a velmi překvapen kvalitou filmu. Režisér Michael S. Ojeda odvedl perfektní práci a výsledkem je nádherný příběh o pomstě, která mění epické a umělecké záběry. Skvělé herecké výkony v čele s Rodney Rowlandem, dobrý scénář, plynulý a přesný střih a také nelze opomenout vynikající speciální efekty. Podle mého názoru představuje Michael S. Ojeda novou nastupující generaci hororu...Takže závěrem, musím říct: "Konečně zase jednou dobře a profesionálně odvedená práce", skvělý film, který všem milovníkům hororu vřele doporučuji...!!! ()

elanista1

Vôbec mi neprekážalo že to bola variácia na film Pľujem na váš hrob, doslova som si to pred pozeraním prial.. . ale toto je hnoj veľmi hrubého zrna. Nestojí mi péro pri pohľadoch na mučenie a mŕtvoly, a mám celkom rád takéto neľudské horory, toto však ani omylom nemôžem nazvať dobrým filmom. P.S:: Po zhliadnutí tohto filmu som sa rozhodol, že nové americké horory o ktorých neviem nič začnem ignorovať, lebo to už je asi desiaty podpriemer a strata času tento rok. ()

predator.1

Nebýt těch levných efektů, nasypu tady plný počet * Ale scénky výborné a hlavní aktérka taky super. Lehce mě dorazila lepící páskou . . . . :D ()

Facerr

Nemám rád, když se na horory snažej zapůsobit i přes emotivní stránku člověka a to naprostým zoufalstvím a hlavně smutkem. Tyhle emoce na vás v Savaged dejchaj dost často a člověka pak "rozsekávaj" víc, než by bylo záhodno. Už tady byla zmíněná podobnost s I spit on your grave. Rozdílnost je v mysteriozním nádechu a se zmiňovaným smutku, kterej u mě hodnocení trochu sráží, i když vnímám snahu zapůsobit na diváka ještě víc. Nicméně archetypy padouchů, i oběti jsou tady ztvárněný docela příkladně. Příběh se taky poved a "hluchý" místa skoro nebyly .... což je v kontextu s handicapem hlavní hrdinky skoro paradox. ()

ScarFace_V8

Od filmu jsem příliš nečekal. Obzvláště po tom, že jsem se k němu dostal skrze film Revenge (2017). A po prvních záběrech úvodu do filmu s Pontiacem kdy se mi kamera zdála strašně divná a celkově stylizace obrazu se mi příliš nelíbila sem tomu moc nevěřil. Ale pak se to nějak srovnalo a jaké překvapení jsem pak dostal jsem opravdu nečekal. Příběh je o dívce jménem Zoe, která jede napříč pustinou za svým přítelem, se kterým chce strávit zbytek života. To co jí ale na cestě potká si sama nikdy nedokázala představit. Film hodně sází na emoce skrze krásnou a milou hluchoněmou dívku, což opravdu fungovalo. Celkově to působí jako film ve stylu Vrány jen bez vrány a se svými vlastními prvky. Nejde totiž o přežití, ale rovnou o posmrtnou pomstu nad rasistickou rodinou, kteří ji znásilnili, smrtelně zranili a nechali umírat v mělkém hrobě. S pomstou jí pomáhá duch zrazeného indiánského náčelníka, který má s rodinou též nevyřízené účty. Nejvíce mě ve filmu asi dostaly ty scény kdy docházelo k nějaké interakci s přítelem, kterému se prostě nechtěla ukázat neboť její mrtvé tělo podléhalo rozkladu. Tyto scény byly opravdu silné. ()

Easykill

Rape and revange VS fantasy? Ok mxtherfuckers. Tak tohle bylo opravdu skvělý, byť z toho ta béčkovitost přímo srší jak krev z naší anděly. Je fakt, že je to víc o odplatě než o tom co jí předcházelo, ale co, I tak parádní jízda. Rednecks byli uvěřitelní (hlavně ten vlasatej zmrd) , gore víc než povedený, co víc si přát. ()

Snakefinger

Tak mám to za sebou. Jeden z nejočekávanější a zase bohužel glorifikovaných gore expolotačních revenge thrillerů a la I Spit on Your Grave. Tentkrát bohužel, jak už to tak bývá šlápnuto vedle. Překvapivých momentů pomálu, explotační scény naprostý průměr a nápad s duchem indiána totálně vedle. Ať je to jak chce, mně to za srdce a ani za nervovou soustavu chytnout nedokázala, zásah na solar plexus se prostě moc nekonal. Tři hvězdy za pár světlých - tedy vlastně tmavých momentů filmů a za sugestivní hlavní představitelku. Jinak fakt průměr a vzhledem k přehnanému očekávání vlastně i zklamání. ()

Accuphose

Tohle už tak nefungovalo a je vidět, že režisér ušel dlouhou cestu. A nejde jen o peníze. Špatná kamera, špatnej casting (vyjma toho černocha, ten hrál docela dobře) o scénáři netřeba mluvit, vlastně je to takovej typicky béčkovej film, kterejch se točily v devadesátých letech stovky. Nicméně ten začátek byl dobrej a uteklo to celkem rychle. 20% ()

pyzma84

Pomsty žien za násilie tu už boli, viď Plivu na váš hrob, ale toto bolo posilnené "akože magikou" a musím povedať, že som sa bavila. Určite nie zlé spracovanie odplaty a indiánskych čarov. Pár trápnych momentov by sa našlo, vzhľadom na dĺžku, dali by sa vystrihnúť, ale celkovo je film hodne pozerateľný, dej dobre rozložený, napätie úmerné a celkový dojem naozaj dobrý. V kocke zhrnuté, robte dobro, vráti sa vám dobro, robte zlo, vráti sa trojnásobne.. ()