po prvním dílem mi Believe hodně připomíná Touch a doufám,že oba seriály nepotká stejný osud.Je spousta seriálů,které disponují obrovským potenciálem,který nakonec vyzní do ztracena.Pilot byl fajn a Believe šanci dostane,nicméně balancuje na velmi tenké hraně...70%...po pěti dílech přichází nepříjemná stagnace,kdy se prakticky děje pořád to samé pouze s lehčími obměnami.A výše zmiňované Touch mi to připomíná víc a víc.Zatím tedy hvězda dolů.(18.3.2014)

Pilot: Ale jo. Ona je na svůj věk překvapivě snesitelná herečka, a jako postava malé Bo si diváka získá v podstatě od úvodní ukolébavky, on je citově založený mladý muž, maskující svou slabinu za vzezření drsňáka. Ona disponuje neurčitými paranormálními silami, on je sympaťák od pohledu co se umí solidně porvat. A tihle dva to teď musí táhnout spolu, aby se na útěku skrývali před tajemnou organizací a jednou sexy assassínkou... Tahle dvojka mi jednoduše sedla. Napětí, co se dá krájet, fajn záhady a úžasné ústřední postavy - ty hlavně. Věřim džejdžejovi, že z toho časem udělá sci-fi desetiletí a hodlám u toho být od začátku. Run! Take the girl and run!(18.3.2014)

• Baerdeller

Špatný, levný, neoriginální seriál, lákající na známé režisérské jméno. Zaslouženě zrušeno o nic zásadního jsme nepřišli. Pokud byste ale pořád chtěli vidět aspoň Cuarónův pilot, tak doporučuji shlédnout úvodní scénu s autonehodou, která jako jediná z celého seriálu za něco stojí. Ale nenechte se nachytat, že budete koukat dál - zbytek seriálu opravdu stojí za starou bačkoru to jen tahle scéna vyčnívá...(4.9.2014)

Začátek celkem ušel. Ale postupem času se postavy začínají chovat divně a celý je to takový zmatený možná až zbytečný. Začalo to jako skvělej akčnák se scifi dohromady, Nakonec se z toho stala až moc rodinná záležitost, což si myslím tomu dosti uškodilo. Jako celkově je to fajn, ale krom pár momentů na to rychle zapomenete.(6.6.2019)

Hodnocení po prvních dvou dílech: Doufala jsem, že se tam bude dít víc než jenom přetahování dvou organizací o holku se schopnostmi. Druhý díl však kopíruje schéma dílu prvního - honička prokládaná dobrým skutkem náhodnému civilistovi. Takový seriál už tu byl - Touch. Postava Bo je jediný důvod, proč se chci na to dívat dál. Její hlášky nemají chybu a postava se pohybuje na dně škály dětské otravnosti.(20.3.2014)