Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

HarveyDent

Nepamatuju film, kde by mi hlavní hrdinové byli tak nesympatičtí a nevtipní a naopak vedlejší role byly ty, co drží celý snímek nad vodou. Foxx, Pine, Waltz, Aniston i těch pár minut, které si střihl Spacey zachraňují tenhle film před odpadem. Jason Bateman nevyužitý. ()

jayman

Neviem, čo si mám o tom myslieť. Na jednej strane je to miestami hlúpe, ako dve tretiny ústredného tímu. Príbehu sa nedá veriť, je to akoby vedome redukované len na zápletku. Na druhej strane, je to miestami naozaj vtipné, až tak, že pri pozeraní vo vlaku vyprsknem a nahlas sa smejem. Tri ? ()

vitac.

Z nějakého neznámého důvodu jsem si myslel, že předchozí film o hrozných šéfech nebyl špatnej, tak jsem se do dvojky pustil celkem s optimismem... kterej mě záhy přešel. A kontrola mého hodnocení na tomto serveru posléze ukázala, že mě paměť škaredě ošálila a jednička s dvojkou si můžou podat ruce - jsou přibližně stejně slabé. Nejvíc pobavilo svérázné uchopení kombinatoriky a pravděpodobnosti (byla šance padesát na padesát, že HB2 budou dobrej film... ale nepovedlo se, škoda:)), s čímž možná i souvisí nevšední "ukecanost" postav (čím víc slov, tím větší šance, že něco z toho bude vtipné... ale nadprůměrně nešťastný výběr slov, škoda:)). Tak aspoň že to Jennifer pořád sluší, když už jinak nic moc. ()

george82

Tam se tak neskutečně mluví a mluví a mluví...až mě to pomalu unudilo. Pár hlášek je tam dobrých, ale oproti prvnímu dílu to dost zaostává. ()

marek29

Je to klišé. Pokus vytřískat prachy z dvojky po úspěšné jedničce nevyšel a tady je pár důvodů proč to nevyjde: tak předně - kunda Jennifer Aniston je tu imaginárně natřásaná jako prádlo před žehlením. A to je prosím MÁLO!!! 2) Opakování zmatečních hádek negraduje komedii - fakt ne. Příběh ok, pár vtipů budiž, ale je to na samé spodní hranici průměru a trojka by začínala rovnou v odpadu :( ()

vieriX

Slabý odvar jedničky, která prostě byla tak nějak svěží a neokoukaná. Co se tady změnilo je snad jen to, že tu je jen jeden šéf co hlavni hrdiny podfoukne. Obsazení je totožné jako jednička + pár nových postav, ale chybí tu více Jennifer Aniston to byla pořádná mrcha. Co hodně ubylo jsou vtípky není jich tu rozhodně tolik kolik bych chtěl. Podle mě natočeno jen pro peníze, ale ani to úplně nevyšlo. Pěkný průměr, ale moc navíc ne. ()

Mr.nachos

Zadny humor, zadny vtip, jenom nuda nuda a nuda. No, abych nekrivdila, tak prvnich cca 15 minut je to koukatelnych, pak uz jen postupne odumirani a stav ne nepodobny komatu. Takze po hodine mam nutkavou potrebu se probrat z komaru a vypinam. Nevim jak to konci a je mi to absolutne volny. ()

zuzanara

Co má tahle slabota znamenat? Je to jedna z nejsmutnějších skoro-komedií, co jsem za poslední dobu viděla. Doslova jsem se nutila do každé další minuty, protože si nerada dělám obrázek z neúplného filmu. Proč jde každoročně hromada kreativních nápadů a načatých projektů do kytek? Aby v kinematografii USA uvolnily místo takovým skvostům? Smutné. Jedna hvězda za Waltze, který si i v takové slátanině dokázal udržet tvář. Žádný z herců podle mně nevyužil svůj potenciál. ()

Paatej

Tomu cemu jsem se u jednicky smal, nad tim jsem ted smutne kroutil hlavou. Zrecyklovane zklamani, nevyuzity Waltz a jediny kdo me nakonec bavil byl Kirk .. ehm, Chris Pine. Druha hvezda za 3 minuty Kevina Spaceyho. ()

hepi_

O trochu viac hlúpejšie a detinskejšie než jednotka, ale napriek tomu oveľa vtipnejšie_výborné obsadenie, humor, sčasti predvídateľný_75% ()

mirkath1

Sice si půjčili většinu děje z jedničky,ale smála jsem se a bylo to možná i vtipnější. Jenifer, teda pokud tahle úchylka takhle fakt vypadá-lituji. Hrát ženu závislou na sexu-pěkná fuška :D ()

subic

3 lůzři opět v akci. Film může místy lehce připomínat Pařbu ve Vegas (2009), ale to je asi tak vše zajímavé. Přibyly nové postavy a pomohlo to? Moc ne, celkem jde o takový rádoby vtipný kousek, u kterého jsem se tak trochu nudil. 55% ()

PlayEasy

Jednička se nám dosti zamlouvala, a proto jsme si pro včerejší večer zvolili právě druhý díl "Horrible Bossů". A musíme říci, že je to jen o kapku horší než jednička, protože neztrácí to svůj ultra zábavný vtip, ani svižnost, hlavní trojice i matkychtivej opět pobaví, Christoph Waltz i Kevin Spacey i Jennifer Aniston se ve filmu objeví jen v několika chvílích, ale vždy mají skvělé scénky, Farrella důstojně nahradil Chris Pine a my jsme si užili další vulgární a nadupanou komediální jízdu - ještě větší než ta, když je matkychtivej Jones za volantem :-) 70% ()

PlysovyMacko

Žiaden posun od prvého dielu. Opäť sú v centre diania traja neschopáci, ktorí nedokážu urobiť to k čomu sa rozhodli-unos. Vŕšia sa absurdné situácie a smerujú k trapnosti. Plusom je Chris Pine, ktorý zvláda aj komédiu. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze