Pilot: Ale jo. Ona je na svůj věk překvapivě snesitelná herečka, a jako postava malé Bo si diváka získá v podstatě od úvodní ukolébavky, on je citově založený mladý muž, maskující svou slabinu za vzezření drsňáka. Ona disponuje neurčitými paranormálními silami, on je sympaťák od pohledu co se umí solidně porvat. A tihle dva to teď musí táhnout spolu, aby se na útěku skrývali před tajemnou organizací a jednou sexy assassínkou... Tahle dvojka mi jednoduše sedla. Napětí, co se dá krájet, fajn záhady a úžasné ústřední postavy - ty hlavně. Věřim džejdžejovi, že z toho časem udělá sci-fi desetiletí a hodlám u toho být od začátku. Run! Take the girl and run!(18.3.2014)

• P.ecka

Nic jinýho jsem vlastně nečekal. Sice tam je ten Cuarón, ale fakt, že to vysílá NBC a jako executive producer tam je Abrams mě připravilo a výsledek mě nepřekvapil. Pilot mě vlastně ještě (docela nečekaně) bavil. Bylo to sice béčko jak vyšitý, ale lehkej dotek Alfonse Cuaróna jsem tam viděl. Mám zhlédnuto vlastně jenom pár epizod, ale vše se zatím vyvíjí stejně jako hromada jinejch seriálů. Policejní složka je opět naprosto neschopná. Postavy jsou placatý. A jsou tam tajemný tajemství na jejichž rozluštění se musí čekat (nějakej důvod k dokoukání mít divák musí). Zkrátka novodobě tuctovej seriál, kterej jako by z prdele vypad dalšímu tuctu sci-fi záhadologickejch thrillerů. V současný době je konkurence tak nabitá, že by byla škoda ztrácet s něčím podobným čas.(7.5.2014)

• hygienik

Ďalší spiklenecky recyklovaný seriál, ktorý sa v pamäti rozkladá rýchlo a bez stopy. Vždy, keď podobné veci vidím, zdá sa mi, že v rámci žánru sú Akty X, legendou, ktorej tieto vecičky nesiahajú ani po kolená. Milý Alfonso, každý raz v živote podlezie latku, ktorú si sám nastavil. Obávam sa, že ty si to poňal ako dlhodobý trend.(16.1.2015)

Hodnocení po prvních dvou dílech: Doufala jsem, že se tam bude dít víc než jenom přetahování dvou organizací o holku se schopnostmi. Druhý díl však kopíruje schéma dílu prvního - honička prokládaná dobrým skutkem náhodnému civilistovi. Takový seriál už tu byl - Touch. Postava Bo je jediný důvod, proč se chci na to dívat dál. Její hlášky nemají chybu a postava se pohybuje na dně škály dětské otravnosti.(20.3.2014)

• KevSpa

Tak už i Alfonso Cuarón má vlastní seriál. Ale k mému překvapení seriál, který ničím nepřekvapí. Námět se až příliš podobá například nedávnému Touch, což by nemuselo tolik vadit, problém je ale ve zpracování. Nemohu se rozhodnout, zda je ten "nízkorozpočtový" look tvůrčím záměrem nebo je to prostě jen tak nezajímavě natočené. V pilotním dílu, který sám Cuarón režíroval, mě celou dobu rušil pohled na Jakea McLaughlina a pořád jsem přemýšlela, kdy si ostříhá to příšerné háro, na což bohužel dojde až ve druhém dílu. V něm už se nám sice příběh slušně rozbíhá, ale naděje, že by mohlo jít o nějakou nezapomenutelnou podívanou, se rychle rozplývají. Ovšem je tu Kyle MacLachlan! To by mohlo některým ke štěstí i stačit. První dva díly - 70%(20.3.2014)