Horúca krv

Slovensko, 2012, 60 min

O šťastie treba bojovať! Horkokrvnosť však nie je vždy namieste!   Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme...
Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. (oficiální text distributora)

figis20

videl som len 3 časti a ak to bude dobre pokračovať, tak seriál má dobrú šancu sa stať kvalitných produktom tv markízy. ()

newSami

Ľutujem pána Vajdu či Ťapáka, pani Studenkovú či Javorkovú, že na staré kolená im neostáva nič iné, ako hrať v takýchto zbytočnostiach, pretože sa naša slovenská filmová scenáristika nezmôže na viac než len na telenovelové dialógy. Ešteže oni ako-tak úroveň seriálu pozdvihujú a naopak, Alexander Bárta, to je nesympatické drevo. Aspoňže je tam Lukáško Latinákovie, tak je tam aspoň nejaká sranda :-) ()

federer534

Ako to tu čítam tak vidím len tuposť slovenského národa a spol. Neviem čo by ste chceli aby vám tam hrala Angelina Jolie ... Zadubenosť poniektorých tu je jasná ale to neriešme. Slováci po väčšinou vždy boli a vždy budú len tupci, ktorý keď sami nemajú v živote toho veľa tak všetko budú len kritizovať. Seriál je na slovenské pomery viac než dobrý. Dovolím si tvrdiť, že lepší seriál natočený s tak pojatím príbehom na Slovensku ešte nebol. Herci sa svojich postáv chytili fakt úplne dokonale a poniektorí ma svojím prístupom prekvapili. Celý príbeh je dokonale spracovaný a robí mi to radosť pozerať sa naň. Pretože to má všetko čo dobrý seriál má mať !!!!!!!!!! Len tak ďalej, kiežby takýchto príbehov a seriálov bolo na Slovensku viac. ()

Iveta47

Asi tu budem za exota,ale mne sa seriál páči.Je to špecifický žáner a chápem,že to nemôže osloviť davy ľudí.Každému vyhovuje niečo iné a ja po dlhej dobe mám 2x do týždňa o večerný program postarané.Všetkým sa vyhovieť nedá.Nepovažovala by som to za bezduchú slovenskú telenovelu,ale väčšina ľudí si nepozrie ani diel,nevie o čom to je a súdi.Aj tak sa dá. ()