Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

Pedestrian

To, že má být trapný humor záměrně trapný ještě neznamená, že ho chci jako divák sledovat. A že ho tu není málo. Naštěstí je to vyvážené a všichni zúčastnění do toho dávají tolik energie, že je radost je sledovat. ()

Slarque

Ale jo, chvílemi je to docela dobrá zábava. Nejvíc, když si to střílí samo ze sebe („Mám na nohou boty za 800 dolarů. A to ani nejsou v záběru.“). Jenže mezi nějakými těmi opravdu zábavnými scénami jsou pořád hluchá místa. Možná filmový scénář chtěl trochu oklestit, protože výsledek ani blbinky rozjíveného režijního dua úplně nezachrání. ()

Happens

Pokračování není o nic slabší, přičemž si nehraje na to, že bude originální a naopak si utahuje z toho, že vše je úplně stejné jako v prvním díle. Syrové a neotřepané podání použitých věcí. Salva smíchu a náboj. ()

Larrysbride

Nikdo a nic si nikdy nebude umět udělat srandu z hollywoodských pokračování tak jako pokračování Jump Street! Tohle se zkrátka povedlo! ()

Chrustyn

Oproti předchozímu dílu o píď zábavnější a vtipnější, přesto stále spíše průměrná komedie, která pobaví spíše narážkami na hollywoodské filmy a jejich mnohá pokračování, než ústřední dvojicí, která prostě nefunguje, ať se snaží sebevíc. ()

klerik

So scenárom sa tu nikto nemazná, ale to sme mohli čakať. Napriek tomu je v dvadsaťdvojke dostatok humoru a šialených situácii, aby bavila rovnako ako jednotka. Záver prezrádzajúci pokračovania mi nedovolí nedať štyri hviezdy... ()

korbitch22

Dvě porce Čuníka Tatůma během dvou dní na mě asi jsou moc a to nepočítám ten fakt, že jak Hill shodil nezdravě rychle ty kila, vypadá jako umělohmotná a hlavně strašidelná vosková figurína a kolik zaplatili Amber Stevens aby si s nim lehla do postele radši nechcete vědět.Jednička byla neškodná pubertální píčovina, která byla místy křečovitá jako prase a nijak zvlášť mě netrhla, ale rozbil mě Johny Depp a ono je to to samé i ve dvojce.Protože byl rozpočet na hovno, akce se moc nedočkáte a když, zázrak to není.Většinu stopáže tak vyplní pár geniálních gagů, hodně křečovitých gagů a horda trapných gagů.Ono totiž koukat se na dva třicátníky co si hrajou na puberťáky a perou do vás ''humor'' opravdu čistě pro dnešní idiotskou mládež není snadný a s tím má skoro třícátník přeci už jenom nějakou práci.Neřikám, že mě ten film úplně sral, místy jsem se fakt dost nahlas zasmál a to se v dnešní době počítá, ale jako celek se to prostě může líbit jedině věkový skupině 12-18, která, když já koukal na seriál ještě visela fotrům v koulích.Nejlepší moment filmu jsou paradoxně závěrečný titulky, kde to má celý konečně nějaký nápad a cameo Bookera jse fakt smutný, kdyby si střihnul roli zkorumpovanýho fízla jako hlavní záporák bylo by to úplně úžasný.Největší castingový fail je Jillian Bell, tyhle nesympatický krávy s dawnovým xichtem bych topil hned po narození.Celkově určitě slabší než jednička, ten dnešní křečovitý a dost hrubě našroubovaný humor už mi leze krkem, ale scéna s kapitánovou dcerou mě rozbila :) 50%. ()

VenDulin85

Absolutní bejkárna, kterou od propadu dělí jen jediné- dělá si legraci sama ze sebe, a to tak dobře, že se u sledování nešklebíte, ale docela si to vychutnáte. Navíc takhle v noci, mezi prvním a druhým filmem sobotních novinek Filmového víkendu s ČSFD dokáže osvěžit, což se cení. Jen díky 22 Jump Street jsem se dožila posledního filmu zcela při vědomí, kluci si to natáčení s vaj-faj museli rozhodně užívat :-). ()

rollman1

Tohle je něco jako s pařbou ve Vegas a v Bangoku. Stejná dějová kostra, jiné prostředí, jiné vtípky atd. Jenže tady to tak nějak fungovalo o 100% lépe. Už se mi dlouho nestalo abych u komedie brečel smíchy. Tatum a Hill jsou naprosto skvělá dvojka, kterou doplňuje vynikající Ice cube, jehož scéna na univerzitě patří k těm nejlepším za poslední dekádu. Je to vtipné, je to akční a děsně cool. Mnohem lepší než jednička. Ps. Ty titulky byly prostě nářezové. ()

jojinecko

Výrazne slabší odvar po jednotke (ktorá sama o sebe nebola v mojich očiach výborná). Keďže je to asi štvrtá "lightková" americká komédia v poslednom čase, mám naozaj pocit, že stále je to o tom istom a všetko sa zlieva do jednej masy. Klasika - pár vtípkov výborných, pár supertrápnych a celok čistý priemer 2,5*/5. ()

