Go On

USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Scott Silveri

Hudba:

John Swihart

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (více)

Epizody(22)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

Tessie

Matthew Perry hýří optimismem a vtípky, ale jen na venek. Zemřela mu žena a ve jeho firmě jsou si jistí, že musí absolvovat skupinovou terapii pro vyrovnání. A tam se teda dějí věcí. Rozhodně vtipným okamžikem je soutěž uspořádaná právě Matthewem, když vedoucí skupiny má zpoždění. Parta lidí s různými životními osudy se předhání v tom, kdo má život horší a vytahují nejstrašnější zážitky jako esa z rukávů. Každý díl měl opravdu něco do sebe, super ukázka toho, že i na problémy jde nahlížet jinak. Hodně povedený sitcom s vážnými tématy. ()

barcaacrab

Ještě mi v tom něco chybí, ale nevím co. Možná to časem přijde :-) Ale stejně se mi seriál líbí, je to taková pohodička. A Matthew Perry je prostě skvělý. ()

jasiska

Paráda. Nielenže je Go On bohovská sranda (obzvlášť sarkazmus Mathewa Perryho je awesome), ale normálne to má aj myšlienku. Samozrejme, že sa tu dejú haluze a niekto postavy sú až karikaturisticky šibnuté, ale išla by som až tak ďaleko, že by som seriál nazvala inteligentne napísaným. ()

Jayem

Perry je späť. Po priemernom minuloročnom Mr. Sunshine som vela nečakal. Go On milo prekvapil a celkom dobre som sa bavil. Toto platilo po prvej časti ale potom to bolo od časti k časti horšie. ()

Sagara

Najviac vtipný bol cast seriálu pri predstavovačke seriálov tejto sezóny. Prvé dva diely síce mierne pobavili, ale práve tá predstavovačka dáva tušiť, že majú na viac a ešte môžu prísť ozaj vtipné epizódy. ()

Mimomisu

Pro me nejvetsi prekvapeni lonskeho roku, trefil se mi to do nalady. Vtipu je dost a vazne sceny nastesti casem ustupuji (uz to bylo na me trochu moc), ale zruseni me hodne mrzi. No jo, co se da, jak nekdo vtipne poznamenal, NBC je misto, kam dobry serialy chodi umrit. Treba se ho (stejne, jako Cougar Town) chytne nejaka mensi stanice ()

Marys

Prvý diel bol veľmi dobrý, no potom to začalo skĺzať do určitého stereotypu a celá séria vyznela na jedno kopyto. Zakaždým sa vyskytne nejaký problém, vždy ho niekto rieši tvrdohlavo a nakoniec vysvitne, že mu od ostatných bolo radené dobre. Chýba tomu šťava a humor. ()

winetach

Veľmi svieži seriál so zaujímavými postavami, na ktoré som si však dlhšiu dobu zvykal, ale potom to už šlo.. škoda, že ho zrušili po prvej sérií ()

bagetka007

Onehdy jsem slyšela zajímavý komentář ve stylu "aneb když ti z Jersey Shore mají úspěšnější spin offs než ti z Friends". Asi tak. ()

Loooki

Skupinové terapie, to je predsa jadro srandy...len to nejako nevyužili, pretože časti sa striedali ako na horskej dráhe raz fajn, SUPER, WTF, najsamlepšie. To už je koniec? Hodnotené po I.sérii. ()

Hapretor

Opravdu nuda. Velká nuda. Nebýt Perryho jdu ještě níž. "Přátelé" ho nejspíš dost vyšťavili. Tady ze sebe nic pořádného nevymáčknul. A postava Johna Cho mě strašně vadila. Zklamání. Velké. Viděno 6 dílů. Víc sem nehodlal trpět. ()

Shakaar

Stárnoucí komik tak zkusi štěstí v Go on, kde v podstatě hraje to samé jako v Mr. Sunshine...jinak řečeno, on neuvěřitelně schopný člověk, relativně úspěšný, ale má nějaké osobní trauma, které si ventiluje v skupince ještě ujetějších lidí, které vede ženská, která ani na to není kvalifikovaná...a tak Perry pomáhá i nepomáhá této skupince lidí...sem tam se naskytne funny momenty, které vrátí člověku důvod proč se na seriál dívat dál...já viděl zatím tak 11 dílů, některé lepší, některé slabší...přistihl jsem se ale že jsem přeskakoval scény, kde nebyl Perry...prostě je to jediná osobnost, která seriál skutečně táhne...bohužel ostatní dělají solidní křoví. Zatím lepší 2* a mrknu na pokračování...jestli to nějaké ještě má.Update: Po 21 dílech...tak nevím, když jsem mrkl na sledovanost šla šupem bodů. Paradoxně se začalo v serii v druhé půlce něco dít, nicméně začíná to postrádat ten crazy náboj na začátku řady (kočičí závislost, zdařilý sarkasmus Matta) a začíná to zavánět typickým formátem sitcomu (když už docházejí nápady, začnou osazenstvo párovat), což je trochu škoda. Nadruhou stranu, serie moc nemůže nabídnout než one man show Matta, ostatně tam hodně působí jako spasitel celé skupiny...počkat, to jsem už někde viděl. Nebylo to náhodou v Community? No uvidíme po posledním dílu řady, jestli dostanou zelenou pro druhou řadu. ()

RoseJo

Na tenhle seriál jsem se koukla jen proto, že tam hraje Matthew Perry. Zatím jsem viděla první dva díly, ale moc dobrý pocit z toho nemám už i hledání mi dalo trochu zabrat, na oficiálních stránkách NBC zakázali aby se na to koukali Češi.. ale to odbočuju. Pilot byl opravdu slabý a moc mě nebavil, celý děj mi přišel zamotaný a to jsem si potom musela dohledávat o co tam vlastně šlo, možná je to tím že jsem v tu chvíli moc nevnímala a byla dutá v angličtině :). Za celý díl jsem se párkrát pousmála tím to končí. Ve druhém díle, co se týče vtipů to bylo lepší víckrát jsem se zasmála, ale stále jsem to měla celé zamotané. Trochu mě to zklamalo, ale ještě vidím naději v dalších dílech. Je mi jasný že za to herci nemůžou. Zatím dávám 3* pokud se mi seriál víc zalíbí nebo naopak ,přehodnotím ;) ()

SharpChick

Po shlédnutí prvních osmi dílů: Trapnost pošahanců ani můj oblíbený Chandler nezachrání.. Jediný, na koho se tam dá krom Perryho koukat, je Tyler James Wiliams. ()

zipacna

Po dokoukání poslední epizody a po zjištění, že druhá série již nebude jsem si posteskl. Opět. Úplně stejně, jako posledně, když jsem se dozvěděl, že předchozí Perryho seriál, Mr. Sunshine, byl také zrušen. Osobně se mi tenhle mírný, uhlazený a vůbec ne trapný Perryho humor líbí. Jako by se člověk cítil po sledování těchto seriálů lépe. Zase jedno podle mě ne oprávněné zrušení. Ale znáte to, jde jen o peníze :( ()

vetsinezobri

Příjemná podívaná. Perry se tu v roli sportovního komentátora našel a já to považuju za jeho nejlepší počin v poPřátelové době. Občas je to trochu smutný, občas hodně vtipný, ale ani v jednom směru tvůrci netlačí na pilu a všechno je to takový přirozený. Nechápu, jak je možný, že mi nevadily ty citlivý pasáže, protože jsem na ně obzvlášť v seriálech háklivej, ale je to tak. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry