Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

megan017

Tak tedy. Už jsem se podívala na tento velmi odsuzovaný díl a stále válím bulvy. Jistě, tak změna režiséra je tam dost znát, mimo to, tam není moc míst ani zápletek, jen čajovna, radnice a škola. Kde je nemocnice? Hospody? Policajtu tam taky moc není a Dejdar byl upřímně příšerný. Pepíček byl skvělí jako rebelující hajzlik, než nesmělý trouba. Chápu proč Paulová v tomhle nehrála, ale Vilma bylo hodně výrazná a zábavná postava, její interakce s Pepou byly jednou z nejlepších věcí. Zanedbání mé oblíbené postavy Leo Kohna, my taky nepomohlo a mafián Karel měl jen jednu jedinou scénu. Tahač filmu byl cikánský pár. Je vidět, že zde vaří z vody, protože vtipy byly vysosané, dokonce se zoopakoval vtip z 2.dílu, takže scénarsta by měl více sledovat "Vtip za stovku", nebo najmout kreativnějšího scénaristu. Vidět synka Žilkové ve výraznější úloze, bylo celkem dobré zpestření. Celkově to bylo moc suché, dalo se z toho vytřískat více, mohlo se zůstat u zaběhnutých kolejích a ne výrazně měnit směr. Ale je to přece jen film, u kterého se máte zasmát a ne ho brát važně. Nicméně, se raději podívám na Troškovy díly. ()

PRobin odpad!

Tak bez skrupulí rovnou na věc! Pravda, přeskočil jsem dva díly, ale to mi nevadí. Dospěl jsem k závěru, že CSFD braky již nebudu stahovat, ale počkám si, až je Nova naservíruje jako recepty od Ládi Hrušky pro to české prasečí stádečko. A myslím, že nebudu čekat dlouho :) Ale zpět k filmu. Mezi prvním a čtvrtým dílem uplynulo deset let. A to je celé. Šišloid Troška už asi i přes svou sádelnatou základnu pocítil všechny ty voodoo panenky, které s jeho podobiznou vlastní každý milovník filmu a rozhodl se, že oblaží náš národ nějakým hodnotným skvostem. Karlík Gottů už nejde použít ani jako parodie na Lucipera, Helenka Vondráčková je nechutně převařená, takže vzal Vondráčkovou Lucinku a vydal se natáčet Babovřesky. Pár celebvejškrabů se ale rozhodlo, že nášup tragihumoru nesmí skončit. I Jirka Pomeje rozbil prasátko a řekl Honzovi Nováků, že se toho má ujmout. A ty vole... Na začátku jsem si říkal, že nebudu házet rozumy nebo polemizovat nad úpadkem české kinematografie. Koneckonců, nemám patent na rozum. Ale na druhou stranu taky nemám v hlavě nasráno. Nedokážu si představit nikoho, kdo je schopen jít na tuhle sračku do kina. A ještě to láme rekordy v návštěvnosti, to by se jeden fakt posral :) Každému je jasné, že Srstka, Krampol, Morávková nebo Dejdar patří mezi fekální pseudoherce. Ale vidět v téhle šaškárně LUbomíra Lipského je stejné zděšení, jako vidět ve filmu V peřině Karla Rodena. Ale musím uznat, že pohled na Jirku Pobleje jak má na hlavě rastafariánskou paruku je dost divokej. To už raději brambory se šumákem a jeden díl Ulice :) ()

playboy_05

Přiznávám, že chvílemi je to i vtipné, bohužel tu absolutně chybí nějaká hlubší dějová linie, je to směsice přiblblých scének, které dohromady tvoří absolutně nefungující celek. ()

ForGump odpad!

Odpad odpadů. Po tomhle jsem musel uznat to, že ačkoliv Troškovy tři předchozí díly byly tak nějak děsné, tak tohle bylo o dvě třídy níž, vtipy, jsou špatné a trapné aneb Bystroň jde po hlavě do prdele (i s tím Romem s napadlým řitním otvorem) a Pásek s Pomejem vracejí úder. 0% ()

Milda003 odpad!

Už jsem chtěl napsat ať jde Troška do prdele, že už neví jakou sračku by točil. Má štěstí, tohle netočil on... Jestli si mysleli že novej režisér to vyhoupne nahoru, tak se hrozně spletli. Vždyť to je hrozná vylizanost.. horší film jsem snad ještě neviděl.. ()

karlospr odpad!

Bez děje, bez myšlenky a bez vtipu. To že kameňák je bez děje a bez myšlenky už víme, ale že "vtipné" hlášky jsou suché a ohrané, jsem nečekal. Uznávám pár komických prvků se tam najde, ale je jich poskrovnu. Tak nějak mi přijde paradoxně, že tenhle díl zaujme, no to je silné slovo, raději použiju slovo zkousnou, spíše starší (velmi) nenároční diváci. ()

Bezda22

Smutný, ale asi nejlepší Kameňák. Pár dobře umístěnejch vtipů tam bylo a mě pobavilo. A to se zatim u žádnýho Kameňáka nestalo. No sraček je tu o Trošku míň a líp se na to kouká. Jednou a stačilo samozřejmě.... 25% ()

Scraffy odpad!

Štvrté pokračovanie "legendárneho" kameňáka od Zdeňka Trošky sa nekoná, lebo réžie sa tentokrát uchytil Ján Novák. Už dokonca aj Zdeněk Troška usúdil, že štvrtý Kameňák bude hodne a už ho netreba. Toto pokračovanie nemalo vôbec vzniknúť, lebo ak aj mal Kameňák nejaké to kúzlo, tak týmto sa definitívne odpísal na dobro. Jedno veľké WTF?! ()

topi80 odpad!

Tak jsem zvládl asi 10 minut. Viděl jsem jaký si rozhovor Vydry s Kleplem, jehož pointu jsem asi nepochopil, poté si někdo v čínské restauraci řekl "Ježkovy voči", načež obsluha řekla, že mu je udělá. A poté kuchař při zjištění, že má málo kuřecího masa, žel na půdu zastřelit holuby. Když dá něčemu odpad i takový fanoušek pokleslých stupidně jednoduchých a naprosto intelektuálně nenáročných komedií, jako jsem já, tak už to má váhu. ()

Rattlehead

Veliké překvapení! Ze všech čtyř dílů jednoznačně ten nejlepší. Možná je to tím, že vypadnul Troška. Nejlepší jsou cikánské vtipy (koukám, že nejednomu sluníčkáři z nich praskla cévka, dobře tak). A ten nádherný bobřík... Film mi utekl celkem rychle, já bych se přitom chtěl dozvědět, jak dopadlo to rande Pepíka se zrzečkou...Zasloužené dvě hvězdičky. ()

borohub

Jo je to kravina jako předchozí Kameňáky, nějaké vtipy byly i v předchozích dílech. Docela mě štvalo, že tam nezůstalo moc původních postav. No co dodat, nějak to nepotěšilo, ale ani to zas tak nezklamalo, Pokud máte rádi kraviny tak na to jděte, jinak se tomu vyhněte obloukem ()

offlineman

Dnešní knížecí generace je zaujatá vůči Kameňákům, ale já se u tohoto dílu i pobavil! Navíc krásná role pro moji milovanou Evu Čížkovskou! ()

Mykhaluu

Něco zvráceného mě láká pod vlivem těch děsivých, tajemných i zuřivě explicitních fotografií v galerii ke shlédnutí díla... ale času je málo, díky Bohu! :) ()

Mamlas

Stejná zpytlíkovatina blábolů jak se dalo zase čekat. Asi 2x jsem se zasmál, tak to nehodnotím jako odpad, ačkoli mi to trochu trhá žíly. ()