Kurikmoon

Dopozeral som bez újmy. Ale nevidieť to, o nič extra by som neprišiel. Takmer som ubral hviezdu, ale horšie ako priemer to nebolo. Zachranilo to šteniatko, Dafoe ", upratovačky za mincu, či pravidlá hotelu na čele s recepčným.... ()

Pedross800

Hodně slušná americká akční jízda na věčné a nikdy neokoukatelné téma pomsty. Keanu výbornej, to jak neomylně kosí jednoho grázla za druhým a neopomene dát každýmu kulku mezi oči...k nezaplacení, k tomu výborné osobní souboje. Atmosféra boží...déšt, neony velkoměsta, ponurost, výborná hudba. Perličkou pak speciální hotel pro nájemné vrahy s přísně danými pravidly.....není co vytknout, bo děj se tady nehledá a neřeší.....no skoro to dosáhlo na ty pravé korejské pomstoidní lahůdky a to je asi ta největší pochvala co můžu vyseknout :-) ()

WRAHsk

neda mi toto neokomentovat ,to akoze co malo byt ?!cely film by sa dal zhrnut dvoma vetami a to ze mu ukradli auto, zabili psa a on zato vystriela nejaku bolsevicku rodinku a ich pomocnickov ...finito...aj akcnak by mohol mat nejaky ten dej a zmysel ,prinajmensom mohli dat nieco vediet o tych postavach no nicz toho len ppc multi-kill v podani Keanu Reevesa ...nic viiic ...takze za dve ()

V.Silver

Tak ale toto mě královsky bavilo. Úvodní neakční sekvence naštěstí dlouho netrvala, a proto se akce rozjela brzo a všechno pěkně šlapalo, jak mělo. Skvělá choreografie soubojů, super hlášky, správná míra béčkové akční nadsázky... nemám, co bych vytknul :) 90% ()

mkubalikova

Theon Greyjoy se hrubě přehmátl. Vyšlápl si na Nea Andersona, vzal mu káru a zabil štěně. A to vše pár dnů po pohřbu jeho manželky. Neo vykopal nádobíčko, ulízl pěšinku a pustil se do vyřizování účtů. "Ty už zase makáš?" "Ne, jen trochu maluju." :-D 70% ()

MI-380

Ani Johnova stylová celovečerní likvidace všech amerických male Rusů nezabránila mým několika neškodným mikrospánkům: 55% (13168 hodnotících jde výš, až na 73%). ()

cross

Originalita na čtvrtou, temná atmosféra, scény jako z baletu kdy prostorem létají vystřelené mozky nepřátel. Choreografické orgie, které sice nejspíš spoustu perverzně ujetých filmových fanoušků nadchnou, u mě bohužel tentokrát ani trochu neuspěly - nesedí mi obsazení, příběh, hudba ani ten neustále tak snážící se cool realizační přístup...leč chápu, že tohle se ostatním filmovým fanouškům naopak líbit bude. ()

Bagr_007

Na tom filmu je ohromně cejtit, jak byl dělanej s láskou. Akce boží, stylový to je, jak blázen, Keanu Reeves je sympatickej, jako žádnej akční hrdina široko daleko, a dokonce brakové prostředí se svými divnými pravidly působilo vcelku chytře. S příběhem se sice nikdo moc nepáral a chvílemi to ztrácí dech, ale radost z výsledku je pořád veliká. "Yeah, I'm thinking I'm back." ()

Guzo

Akce je tu opravdu hodně, chvílemi je natočená na jedničku, chvílemi mi bohužel přišla dost tuctová. Pro mě ale spíš celý film stojí na postavě Johna Wicka a jeho touze po pomstě. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy viděl podobný film natočený v 21. století (pokud vůbec). Za to velký palec nahoru. 75 % ()

Ravi

Scénárista byl asi ten poslední, koho na tento film narychlo najali. Reeves s výrazem naštvaného policisty celým dějem proplouvá, až asi na jednu výjimku, se stejnou rutinou jako když automechanik mění kolo u auta. Paradoxně nejlepší součástí této oddychové jednohubky byl výběr hudebních songů. Každý prvek, který film nabídl, vidíme častokrát jinde mnohem lépe provedený. Vše důležité se vlastně dovíte z traileru a zbytek už je jen fádní akce, akce, akce, která má velmi málo překvapivých prvků. Film o pomstě, jejíž motivace nevydrží ani dvacet minut filmu, je film o ničem. Po půlhodině jsem ani nevěděl, proč vlastně hlavní postava dělá to, co dělá a jestli vlastně ještě ví, proč to dělá. 40% = 3/5 ()

Autogram

Neuveril by som, ale fakt išlo len o pomstu za auto a psa. Desiatky mŕtvych v ruskej mafii si to možno nezaslúžili pre takýto dôvod, ale nejaký sa nájsť musel. Ultradrsný John, ktorý zabil v bare troch mužov iba ceruzkou, si nechá ukradnúť auto a zabiť psa od neschopných mantákov, takže logika končí hneď na začiatku filmu. Potom už nasledujú len celkom nezmyselné akcie a ani neviem, za čo dávam tie tri hviezdy. ()

KASUGI

Těch headshotů už tam bylo krapet moc. Kdyby většinu přestřelek zkrátili a nechali jen to nejvýraznější, tak to byla pecka, ale i tak o třídu lepší, než nesmrtelný, nedotknutelný Liam Neeson - Taken. ()

dragon94

První John Wick je skvělý žánrový film zaměřený hlavně na akci. A tak je k němu potřeba přistupovat. Musíte však Johnovi odpustit lehčí nesmrtelnost a neúnavnost, a také lehce nezvládnuté prostřihy mezi jednotlivými scénami. Pokud to však uděláte, tak vás film odmění velmi slušně natočenou akcí, doplněnou o solidní soundtrack s vcelku slušným příběhem. 4* 75% ()

rarepain

Čekala jsem mnohem víc, proč to nemohli více promyslet? Kdo si chce užít střílečku bez smyslu a spoustu mtvol, tak by určitě měl zamířit do kina. Jenže kdo si k tomu žádá nějaký, ideálně propracovaný a ne debilní, příběh, měl by zavítat radši na něco jiného, toho se tady moc nedočká. Přišlo mi, že film obsahuje (i vzhledem k tomu že jde o akčňák) tolik blbostí až to pěkné není a místy to připomíná parodii... Příště už prosím ne :D ()

voleman

Akční film v tom nejlepším slova smyslu. Takovýhle čistý akční film jsem již dlouho neviděl. Tvůrci se skoro nezaobírají příběhem, ale jen čistě akcí což je u tohoto filmu jedině dobře. Navíc tvůrci film berou s dostatečným nadhledem a neberou příběh moc vážně a tak dialogy ani jednotlivé scény nepůsobí nijak trapně. Ve filmu zazní i pár hlášek (i když by jich mohlo být víc), vždy do scény skvěle sednou. John Wick je tedy typický akční film se vším všudy, který se svou rozumnou stopáží nenudí, a při vypnutém mozku spolehlivě zabaví. 85% ()

Wbcko

Zabil mu psa a ukradl auto, on mu za to prostřelil hlavu... Jemu, jeho kamarádovi, otci a dalším 93 lidem. John Wick naprosto naplnil má očekávání. Čistokrevná akční řežba která se nesnaží tvářit jako něco víc. Vlastně se ze všeho nejvíc tváří jako old schoolová střílečka ve stylu Maxe Payna nebo Soldier of fortune - strohý, šablonovitý příběh, několik levelů které musíte vystřílet, závěrečný boss a k tomu nutně spousta krve a mrtvol. Takže vlastně vše co by správná střílečka měla mít. A John Wick je přesně ta střílečka, která tu dlouhou dobu chyběla. ()

Georgex

Akční pecka jaká tu už dlouho nebyla, kulky lítají, krev stříká a těla padají v takové kadenci, že se může jít Arnold s Komandem zahrabat, aneb tak to dopadá, když nesprávnému chlapovi zabijete čtyřnohého miláčka. Samozřejmě se jedná o béčko s poměrně dementní zápletkou, ale když to tvůrci naservírují v takovéto podobě a ještě se skvělým Keanu Reevesem, který po celou dobu hází jeden drsnější pohled za druhým, tak proč ne. Jenom škoda, že se nepovedl trochu lepší casting na hlavního záporáka, jelikož Michael Nyqvist už od pohledu vypadá jako dobrák. Každopádně John Wick nenudí, snaží se vyhnout zažitým akčním stereotypům, naservíruje tu nejlepší porci surové akce a je téměř povinností pro fanoušky žánru. Moje hodnocení 80%. ()

Pecival

Akci rád, Keanovi samozřejmě přeju, ale tohle mě zas tolik nechytlo. Počet headshotů velmi uspokojivý, stejně jako výsledný bodycount, ale rozjezd docela otravný a smutnící Keanu na odpočinku není takové macho jak si od takového bijáku představuju. Lepší tři. ()

Hollohlaway

Film oplývající natolik akcí, a přitom s tak kolísavým tempem, to aby člověk pohledal. Naprosto nevýrazný Reeves mi v roli vysloveně vadil, nemůžu si pomoct. Zápletka by byla ulítlá, ovšem po humoru není ani stopa, a cesta osamělého zabijáka mstícího se za ztrátu auta a psa, je prostě podivná. Místy je záblesk originality, ovšem ve výsledku jsem se nudil. Pár zajímavých akčních scén je vše co mi utkvělo v hlavě. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch