Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony, pohádkové výhry a talentovaní soutěžící, které jste ještě neviděli! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš! Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch. Celosvětově nejúspěšnější show počtvrté u nás a na Slovensku! Každý nedělní večer mohou diváci zase sledovat vysílání už čtvrté série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách televize Prima! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a také diváků.
Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola se SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota, tentokrát ve složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nová posila v podobě nejpopulárnějšího spíkra u nás Leoše Mareše. O postupu do semifinále ovšem bude letos nově navíc rozhodovat ještě čtvrtý porotce, a to televizní diváci! Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu Got Talent, který budou společně vysílat televize Prima a TV JOJ, čeká na vítěze nejen nový automobil, zájezd v hodnotě 350 000 Kč a hotovosti 50 000 eur, ale také jedinečná možnost vystoupit před nejobávanějším porotcem v historii všech talentových soutěží světa – Britem Simonem Cowellem!
Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě! (TV Prima)

Hannibal1913 odpad!

Co by se muselo stát, aby se mi začal tento pořad líbit? Co by se muselo stát, aby tento pořad vyškrtli z vysílání? Kéž by. Bohužel... ()

topi80

Za své hodnocení tohoto pořadu bych se rád omluvil všem talentovaným lidem, kteří přicházejí do pořadu soutěžit. Skláním se před každým, kdo svůj drahocenný čas obětuje k tomu, aby se naučil něco zajímavého a výjimečného, čím může těšit smysly diváků. Všichni (ti nejlepší i ti průměrní) si zaslouží můj obdiv. Nyní k pořadu. POROTA: Slávik dobrý, umí říci narovinu, že předváděná prezentace je jen průměrná nebo špatná. Působí dojmem člověka, který je celkem zběhlý, i když občas ulítne a nechá se unést něčím, nad čím já kroutím hlavou. Lucie Bílá je taková postarší Ewa Farna. Člověk bez jakéhokoliv širšího rozhledu a sebereflexe. Ať zpívá, pokud má pro koho, ale ať proboha nehodnotí práci jiných, pokud se nezmůže a nic jiného než na přiblblý smích, zdrobněliny a nekončící nadšení. Leoš Mareš je kapitola sama pro sebe, člověk, který nic neumí, je v porotě talentové soutěže. Moderátoři jsou tak nezajímaví a nudní, že si jich člověk ani nevšimne. Celá soutěž je nudná, utahaná, na jedno vystoupení připadá tuna nudných prostřihů a rozhovorů. A rádobynapínavé vyvrcholení je nudnější než přímý přenos z Evropské komise překládaný do korejštiny. Toť vše. ()

RigorMortis odpad!

Nope. Nope, nope, HELL NOPE. Jedni majú Hlas, druhí ČSMT, no stále je to o tom istom, bez akejkoľvek známky kvality, s prehnane nekritickými súťažiacimi a nechutným moderátorským duom. Takto sa talenty nehľadajú. ()

lmc odpad!

První ročníky jsem sledoval protože překvapil po technické stránce a z hlediska např. střihu to bylo pro Čechy něco vyjímečného. Samozřejmě sleduju AGT a BGT a tahle československá verze je jen slabej čajíček, ale vždycky mě to jakž takž zabavilo. Bohužel, tenhle ročník stačilo vidět první epizodu a je jasný, že dál už se koukat nebudu. Technická kvalita jakž takž trvá, ale příchod Mareše což je pravděpodobně nejpřeceňovanější člověk v showbyznysu zabil veškerý naděje na to dodat pořadu nějakou úroveň. Problém v Čechách je jednak nedostatek talentu, ale především neschopnost najít správnou porotu (a moderátory). Jediný Slávik v tomhle pořadu funguje, všechny ostatní figurky před kamerou bych nekompromisně vyházel... Klasickej českej průser, jak to bývá zvykem. Naštěstí máme Ameriku a Británii ()

kolly13

Kvalita je ubohá, ale jako plejáda blbů a mezi nimi nalezme pár talentů. Jako oddychovka před pracovním týdnem to jde. ()

nikinikiniki odpad!

Proboha, kdy bude konečně konec nějakým talentům?! :/ Jde to víc jak půl roku a nic se tam stále neděje a pořád nabírají nové a nové lidi. Bude tomu někdy konec...????! ()

klapqua

Tá hviezda je za ľudí, ktorí by aj talent mali a prídu ho naivne do tejto show ukázať, pretože stále aj po toľkých rokoch superstar, talentov, hlasov a neviem čoho veria, že ich to niekam posunie.... ()

teseth

Bohužel s přibývajícími sezónami i tady dochází k okoukanosti a trapnosti. Moderátorská dvojice sice stále patří k tomu lepšímu co náš televizní trh nabízí ale i tak je to občas žalostně málo. O angažmá LM je lepší se nebavit, protože tento pán už do těchto pořadů nepatří jako porotce, natož soudce!! Sice má občas správný postřeh, ale na druhou stranu z 80% se veze. Tento rok se však více jak kdy předtím neustále vyskytovali medailonky a opakování co uvidíte nebo jste viděli. Dříve mě bavilo koukat první castingy, protože tam se člověk zasmál těm výkonům i trefným kecům poroty. Letos toho bylo žalostně málo a tak doufám, že si dá tento pořad minimálně na dva roky pokoj. ()

mikehoblog

Eeeehm. Nějak se to kazí.....vystoupení jsou sice ještě pořád zábavnější než v té americké strašnosti, ale nelíbí se mi ten změněný koncept hlasování diváků o tom, kdo půjde dál. Jinak Leoš je aspoň zklidněnej, Lucie mi přijde už moc přeslazená a Slávik je prostě Slávik. Jde to, ale je mi jasný, že finále ádnej nářez nebude. ()

Alan00

Trapná komentátorská dvojce a ubrečená Lucinka Bílá.. Kdyby tu byl Simon, ten by se s tím "nesral" a všechny by vyhodil i s Marešem.. ()

JakuBBukaj

fekál , Srdíčková sluníčková přeemotivovaná cigoška, s namyšleným, do prdele vymrdaným slavíkem, a celej celek tomu udává leoš mrdám modelky mareš... ()

Izi odpad!

Lidi, co nic neumí a nikdo je nezná, posuzují talent jakýchsi oveček co si do televize přišli zamávat na babičku. ()