Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

rekkky

After success in original movie Madagascar, they made it and Dreamworks produced whole movie about imaginative and super cute penguins. The Plot starts from their very young age on Antarctica and continuously is filled with surprises. It is fun to watch how incredibly skilled they are in getting away from danger and all those troubles, which are appearing during the footage. All is followed by rich cinematography and it is ideal movie on relaxation. ()

gumbo

Tučnáci zklamali. V Madagaskaru byli skvělí, ale tady to bylo takové přepálené a z tučnáků borců jsou tu tučnáci štístka, navíc hodně infantilní. - Na tomhle plánu by se mělo zapracoval - 50% ()

Heroine

Fajn, zase jeden z těch filmů, které pobaví děti i rodiče. Milé, legrační, ne zrovna originální... ale zasmála jsem se! ()

owwidius

Hm, myslim ze keby som tento film nevidel tak ani o vela nepridem. Prislo mi to pomerne detske a hlavne dost zamerane na 3D. Par vtipov sa najde, ale ziadny naarez to neni. V celku dost priemerny animak, da sa pri tom nezaspat, ale clovek ani o nic nepride ked to vynecha. Mozno v tom 3Dcku by som dal este o hviezdicku viac. [#11/2015] ()

BOURQUE

Konečne naše obľúbený tučniaky dostali vlastný celovečerný film. Škoda, že väčšina nápadov už bolo prezentované v seriáli. Aj samotný scenár nie je príliš originálny, ale ešte stále vie potešiť. Tí, ktorí ich majú rád, si dôkazu nájsť veľmi dobré momenty. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

strikeman odpad!

Tak tohle fakt ne :-( Nejhorší na tom je, že mnoha dnešním dětem se tyto škváry postrádající jakýkoli emoční náboj líbí ... ()

Ombak▼Penari

Je to zábavné, hezky animované a určitě lepší než pokračování Madagaskaru. Tučňáci jsou prostě ffftipní. Ale já jsem prostě víc na jisté animované poetično, které se mi dostane třeba u How to train your dragon nebo Vall-i. Navíc mi tu chyběl nějaký ten wow okamžik, film se mi postupně vytrácí z paměti a brzo už nebudu vědět o čem to vlastně celé bylo. Ale za podívání to rozhodně stálo, pobavilo. ()

Luk Skywalker

Prostě pecka, dávám 4 hvězdy, bo nemůžu jinak. Je to sice klasický animák s několika chybami a nereálnými scénami, ale těmi nás krmí i hrané filmy. Má to vtip a není to pouze pro děti, prostě jak kdysi Shrek, až jsem si říkal, co tvůrci berou za matroš. Pát vtipů se ztratilo v překladu, ale s tím se nedá nic dělat. Pro ty co tvrdí, že tučňáci neutáhnou celý film, tak tuhle 90-ti minutovku utáhli úplně v klidu. ()

Rathalos

Od tucniakov som cakal trosku viac,nebolo to zle,ale chybalo tomu viac vtipu,tieto mile postavicky mam velmi rad,ale plny pocet urcite dat nemozem...:-) ()

radaza

Film je trochu zklamání. Krátké grotesky mají daleko větší spád. Nové postavy- špionážní tým ad. jsou poměrně nudné a vtipů je tady tolik, co ve dvou krátkých příbězích. ()

Paulusek

Nebýt to za 50,- tak na to do kina nejdu a počkám si na nějaký dobrý rip. Vtip i hlášky byly supr plus originální dabing postav u těchto "animáků" je vždy hvězdně obsazený. Jinak do kina na to leda s dítětem. ()

darkreider

V aktuálnej animovanej tvorbe nemám obľúbenejšie postavy než tieto tučniaky, ale musím smutne konštatovať, že som chcel viac zábavy. Videl som dabované, pretože originál v kinách nie je dostupný a tak má drobné semienko nádeje, že práve originálne znenie tomu dodá ten punc a bonusovú hviezdu. ()

Torgal

Spotrebný animák, pozrieť a zahodiť. Nevravím, že nie je zábavný, ale slovo čo sa mi k nemu najviac hodí je "produkt". Tučniaci boli v Madagaskaroch skvelí, sólový celovečerný projekt ale sami potiahnuť nevládzu. Asi preto nafasovali konkurenčný agentský tím, ktorý je ale zúfalo nezaujímavý a z ich vzájomnej interakcie nevyplynie toľko humoru, koľko by som čakal. A navyše mi nesadol ani záporák. Prečo teda hodnotím tak vysoko? Lebo ako som už spomínal, stále je to príjemný relax ponúkajúci dostatok zábavy na jeden príjemne strávený večer. 6+/10 ()

redwik

Celkovo som od filmu očakával asi trošku viac, pretože väčšina vtipných scén bola už v traileri, no nedá sa mi povedať, že by ma film nudil. Práve naopak, štyria tučniaci boli podarení, a aj ich noví priatelia a nepriatelia boli fajn. Na klasický Madagascar to síce nemá, ale rozhodne sa je, aj vďaka dabingu taký és ako Benedict Cumberbatch alebo Ken Jeong, na čo dívať. Tom McGrath - Skipper /:/ Chris Miller - Kowalski /:/ Christopher Knights - Private /:/ Conrad Vernon - Rico /:/ John Malkovich - Dave /:/ Benedict Cumberbatch - Classified /:/ Ken Jeong - Short Fuse /:/ Annet Mahendru - Eva /:/ Peter Stormare - Corporal ()

Kingjiri

Tučňáci v trilogii Madagascaru vždycky pobavili, jejich výstupy však byly otázkou několika minut / scén. I přesto jsem mile překvapenej, že se povedlo s Tučňákama udělat celovečerní spin-off, kterej je často dokonce zábavnější, než samotnej Madagascar. Kromě sympatickýho množství slušnejch hlášek, gagů a popkulturních odkazů vždycky spolehlivě zabavěj akční scény, o který taky neni nouze. Příběh je sice dost crazy, to však cílovce vadit nebude, možná právě naopak. Podstatně bych ale zredukoval množtví scén s organizací Severák, která víc nudila než bavila. ()

Dimo

Nicolas, Cage them! :-) Čupr sranda, perfekt frky, fórky a pleskance. Spokojenost, větší, než očekávaná. Tak co. Čtyři. ()

KafuR

Tak se tučňáci dočkali, Madagaskaru i jeho sveřepým obyvatelům dali vale a naservírovali svéráznou porci zábavy, ve které jde o jednu chobotnici, tisíce tučňáků a skupinku konkurečních špionážních špiclů. Scénáristicky nápadité jsou jednotlivé momenty a vychytávky, včetně hlášek, ale jako celek jde už zas jenom o další variantu záchrany když ne světa, tak aspoň genofondu tučňáků, jedoucí podle otravně omletého schématu. Po nenáročném animáku toho víc ale člověk chtít většinou nemůže. ()