Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

LexBarker

Tohle je slabota...Zatímco u jedničky jsem se dobře bavil,tady se nestačím divit...Parta tří opravdu retardovaných jedinců,kteří se neustále překřikují a trumfují v tom,kdo je větší dement, se rozhodla vstoupit na pole podnikání a posléze zločinu...O tom,že vše podělají, nemůže nikdo pochybovat.Podělají podnikání,podělají zločin a podělají i film.Tihle tři retardi zkrátka nemají na nic jiného,než zase skončit pod nějakým opravdu,ale opravdu schopným šéfem,který je bude denně mlátit po jejich dutých hlavách a snadno vykořisťovat... ()

Kaceris

Podľa mňa je je to celkom slušný film. Zabavil som sa na ňom, a bál som sa že to bude úplne istý princíp ako v prvom dieli. No nestalo sa tak, a je to z toho dobrá komédia, ktorá zabaví. ()

sedm.1

Hodně nepovedené pokračování poměrně zábavné, svěží a netuctové jedničky, neboť zde se nepovedlo skutečně prakticky nic. Snad jedinou výjimkou, avšak poměrně výraznou, je tedy slušná zápletka, která má spád, pár nečekaných a příjemných zvratů, je neokoukaná a prostě baví, a to až do samotného konce. Toť ovšem skutečně vše. Nejvíc mě každopádně rozladila proměna tří hlavních hrdinů, kdy se z vtipných a sympatických zmatkařů a smolařů stali tři totálně přitroublí idioti, kteří se jen trumfujou, kdo z nich je větší tupec, navíc se tak prezentují po celou dobu a není to ani trochu vtipné, spíš tedy naopak, trapnost zde vítězí na plný čáře a ke konci mě všichni tou svou omezeností už srali tak, že jsem po dlouhé době začal ve filmu nějaké hlavní postavy opravdu nesnášet. Z hereckého hlediska z těchto tří pitomců ještě pak nejlíp vychází Jason Bateman, který se ještě chová jediný trochu racionálně, naopak Charlie Day je doslova nesnesitelný a ultrapřitroublý zmrdeček, a to jak postavou, tak hereckým výstupem, hrůza. Stejně jako v jedničce toho i zde naštěstí maximálně zachraňují záporáci, ať už perfektní Pine s Waltzem, tak opět nehorázně šukézní Aniston a lahůdkový Spacey, o to tedy pak větší škoda, že tu prakticky nikdo z nich nedostal větší prostor, aby dvojku zachránili ještě o něco víc. Dalším obrovským negativem je, že na komedii jsem tu zaznamenal opravdu jen minimum vtipných momentů, což je také obrovský pád oproti jedničce, humor zde totiž prakticky neexistuje a komedie bez humoru prostě též nemůže fungovat. Pro mě je dvojka Šéfů na zabití prostě zcela zbytečným a především nedůstojným pokračováním, které zkrátka radši nemělo vůbec vzniknout, než aby dopadlo takto. ()

KoRner

Bláznivejšia a absurdnejšia než jednotka a veľkú zásluhu na tom má ústredná trojica, z ktorých spravili totálnych idiotov. Ale zábava to bola, hlavne tie neustále sexuálne narážky. ()

yoshua87

Sefove na zabiti 2 - a je zde klenot vecera, snimek ktery sem ocekaval jako tzv. Predkrm pred velkym hobitim finale tohoto roku. Kazdy trailer a kazdy snimek cloveka lakal a rozhovory s hlavnimi postavami pri londynske premiere dokazali dat zapomenout na rozmrzeni z Hunger Games. Ale zpet k filmu samotnemu. Clovek, jenz videl prvni dil mohl mit strach z jedineho, ze se tento snimek vyda v krocich parby ve vegas kdy druhy dil jen kopiroval prvni v pozmenenem stavu a tady je kouzlo toho vseho. Tvurci vzali myslenku prvniho dilu a tedy to ze mocni jsou nekdy pekni previti a kolem toho vymysleli uplne novou zapletku s tolika banalnimi a naprosto vtipnymi situacemi, ze se clovek cely snimek bavil. Je jedno zda clovek vybere scenu setkani anonymnich lidi co vyhledavaji pomoc ve svem kolektivu a nebo finalni honicku se zavrsenim alá predator. Cela ustredni trojka byla perfektni a vsechny dalsi postavy je vyborne doplnovaly. A propo pro majitele vyrobku od applu je tady male upozorneni Emotikona grin Konec koncu vsichni nakonec dostanou co chteli ci si zaslouzi (viz. Trofej alá Bílý Jednorozec) a da se rici ze tu je i mensi pomrkavani na pripadny treti dil Emotikona smile Za me tento dil dostava 8,5 z 10 bodiku a uz se tesim jak si ho nekdy pustim spolu s prvnim dilem ()

