Rajca

Keanu proste milujem, ale v tomto filme som mu to neverila. Statham alebo Craig by sa mi sem hodil oveľa viac. Nuž čo, fajn oddychovka s veľmi predvítateľným dejom. Proste jeden z tých akčných filmov, pri ktorých môžete trebárs aj štrikovať :D Ale zase, Keanu je Keanu :) ()

floppy4

Zo začiatku fantastická chladná atmosféra, poctivá akčná práca bez donebavolajúcich hlúpostí (John Wick nie je ten typ akčného hrdinu, čo len rozdáva rany občas niečo schytá a sám je dobre doriadený), postupne gradácia bitiek a akcie a bohužiaľ v závere to celé nejak slabne a vyjde to nejak do stratena. Keanu Reeves má štýl aj po päťdesiatke, stále hrá veľmi dobre a táto rola mu sadla ako riť na šerbel. John Wick do sveta dieru neurobí, ale na druhej strane ani zbytočne nenudí. Oproti zvyšku akčných snímkov je to mierny nadpriemer. ()

Nag0

Vykastrované dialógy, hlavy vystrkujúce sa len za účelom inkasovania guľky, ľahko dementný systém zločineckej organizácie, a keď už príde na akciu, je to nanajvýš len obstojné. Celkom milý. aj keď klišé sa hmýriaci úvod mi prišiel aj celkom sympatický, ale od momentu, keď si dospelý muži začali nakladať do gatí len pri spomenutí mena John Wick, zaznamenalo moje potešenie len nevyhnutnú deeskaláciu. Na stopáž málo cez hodinu a pol, sa to ku koncu ťahalo neskutočne pomaly, a toho materiálu proste na ten čas nebolo (nebolo ho ani len na film imho). ()

Wiceman

Wau. Akčnější pecku založenou na zabití psa, jsem ještě neviděl. Co se stane, když naserete bývalýho vymahače pro mafiány tím, že mu vyloupíte barák, ukradnete auto, co Vám dala nedávno zesnulá manželka a zabijete psa? Odpověď: naserete ho tak moc, že vystřílí všechno a všechny co mají s Váma společnýho a hejbou se. Říkáte si, že jde o docela blbou zápletku a máte pravdu. Nicméně film je tak perfektně zmáklej co do akčních sekvencí se týče, až po sympatický postavy, že už v půlce tak nějak zapomenete, proč se vlastně John mstí. :D Tenhle film je prostě guilty pleasure popcornovka, u který člověk nemusí moc přemýšlet a přesto se královsky baví. Já osobně od toho čekal malinko víc. Zajímavý je, že Keanu Reeves hraje už několikátou postavu, co se jmenuje John. Už by mu to taky mohli změnit :D Tři a půl hvězdy. ()

Kam3L

Nejde hodnotit jinak, než 85%. Hlavní hrdina je staromódní drsňák uvedený tak, že se člověk nemůže dočkat toho, co předvede. Akce od začátku až do konce a skvělý humor. Msta v prostředí nájemných zabijáků a spousta bezejmenných, víceméně neschopných pěšáků, čekajících na to, než jim prakticky nesmrtelný John prostřelí jejich prázdnou palici :) Dlouho nenatočená, zábavná podívaná, která mi vůbec nepřipadala tak dlouhá, jak ve skutečnosti je a jak se to u některých, nepříliš vzácných případů, stalo. ()

Miso1985

Totálne našlapaná one-man show.Je to svieži návrat do deväťdesiatok v modernom oblečení.Na logiku sa treba vykašlať.Pokial by tam bola tak by takéto dielo mohlo sotva vzniknúť.. ()

padina odpad!

Nechápu tak vysoké hodnocení, díky kterému jsem se na tu hovadinu podívala. Velké zklamání. Nudná, dějeprostá pochodová střílecí vyvražďovačka bez sebemenší logiky, s choreografií pěstních soubojů více než chudičkou. Jediným trochu zajímavým momentem bylo naplnění klišé červených triček, zde košil, podle vzoru Star Trek TOS. Kdybych mohla, ještě bych strhla další hvězdu za neuvěřitelně prasáckou rádoby ruštinu. Druhý díl už určitě nedám. ()

koumes.

Pravidla a prostředí je skvělé, ale bojové scény mě tolik nezaujaly. Škoda, že nevyužil umění, které se naučil pro film Matrix, nebo Muž Taiči. Proti Jet Li, nebo Donnie Yen by moc šancí v boji neměl... ()

burg

Jo kdyby byli ty ruský gorily alespoň trochu inteligentní... Celou tu dobu mě to sralo snad víc, než dojímavej výraz v ksichtě hlavního badass Johnyho. Co jsem viděl filmy s Keanu Reevesem, tak snad jinej výraz ani nemá. Na druhou stranu musím vyzdvihnout pár slušných scén (vesměs všechny v nočním klubu) a hudbu, která mi silně připomínala Max Payna 3. ()

TenKratofil

Kolik Headshotů se může do jednoho filmu vejít, za doprovodu skvělé hudby, krásně vykonstruovaných soubojů a sympatických postav? Nechte se překvapit a zahrajte si chlastací hru, za každýho zabitýho panák :) Je to akční film, s jednoduchou zápletkou, který vás vtáhne a není moc co řešit. Dle mě, dvojka je ještě o malinko lepší :) ()

HSGID

Pre mňa osobne geniálny comeback Keanu Reeves. Geniálna akcia, ktorá človeka vtiahne od začiatku až po koniec. Plus Baba Yaga nepatri medzi akčných hrdinov typu ala nekonečný zásobník. ()

Denzen

Žiadny poriadny akčňák. Áno, je tam veľa krvi a strieľania, ktoré ale začne byť v druhej polovici únavné a naťahované. Poteší jedine Reeves v perfektnej úlohe pomstychtivého zabijáka. 60% ()

IceFraud

Keanu Reeves ukázal, že v něm stále něco je! Po 2 propadácích se vrací s nízkorozpočtovým filmem, kde zničí celou ruskou mafii, jen protože mu zabili psa. Doporučuji všem kdo mají rádi akční filmy typu Kurýr (Jason Statham). ()

Minikax

Skvely akcny film niektore sceny ozaj super. Pre mna naj scena (nechala vo mne dojem) ked vykracoval v tom bare cez ten parket, to osvetlenie a ta hudba iplne skvela atmosfera . Celkovo hudba v tomto filme super doplna atmosferu 👌🏻 ()

eRGeBe

Klasická zápletka, která nenadchne ani neurazí ( hlavnímu hrdinovi zabijí ženu, děti nebo psa nebo kočku a podobně). Naštvaný hlavní hrdina co se jde pomstít. V tomto případě jde o nájemného vraha, který pověsil řemeslo na hřebík, ale okolnosti ho donutí opět zabíjet. To znamená, že o akční scény nebude nouze. A ty jsou opravdu povedené. Keanu Reeves v hlavní roli je také trefa do černého. To jsou dva velké plusy tohoto snímku. Mezi mínusy bych zařadil banální a předvídatelný děj a nevýrazné vedlejší postavy (až na jednu). Hodnotím na 65% a těším se na dvojku. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch