Namefar

Akční film jak má být, nehledejte v tom realistické scény. Všechno je tak trochu nadnesené alá super hrdina. Film má hutnou atmosféru, parádní hudbu a je syrový až na kůži. Reeves tady pasuje a hraje na jedničku. ()

Marmar

Chtěl jsem si pustit dvojku, ale protože mi z jedničky nic v hlavě nezůstalo. Pustil jsem si jedničku. Už vím, proč mi tam nic nezůstalo. Bohudík jsem si asi vypracoval schopnost, která se hodí. Hloupost se kterou se někdo rozhodne živit se natáčením takových filmů mě nikdy nepřestane udivovat. Vemte si jen scénu, kdy hlavní hrdina pozabíjel desítky rusáků a ve finále se mu postaví obtloustlej starej píčus.... Dvojku si nepustím ani náhodou. ()

Dolis87

Co k tomu říct... pro mě uchvacující atmosféra, ale posledních deset minut (kromě ending scény) mě utvrdilo, že to bude za čtyři, ne za pět. ()

darius1706

To takhle letíte letadlem do USA a koukáte, jaký byste si pustili film. Pár jich padlo a mimochodem John Wick. A tak na to koukám a říkám si, co v tý jůesej budu dělat, když moje angličtina je tak blbá, že v tom filmu nevidím žádný děj a zápletku. No, dopadlo to tam celkem dobře a když jsem se po pár dnech vrátil, tak jsem se kouknul na CSFD, viděl ty komentáře a prakticky boží hodnocení filmu a zase jsem si říkal, že jsem měl sakra štěstí, že jsem to tam všechno zmáknul. Utekl nějaký ten rok a dávali to včera v telce, tentokrát česky. A hele, asi neumím ani česky...... No nic, děj žádný, hloubka taky ne, až tedy na ten začátek se psem a z toho asi milionu zabití bylo 999 tisíc naprosto stejných. Proč tedy horší 3 hvězdy? Protože jsem byl hrozně unaven a zrovna se mi u filmu nechtělo přemýšlet. Tak jsem přes hodinu a půl koukal, jak někdo střílí někoho do hlavy a bylo to celkem pěkně udělané. Kdyby byl hlavní záporák lepší, mohly to být lepší 3 hvězdy, možná i 4. Škoda, že to byl takový strejc. ()

AZX3000

Keanu Reeves musí pomstít štěně, které dostal od zesnulé manželky. Nic víc, nic míň. 3/5 za fajnky účes Johna Dicka a popravu Theona Greyjoye. ()

modrapapaja

Dobrá kamera a přehledná akce. Hustá atmosféra. Děj a chování vyhnáno do absurdity s pěknou nadsázkou. Jen mi opravdu hodně chybí střelba slepými náboji a reálný zvuk výstřelů jako v Collateral. 5* Na pokračování se nedívejte. To je ryzí brak. ()

MATTcz

Už dlouho jsem tenhle film chtěl vidět, avšak poštěstilo se mi teprve teď. Musím říct že je to takový ten typ akčňáku, že je hlavní hrdina který se mstí. Je to velmi časté ve filmech, což se mi na první pohled nelíbilo, avšak když jsem se na film díval tak po čase mi to vlastně bylo úplně jedno. Líbila se mi akce, kterou vám film dopřeje do syta. V tom případě film hodnotím kladně, a chystám se mrknout na díl druhý který, si už jen tak nenechám ujít. Tak jestli chcete akci, tak můžu jen doporučit. ()

vince_c

V druhé půlce stopáže už to žačne být trochu hloupé. Normálně bych dal 2*, ale obrazové a zvukové zpracování je super, takže s přivřeným okem dávám jednu navíc. ()

megacik odpad!

Bezduchá zápletka s Keanu Reevesom, so štýlom ala bezdomovec. Nič horšie, s áčkovým obsadením, som už dávno nevidel. Novodobý Rambo, ktorý si počas boja vždy nájde čas na prestávku, aby si dal pohárik s nepriateľom. Bežní ľudia sa počas prestreliek správajú tak, ako keby sa im to stávalo každý deň, asi dostali slabý honorár. Keanu tiež nie je to, čo býval. Je to pochopiteľné, však má svoje roky, ale nechápem potom, prečo vyberajú dôchodcu, aby im predvádzal aerobik. ()

Postradateln

Kdo má rád akční filmy ve stylu Ramba jeden proti všem, pak tohle je film pro vás. Akční scény jsou zde skvěle propracované a nudit se u tohohle filmu nedá. ()

Mikkys

Super film. John Wick je proste cool postava. Samozrejme je treba brat s rezervou klasickou strileci akci - John trefi vsechny, Johna netrefi nikdo. Ale celkove se mi tento film libil. ()

Adlers

Sakra...kam sa hrabe Rambo, Seagal alebo Chuck. Nebyť Reevesa tak toto komplet môžu hodiť do hnoja. Aby v podstate celý film bola jedna akčná scéna, Keenu so štichmi na bruchu skáče ako srnka, všetkých dá dolu jedným výstrelom...no neviem, takýchto filmov je plný cintorín. ()

Fuhman.Dajar

Jednou na baru zabil tři chlapy prostě tužkou obyčejnou ale tužkou. Nezáleží na tom co si udělal, ale o to komu ? Komu !! Jen nějaký Nule Tak tahle tvoje nula je John Wick * Rozhovor mezi Bikem Tarasenkem a jeho synem Josefem. * Tady je jasně vidět, když někdo někomu ukradne auto a zabije psa to je jako probudit spícího anděla pomsty. ()

Ilikefilms

Tak amaterský film jsem už dlouho neviděl...hrozný scénář, hrozný střih, amaterské herecké výkony, souboje naprosto tragický...úroveň špatného Bčka v 80.letech...a překvapivě špatnej i Keanu ()

dati

videné zo záznamu na joj cinema.. báječne štýlová podívaná.. takéto niečo sa točí iba raz za desať rokov.. zákerní rusi trpeli o stošesť.. ()

PowPow

John Wick sice patří do TOP 1% nejvíc cool hrdinů, ale to je tak všechno. Děj žádný, záporáci naprosto slabí a akční scény sice hezky syrové, ale taky dost rutinní. Po chvíli bez jakéhokoli posunu se stále se opakujícími scénami jsem se začal nudit a do konce už jsem se z té apatie neprobral. ()

Beginek87

Já naprosto chápu, že se to některým zdejším komentátorům nelíbí, ono to po filmové, dějové a vlastně i akční stránce nepřináší nic nového. Ale pro mě to dohromady hraje tak nádhernou baladu, že tomu nemůžu dát jinak než 5 hvězd. Až na bezocasého Alfieho, kterému díky Trůnům už nikdy neuvěřím žádnou roli, tam byly strašně silné charaktery. Snad toho udělají víc než 3 díly :) ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch