Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Bozvav

Zřejmě díky 4 hodinám stráveným na pracovním mítingu, jsem se tomuto počinu neskutečně nasmála. Je to kapitální blbost, ale stejně mi přijde nejlepší ze všech co zatím vznikly. Ke sledování doporučuji vypnout mozek, oči a uši postačí. Hodnotím nikoli kvalitu jako takovou, ale pozici filmu ve svém žánru. 50%. ()

fisus

Předchozí tři díly odemne vždy dostaly odpad,přesto jsem se rozhodl podívat na další díl,abych nic nekritizoval,aniž bych to viděl.Zasmál jsem se vícekrát,než při prvních třech dílech dohromady,tak proč tomu také nedat nějaké ty hvězdy?A komentář přidávám proto,aby tu na mě jako první nevyskočily žvásty od vždy trapného a nevtipného verbala. ()

zdeny99

Dívat se na to rozhodně dá. Stále je to geniálně složená mozaika různých vtipů. Každopádně je to ovšem strašný pád oproti předchozím třem dílům, které režíroval Troška. Především ten pád je poznat na podmínkách, ve kterých to natáčeli.... Na každém záběru je poznat, že tady se šetřilo penězi, kde se dalo. Ať už to prostředí maloměsta, interiérů a především ta škála těch herců. S výjimkou samotného Vydry je to jeden vyhořelý herec vedle druhého (Upír Krejčí, Pitkin, Pomeje....) a pak spousta takových herců, co se herci snaží být (Novotný, Gránský, Tran, Adámek alias Tom Wizard). Jen nechápu, proč se do toho propůjčil Dejdar. Troška musí po tomhle kroutit hlavou, kam jeho Kameňák došel. Naopak se povedlo angažování mladé samice Lucie Šteflové a Štěpánky Fingerhutové. Ty dvě byly velikým zpestřením, tak jako výstup dnes již zemřelého Šafránka z Harleje. [13522. hodnocení, 624. komentář, 17%, 77. nejhorší film] ()

mala_kea odpad!

Ty laciné vtípky a ten scénář snažící se dnešní mládež dopovat legálním pornem ala american pie je prostě jako pěst na oko. Jediná úsměvná věc z celého kino zážitku je ta, že 14ti letí diváci sedící před námi všechno hltali plnou pusou. Dokonce tomu snad sami věřili. ()

Ydrosten odpad!

Nechápu, jak někdo ( opravdu kdokoliv ) mohl natočit 4 pokračování něčeho, co už v 2 pokračování sklidilo tolik odpadů. Neviděl jsem a doufám že nikdy neuvidím. Dávám odpad - a klidně si mně za to odsuďte. Takové zhovadilosti na plátno opravdu nepúatří ( a komentář mi klidně smažte i 7x. Napsat ho znovu mi nebude činit žádné problémy ) jak se tolik dobrých herců, nechalo nalákat do takové blbosti, mi nikdy nebude jasné. ()

Gaia.M

Začínám si myslet, že jsem divná :D Nejdřív jsem totálně zkritizovala, tak dobře hodnocený film, jako je Lego příběh a teď chci chválit Kameňák 4, u nějž vidím většinou odpad :D Nechápu proč. Já mám vtípky použité ve filmu ráda. U filmu jsem se několikrát zasmála. České herce mám v oblibě, takže nevidím nikde problém. Není to hit století, ale není to ani odpad. Jsou horší filmy, mnoooooohem horší. ()

Sarrow

Když už to někdo hodil na YT, tak jsem se na to z dlouhé chvíle "mrknul"... Stačí ty vtipy poslouchat bez obrazu a člověk z toho má lepší pocit, než když se na to musí koukat ;) ()

fila.tes odpad!

I přes to, že první tři díly za nic nestály, byly výbornou komedií oproti tomuto výplachu. Kdo u tohoto filmu vydržel až do konce je u mě buď velikým hrdinou, nebo by se měl nad sebou sám vážně zamyslet. ()

Luk Skywalker

Lepší než jsem čekal, po zdejším hodnocení a několika recenzích (mezi nimi i s "krásným" hodnocením 0%). Jiní tvůrci, ale postavy stejné, ztvárněné stejnými herci, někteří přibyli, jiní ubyli. Vtipy jsou dobré, některé jsou opravdu "kameňáky" (pár jsem jich neznal, ale většinu ano), dobře zapracované do jednoduchého příběhu, který se vyskytuje od druhého Kameňáku, a je vyplněn vztahy. Romové jsou zábavní, stejně jako asijská restaurace s pravopisnými chybami. Závěr moc podařený nebyl (hromadná "zábava") a část nakousnutých událostí nebyla dořešena. Odkaz na Kill Billa 2 naopak pobavil. ()

Deratizer odpad!

