Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Mazma

Ján Novák ukradl hromadu starých vtipů a hlášek a narval je do 88 minut. O ničem jiným to nebylo. Čekal jsem daleko víc od tohohle filmu. Bohužel... ()

t.kavan odpad!

Já tomu prostě nerozumím, proč po celkem hezké a úspěšné jedničce musí produkce pokračovat dvojkou a tak dále až se dostaneme někam, kde to prostě stojí za nic. Kameňák začal jako popis týdne "běžné" rodiny ze smyšlené obce Kameňákov. Ve čtyřce jsme se dočkali tří dnů neříkajících nic jiného než, že mladí se umí jen bavit sledováním nahých holek, nezřízeným pitím, sexem a užíváním drog zatímco dospělý jsou buď nezajímavý lidé s ordinérním životem či věčné děti co hulí nebo si dokazují, že jsou stále mladí. Příběh filmu je nulový - jednou zřízení obecní policie, podruhé pozvání holky na rande a trénink na co si budeme říkat ošklivé holce, potřetí se někdo snaží nahradit Vilmu, počtvrté pohřeb tolik nenáviděné maminky Kohnové. Prostě to nedává smysl v ničem a nejde to nikam. Co mě urazilo byla reklama na Babovřesky 7 (ona se totiž blíží premiéra dvojky tak aby se asi nezapomnělo) - prostě to bylo zbytečné. Kameňák byl vtipný, oddechový film na osvěžení nudných večerů a teď si p. Troška vychovává dalšího režiséra, který bude pokračovat v jeho rádoby vtipných letních komediích - nevím jestli to je nejlepší cesta k úspěchu p. Nováku. Myslím, že je tu prostě mnohem více úspěšných režisérů a scénáristů, kterým by se možná peníze na jejich filmy hodily než p. Trošokovi (Novákovi). Proč jsem se na film díval, protože předchozí tři díly byly více méně vtipné a oddechové - ve čtyřku jsem hloupě věřil. Celkově 5%. ()

Nargaroth

film sice nic moc, ale bylo znát, že jej nedělal Troška. Hlody cikánů byly super a tím pádem dávám o hvězdu navíc :D Jinak pro vás vy znalci... Pusťte si oko náročného diváka ať je dušička spokojená. ()

neo101 odpad!

Musím podotknout, že jsem viděl více horších filmů než je toto. Jednička byla originální i když taky blbá, ale alespoň měla ten punc originality. Tohle hraničí z odpadem, do smíchu vám nebude. Proč taky? Celkově je to odfláknutý. Herci nehrají, přehrávání hlavně v mluvě cikánů a vietnamců je neskutečně debilní. Příběh se nepodařilo nijak poslepovat. Vlastně bych se na to znova kouknul jen pro spolužačky ve sprchách a to je málo na jakýkoli film, natož komedii u které by se měl člověk bavit. upravuji na odpad po druhém shlédnutí. Ani bobr to nezachrání a je to jednoznačně nejhorší ze všech Kameňáků. Prý se to točilo 16 dní, je to vůbec možný? ()

Hansk75 odpad!

Od samého začátku to nemá hlavu ani patu, ale to není to nejhorší, protože jsem to zde ani neočekával. Mladí (ne)herci Navrátil,T. Lipský, Šteflová, atd. - škoda mluvit. Dále to, že se tam ve vedlejších rolích vystřídali postupně snad všichni balíci z troubobandu Walda gang - budiž. Že se tomuhle pokladu upsal i třeba takovej Dejdar - no, co naděláš. Když se tam ovšem v roli nějakýho rastakuchaře objevil Pomeje s dredama - to už jsem měl opravdu chuť to zabalit. No a úplně mě rozsekalo to neumětlo Magnusek - všechno špatně. Btw. soundtrack nebo alespoň tedy pilotní píseň od WG skvěle vypovídá o kvalitě filmu - hrozná písnička pro hrozný film. Odpad! ()

PORTER44

Pár vtipů a scén docela vtipných ,jinak trapárna,nej herecký výkon podal asi B.Klepl,ostatní herecké výkony byly buď opakovaný trapárny se stejnými hláškami z předchozích dílů který nebyli vůbec vtipný a nebo se objevily noví herci kteří podali ještě horší výkony než ty z předchozích dílů. ()

Luciaska13

Pár dobrých vtipů se našlo (např.půlroční mimino co už sedí), ale jinak to byla pěkná hloupost a většinu vtipů jsme podle situace řekli dřív než herci :-/. K pousmání byl i ten konec, ale jinak vážně slabota. Třetí hvězdička je za Waldu ()

Plechovka95 odpad!

"A tohle jako mělo být co ?" Jsem si říkala už během sledování, neříkám, že předchozí díly byly klenoty, ale tohle se prostě netočí, hrůza, přehrávání a trapnost. Otázka však je, kdyby to točil Troška bylo by to určeno dětem od 8 let nebo by to bylo ještě horší ? ()

mrfroggy odpad!

Po zhliadnuti tohto hnoja musim zdvihnut hodnotenie predchadzajucich kamenakov, toto je fakt na pic. Akurat ma zaraza to obsadenie pomerne kvalitnymi hercami, ze sa na toto nechali navrtat. ()

jamesbond120

Až moc vtipných a ohraných hlášek. Chvilka se člověk zasměje ale občas zapřemýšlí jestli se má smát že je to dobrý hláška nebo jestli se má zasmát jen ze soucitu. ()

Babbsi odpad!

Nikdy víc. Důkaz existence českého kinematografického odpadu. Nechápu, jak se u toho někdo může smát - mé koutky zůstaly po celou dobu trvání nehnuté. Zajímaly by mě reakce z kina, protože jestli za tohle někdo zaplatil vstupné, tak to chtělo notnou dávku odvahy. ()

Milabusek

no pár krát sem se zasmál ale nic jiného toto bylo opravduviděť že to dělaly jen proto aby byla čtiřka a né proto že mněli nějaký dobrý nápad ... ale co se dá dělat ... ()

goauld

Ve své podstatě film vhodný na výplň noční šichty do vrátnice, použitelný na nedělní televizní odpoledne po obědě, nikoliv však jako námět na cestu do kina.... Opravdu - tohle si fakt těch 150Kč nezaslouží..... Hodnocení "odpadu" uchánila konečná scénka s "BAZALKOU" :-))) jinak celkem nic k popukání..... Škoda... :-( ()

A161729

No nevím asi jsem viděl jiný film nebo tomu nerozumím.Pravda není to drama o ženě postižené bulímijí či něco podobného čemuž zde každý okamžitě tleská,ale takhle odsoudit film no nevím.Je to naprosto jednoduchá komedie složená z forků která se narozdíl od uměleckých děl zaplatí a vidělá na sebe.Já se řezal smíchy od začátku do konce.Pro mě film 100 procentne splnil svůj ůčel (pobavit) ()

Jeff_Geiger odpad!

Někdy má každý sadomasochistické sklony. Buď to byla totální zvrácenost nebo příliš intelektuální záležitost pro debila jako jsem já. Každopádně od shlédnutí tohoto velkofilmu trpím nočním pomočováním a mám problém udržet stolici. Nevím, kdo je Ján Novák a kde ho kdo vyhrabal, každopádně by společně s Marcelem Bystroněm měli své mozky věnovat na vědecké účely (a to nejlíp okamžitě), protože se v jejich případě jedná o zcela novou větev homo ? (i když vlastně ani označením homo si v jejich případě nejsem zcela jistý). Jak jsem napsal výše, vynikající film pro pacienty trpící chronickou zácpou nebo pro zdravotnická zařízení, která potřebují ušetřit za klystýr. ()

cmeldova odpad!

Panebože už dost, proč se vždycky při nějakém úspěchu snaží tvůrci filmů vytěžit z toho co nejvíce a protahujou a protahujou a upadají a dělají čím dál větší kýče. Toto už je trapné, ohrané a neoriginální, už nedokáže ani pobavit ()

Baruska.8 odpad!

Film bez příběhu a bez děje, několik dobrých vtipů, ale boužel mnoho přehnaných. Kameňáky od Trošky byli fajne, tohle to totální propadák. Když to někdo neumí, tak ať scénáře nepíše. Ale musím dát poklonu skupině Walda Gang, ty jsou prostě super. ()