Stanislaus

22 Jump Street jako by kopíroval svého o dva roky staršího předchůdce, což se mu místy daří, místy zase o poznání méně. V podstatě se jedná o variaci "21", která mě však stále bavila - dokud se tvůrci drželi akce a humoru. Nicméně když došlo na "vylévání srdíčka", bylo to spíše otravné a zbytečné - "bromance-linie" v tomto směru fungovala lépe u jedničky. Jak už jsem ale říkal, opět jsem se bavil (i když o trochu méně) a musím pochválit nápaditě udělané titulkové scény. Hill a Tatum se vesměs drží, byť chvílemi přehrávají, Ice Cube by mohl občas nahodit jiný nas*aný výraz, Jillian Bell byl vtipně trapná (či trapně vtipná?) a Rob Riggle je neskutečná (takřka doslova) "vadžajna". Hravé, ale zároveň prvoplánové pokračování! ()

BMW12

22 Jump Street je o něco horší než 21 JS, ale pořád velice dobré. I když je tam dost scén, které jsou úplně stejné jako v jedničce. Ale je tam i spousta nových scén a nových nápadů a opravdu luxusních nápadů, hlavně scény s nasraným Ice Cubem. A také ta závěrečná honička je velice povedená. Také titulková scéna luxusní. Líbí se mi humor dvojice Phil Lord a Chris Miller. Jenom mi tam chyběl někdo tak symaptický jako Dave Franco, tuto roli měl převzít Wyatt Russell ale ten mi vůbec neseděl. Hudba byla opět perfektní, i když už tam tolik neslyšíme tu tradiční znělku 21 Jump Street. A i když je to zábavné, tak člověk se u toho nenasměje až tolik jako u jedničky. No jak vidíte, na jednu stranu píšu, že film je výborný, ale na druhou stranu tam i něco kritizuji. Je to tím, že 21 Jump Street byl jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, mám ho v TOP 10 a tak je vždy těžké překonat jedničku. Ale myslím, že 22 Jump Street je výborné pokračování a snad se dočkáme i 23 Jump Street :-) PS: U 21 Jump Street jsem do komentáře uvedl, že jsem ten film shlédl 7x po sobě (v 7 dnech). 22 Jump Street jsem si pustil 2x zasebou. ()

rikitiki

Blbý a blbější jdou na vejšku hledat distributora drog. Zábava se pak odvíjí od toho, jak blbí oba představitelé zákona jsou a je to poněkud křupanské. Nejvtipnější byly závěrečné titulky - ty si nenechte ujít. Zbytek filmu klidně vynechat můžete. ()

Roman.Ticka

Několik těžkých záchvatů smíchu střídavě nad absurditou a vtipem scénáře, včetně jeho realizací oběma mými oblíbenci, hovoří za vše. Ještě, že jsem to neviděla v kině, jinak bych byla brzo vynesena za rušení veřejného pořádku. Takhle nějak si představuju zábavu naplno bez servítků, kupodivu bylo dost scén, které mě vážně dostaly. Stylizace humoru šitého přímo na míru každé z postav podle vzhledu a dispozic mě začíná bavit čím dál víc, protože se výsledek pochopitleně násobí jak chapadlo chobotnice. Dokonce mám chuť pustit si 21 ještě jednou a třebas pozměnit hodnocení, někdy není ta pravá konstelace. V tomto případě je opakovačka jistá jako že denně skáču skrz kandelábry a honím podvozek vrtulníku. ()

hrona

U tohoto pokračování jsem provedl tah, který jsem si mohl odpustit. Zkrátka a dobře, zopakoval si jedničku a neudělal dobře, neb se pánové až moc s vtípky a glosy opakují. Díky svému stáří už musí na vysokou a drsňácké role si tak nějak jen prohodí, jinak příběhy jsou vesměs podobné. Ovšem jedna věc mě neskutrčně pobavila, a tou jsou závěrečné spoty napříč titulky. Jinak z velkého očekávání je spíše zklamání a průměr ()

Jinny

50 % Přiznejme si, že nejsilnější částí Jump Street 22 je úvodní honička a závěrečné titulky. Všechno mezi tím je v rámci americké komedie, kterých ročně vznikají desítky. Jako film, na který za hodinu zapomenete, je tenhle film průchozí, po jedničce jsem ale čekala trochu víc než průměrnou komedii z univerzitního prostředí, ze kterého si tentokrát pohříchu ani moc neutahuje. ()

anais

Viděl jsem to, přišlo mi to z nějakého důvodu mnohem lepší než díl první, ale po týdnu si nepamatuji prakticky nic. ()

HellFire

Oceňuji fakt, že Lord s Millerem si velmi tvrdě rýpnou do Hollywoodu v rámci pokračování úspěšných hitů, moderních kulturních "trendů", výměny herců, merchandisingu a mnoha dalších aspektů továrny na peníze, ale za celý film jsem se zasmál asi pětkrát. Hlášky Tatuma a Hilla vyšuměly do ztracena, ale skvěle fungovala chemie mezi Tatumem a jeho novým kamarádem Zookem. Tahle příběhová linie byla radost sledovat. Po Legu bych to rozhodně nečekal takové schlazení. Na druhou stranu filmu fandím, Hollywood potřebuje takové komediální osvěžení, které se nebojí opřít do zavedených pravidel. Za mě průměr. Nejde o špatný film, akorát se holt netrefil do mého vkusu. BECHDEL TEST: ANO. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)