Na toto se dalo stěží dodívat. Velmi špatně natočený film. První Kameňák kypěl povedenými vtipy, s dalšími díly to šlo rychle dolů. A tohle už je naprostý odvar z vody. Dějově velká slátanina, slepenec momentkových vtipných scének, které nejsou vtipné, to se jako tady v této zemi už nebudou kvalitně točit kvalitní komedie lidmi, co to opravdu umí nebo co???. Pousmál jsem se jen u scénky s rýmou. Je to úplně vyčpělý. Naprostá tragédie a dno české filmové tvorby. A pokud to má mít i nějakou příběhovou souvislost s minulými díly, tak to leda tak ve snu...Kam to sakra spěje? Propagují se zpěváci, co neumějí zpívat a nemají nadání, herci co neumějí hrát, baviči co neumějí bavit, režiséři co neumějí točit, dabéři co neumějí dabovat a kuchaři co neumějí vařit. Ach jo!!! ()

alambert odpad!

Asi tak třikrát jsem se zasmál. Jenže kromě těhle tří vtipů tam bylo dalších 997 vtipů, které vtipné nebyly. Nebyly ani nudné nebo trapné. Byly dehonestující, ponižující celou lidskou rasu. ()

Olík

Určitě nebudu jako někteří skandovat "zlatý Troška", protože už třetí díl série(pominuli fakt, že jednička a dvojka také nebyli žádné korunovační klenoty)bych přirovnal k návštěvě u zubaře po celoroční cukrovinkové orgii......dost možná (jestli se vůbec takto špatné snímky dají porovnávat) bych prvního Nováka postavil před posledního Trošku. Každopádně za skutečného vítěze lze vyhlásit maximálně tak Janu Paulovou, která nabídku počtvrté ztvárnit Vilmu Novákovou odmítla. Na stejně paradoxní netečku zní i prohlášení mladého Tomáše Lipského, že by se v budoucnu rád stal hercem a hrál v podobných komediích jako jeho prastrýc (Lubomír Lipský), nebo které točil jeho děda (Oldřich Lipský).........no chlapče, tak zatím ne :D ()

dj.kouba

Jo, párkrát jsem se zasmál. Ale přece nejde, když někdo točí film již jako stupidní, aby byl tak zku*veně stupidní, že je divákovi trapně i za herce. Jako divák prostě očekáváte stupiditu, ale stvořit něco tak stupidního jako je Kameňák 4, tak režisér ani scenárista to prostě nemůžou mít v hlavě v pořádku. Opravdu by mě zajímalo, kolik herci dostali za celé toto stupidní natáčení. Pardon za četnost slova "stupidní." :D ()

MickeyStuma

Už od první minuty je jasně vidět chybějící rukopis Zdeňka Trošky. Tvůrci se ho snažili napodobit, ale vůbec se jim to nepovedlo. Vhodně poskládanými anekdotami se sice podařilo vytvořit lehčí příběh, ale přesto tomu chybí jistý šmrnc a představivost. Skok do do stejné řeky byl obrovskou chybou. Troška věděl moc dobře, proč do toho nešel. ()

BeranSon

První tři díly (nebo spíše dva) v sobě měli takovéto dětinské kouzlo a byli příjemně naservírované, jenomže čtyřka už je totální shit. Od režie, přes scénář až po herce nefunguje nic a jestli chtěli i tak dost bídnou Troškovou sérii shodit tak se jim to povedlo. Ještě horším atributem je moderní styl do kterého je celý Kameňákov zasazen a nějaké záběry, třeba Dejdar na střelnici jsou vrcholně amatérsky zpracované. Bída a hnus, ale musím se doznat že při některých šoufcích sem se zasmál a tu jednu malinkou hvězdičku přeci jen obětuji. - 1/10 - ()

Hapretor

S absencí Trošky se podařilo vyplodit aspoń pár dobrých gagů. Hlavně v rodině M. Dejdara byly dobré "frky". Jinak je to dno české kinematografie. Ale předpokládám, že každá herecká smetánka potřebuje něco, kde se jejich schopnosti degradují na totální dno a stupiditu, aby to měli jako "relax"?! - Čeští ne/herci-čky mají Kameňák. Američtí ne/herci-čky mají Mládeži nepřístupno. ()

Heavyman odpad!

Jediná pozitivní a vtipná věc v souvislosti s Kameňákem 4 je, že k němu zde napsal verbal svůj komentář. ()