Lukoboss

Oproti prvnímu dílu neskutečnej úpadek, přestože obsazení napovídalo, že by se mohlo jednat o velice slušnou zábavu. No bohužel z mýho pohledu je ta zábava minimální, najde se pár scén, u kterých jsem se fakt zasmál, to nemůžu popřít, ale jinak teda nic moc. Já vím, je to záměrně absurdní a přehnaný, nicméně ne takovým způsobem, abych se z toho lámal v pase. Třem hlavním protagonistům to filmově moc nejde dohromady, divák jim vlastně nepřeje vůbec nic dobrýho, protože to jsou takoví pitomci, že vás vlastně začnou úplně štvát. No jo no, s tím už holt těžko něco uděláme... ()

666Carnage

Něco pobavilo, něco nudilo a něco se okopírovalo z jedničky. Kevin Spacey byl první kdo mě tu rozesmál a nejvíc mě pobavil Jamie Foxx a jeho automobilová honička. Jennifer Anistonn furt sexy. 75% ()

Pavlík

03. 04. 2015 (96.); i když si na jedničku ve všem nevzpomenu, dvojka bude rozhodně méně dívatelná a za čas téměř k zapomenutí ()

Seti

Dost zbytečný sequel, který toho se zabíjením šéfů už nemá moc společného, a název by se měl tentokrát vztáhnout na samotnou trojici hlavních idiotů. V pokračování jde ústřednímu triu desperátů z leknutí především o prachy, únos a výkupné, a to z důvodu vlastní demence (jak jim trefně předhodil Spacey v base) a následného vyjebání ze strany nelítostného byznysmana. Nově se k tomu přimotá osvěžující Ch. Pine, nevyužitý Ch. Waltz, a staře pak zcela zbytečně roubovaná J. Aniston, nevýrazný J. Foxx a naprosto rulující K. Spacey. V součtu jsou druzí Šéfové zcela spotřební komedií na jedno použití, u níž se na chvíli pobaví nejen fandové původního filmu, která však vyšumí daleko dříve, než řeknete borůvkový koláč. ()

YoZo8

Pre mňa bola dvojka o dosť lepšia, než jednotka. Viac bláznivejšia, viac komickejšia, viac nepredvídateľnejšia. Vedľajšie postavy boli viac vložené do príbehu a to bolo oproti jednotke lepšie. Z hlavnej trojky ma najviac bavil zmätkár Charlie Day s perfektným českým dabingom. Scénu s telefónnou búdkou, kde menil prízvuky si budem dlhšie pamätať. Nadržaný Sudeikis si svoje poctivo odohral a Bateman hral skôr racionálneho suchára. Z vedľajších postav dostal najväčší priestor Pine a ten bol super, hlavne keď hral, že hrá. Jamie "Matkychtivej" Foxx so svojim drsným ironickým humorom opäť nesklamal. Hlavne naháňačka s nim nemala chybu. Škoda, že Christoph Waltz nehral viac, mohlo to byť s nim ešte zaujímavejšie, lebo je to top európsky herec. Milujem hranie Jenny Aniston a aj keď jej táto rola sexuchtivej veľmi nepristane, hrá to bravúrne. Kevin Spacey mal krátku scénu, no posmial som sa pri nej až-až. Prosto všetko bolo ako ma byť. Hlášky, akcia, vtipne zvraty, skvelá hudba a neočakávaný záver. A keďže som sa pri viacerých pasážach filmu prichytil pri tom, že sa rehocem, tak som prosto musel dať 5 hviezd. ()

NifKor

Oproti 1. dílu jde vidět ten pokles, ale neřekl bych, že je to něco extra vážného, jen pár vtipů už časem není vtipných, příběh ve 2. díle je podle mě něco jako v 1. díle, neboť nedokáže nijak překvapit, je docela i časem předvídatelný a není nijak extra moc zajimavý jako v 1. díle. Herecké výkony byly zase hodně dobré. Na 2. díl to není vůbec špatný a příjde mi to zase na odpočinek a na zasmání úplně v pohodě film. 6/10 ()

Hanys_

Ze sympatických looserů se stali nesympatičtí ňoumové s iq houpacího koně a místo třech šéfů tady máme jen nevyužitého otce (Waltz) s převyužitým a ne až tak zábavným synem (Pine). Horší než jednička, ale i tak místama celkem solidní komedie. ()

divak84

nuda, přeplacaný humor, otravní kamoši kteří v 99% radoby vtipů řvou jeden přes druhého. Jason Sudeikis je neuvěřitelně debilně napsaný. Jeho humor třinactiletého blbce je strašně zaživný, opravdu... debilní komedie, kterou zachranuje tak možna kevin spacey ve vězenske scéně ()

ti88na

Jednotku považujem za vydarenú komédiu, ale toto bolo sklamanie. Príbeh s únosom bol dobrý nápad, ale to čo predvádzala ústredná trojica bola katastrofa. Huby sa mi prakticky nezastavili, ich konanie bolo niekde na hranici medzi debilom a idiotom, čo nebolo vôbec vtipné ale zato veľmi otravné. Strašne mi toto ich správanie prekážala a kazilo mi celkový dojem z filmu, kde až na niekoľko vydarených a zábavných scénok len ťažko hľadám pozitíva. ()

dopita

Zoufalý, ubohý, sračka roku. Titulní trojice je neskutečně trapná, zápletka totál o hovně a humor ve filmu není, zdůrazňuju není!!! První díl byl docela koukatelnej, ale tohle je čirá zoufalost. Jedna hvězdička za Christopha Waltze. ()

Janega

Aj na druhom pokračovaní sa dá dobre pobaviť na problémoch týchto troch týpkoch, no dejovo táto komédia neprináša oproti prvému filmu už nič originálne. Naopak vykráda jednotku, no ako sa hovorí "dvakrát opakovaný vtip...", no našťastie v tomto filme to ešte vedia ako-tak predať. Je tu typická komediálna zápletka, kde vymyslia nejaký plán, na ktorom sa pokašle, čo môže, no zatiaľ čo v jednotke bol ten plán dosť zaujímavý (navzájom si pozabíjať šéfov), v druhom filme ide v podstate iba o typicky spackaný únos. No film zachraňujú výborní herci od hlavného tria po sexistickú Aniston. ()

tom.nosek

Zezačátku vtipné, obsazení jsou kvalitní herci. Nejvíce mě potěšili Kevin Spacey a Christoph Waltz. Bohužel je velice těžké udělat fakt dobrou dvouhodinovou komedii a to Horrible Bosses 2 nezvládli. Ve výsledku je to tedy spíš takový šedý průměr. ()

SHit4U

Abych obhájil svoje hodnocení, musím se přiznat. že nesnášim americké komedie, a to především proto, že jsou americké a i přesto jsem šel na jejich předpremiéru (jsem pokrytec, ale je mi to uplně jedno, bylo to zadara- DÍKY TI, MOVIEZONE). Do kina jsem tedy šel s nulovým očekáváním a možná proto jsem opravdu nadšen z toho, co jsem dostal. Tvůrci si dokážou skvěle utahovat z akčního žánru a to i při nekačních, řekněme přípravných scénách, kdy se úhlavní trio pošahanejch, dětinskejch kryplů (i když Batemanova postava byla celkem normální) snaží vymyslet plán únosu a získání peněz. Do konce i opakovaný skeč s fixou byl pokaždé vtipný. A když už se dostaneme k akci, dostaneme téměř v každé scéně opačný výsledek, než jaký jsme zvyklí dostat u žánrových, akčních filmů (viz brána, vlak atd.). Slovní výměny podpořené debilitou postav Charliho Daye a Jasona Sudeikise jsou vtipné a vaše bránice bude poskakovat stejně, jako nadržená Jennifer Aniston na obětích své sexuální závislosti. Abych jenom nechválil- občas se vyskytnou žánrová klišé, které srazí to, co tvůrci celou dobu budovali (i když podle příručky Mladý scénárista 3 - Akční komedie). Nicméně kdyby scénář klišé neobsahoval, nemohli by ho využít, obrátit a vykopnout směrem k vaší bránici. Za mě, pokryteckého odsuzovače amerických komedií, dávám silné 4 hvězdy a to tak silné, až mi je stydno a sundavám si plakát Monty Pythonů z čestného místa, protože si nezasloužím, abych ho tam měl vyvěšený. ()

vander19

Možno keby nebola ochota ostatných ísť do kina na tento film, tak by som sa nedal zlákať. Ale presvedčili ma. Jednička sa mi páčila a bavila ma a podstatne som čakal horšie pokračovanie. Už klasicky otrepaná trojica polointeligentov sa rozhodne rozbehnúť vlastný bussines. Stačila prvá scéna a pol kina plakalo smiechom. Ja som trošku náročnejším divákom, ale aj mňa to riadne rozosmialo. Oproti jedničke sa tu zo známych hercov tentoraz blisne Chris Pine a je treba dodať, že prináša oživenie. Anniston opäť neskutočne sexi diablica. Kevin Spacey má síce len pár hlášok, ale tie stoja za to. Až do záverečných titulkom som nespoznal Christopha Waltza. Škoda, že jemu sa ušlo tak málo priestoru. Komédia, ktorá nesklamala a rozosmiala a smiech je predsa korením života. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze