Anarcha

Taky po stoprvé stejná písnička suprmachr proti všem, ale tady jde opravdu o kultovní záležitost. Keanu je skvělej, Nyqvist je skvělej, ostatní jsou velmi dobří, Alfiho jsem nenáviděl od první vteřiny a drobek u klubu mě pobavil nejlíp za tenhle rok. Výprava a kamera je také skvělá. Chapu že to se to nenosí, ale pro mne film roku 2014. Baba Jaga ()

gumarak

Po 10-ti minutach jsem si zacal rikat, jestli jsem ja duchem nepritomen, nebo se opravdu vubec nic nedeje a celou dobu sleduju nudny nic. "Prober se, vole! Je to preci akcni thriller s tvym oblibenym Reevesem " zacnu sam sebe povzbuzovat do dalsich minut filmu. Po uplynuti nekolika dalsich scen se vsak zacne nabizet otazka: Je me sebekoucovani naprosto k nicemu a mel bych opravdu sahnout po jedne z mnoha jiste skvelych knih na toto moderni a cool tema, nebo mam pred sebou dalsi zarez na radoby velkolepe hollywoodske pazbe. Nebudu dale napinat. Jedna se o druhy pripad. Scenar je naprosto stupidni od prvni sceny, kdy je polomrtvy John v aute, ktere narazi rychlosti asi tak 3km/h. Dojel sice az sem, ale uz proste nemel silu to auto zabrzdit. Nicmene nasledne vystoupi a zacne si poustet video na svem smartphounu. Hmm, jak dojemne, ze. A jestlize tato scena byla myslena jakoze strasne humorne, tak o to hur. A v tomto duchu se odehrava vicemene cely film, na ktery plati prislovi “Jak ty me zabijes psa, tak ja tobe vystrilim tvuj gang, ponimayesh ty hajzle?” Motivace hrdiny je tedy uplne smesna. Mimochodem, jeho zena mela naprosto vyborne jasnovidecke schopnosti, kdyz presne vedela, kdy poslat zasilku Johnovi, aby mu dosla tesne po jeji smrti. Nebo mozna kuryrni sluzby v Americe nabizeji novou sluzbu pod sloganem “Garantujeme doruceni zasilky do 12hod od Vasi smrti”. Akcni sceny se odehravaly ve stylu jeden headshot za druhym, coz po kratkem case zacne dost otravovat. Stejne zrejme uvazovali navstevnici klubu, kde se konala nejvetsi prestrelka, jelikoz vubec nikoho tech 50 mrtvych s prostrelenou hlavou nevyvedlo z miry a vesele pokracovali v juchani na tu svou. A ze bylo ten vecer kurva natriskano! Nedivim se jim. Byla to proste dokola opakujici se nuda. Davam 2 hvezdy za supr napad s hotelem a za hudbu, jinak pro me osobne dalsi hollywoodskej brak, ktery si hraje na neco, co presne neni. ()

Chucky96

Netypické americké akční "MMA" (myšleno tak, že nechybí typický mix - bitky, střílečka, bitky, střílečka, závěrečná bitka) movie. Respektive netypické tím, že main hrdina dostane taky občas přes tváře. Povedený akční trhák to určitě je, nenudil jsem se a film splnil co nabízel a K. Reeves byl slušně přesvědčivý. ()

LukasDCA

Headshot. Headshot. Brucho, headshot. Lakeť do tváre, headshot. Kopačka na prsa, headshot. Keby som John Wick a mám taký aim ako on, začnem hrať profesionálne Counter Strike. Bol by som hviezda progamingovej scény, mal by som peniaze, ženy a autá. A toľko psov, koľko by som chcel. Tento filmový John Wick ale chcel len jedno auto, jednu ženu a jedného psa. A aj o to málo, po čom v živote túžil prišiel. To sa potom človek nesmie čudovať, že milý John zoberie kamión zbraní, kilo zlata v minciach a vyberie sa vyventilovať si svoju frustráciu životom najlepšie ako vie. Rozdať pár headshotov. Všetko v dokonalom obleku, upravený, chladný ako tie zbrane. Ja som mu celý film fandil, fantasticky som sa bavil a budem sa ešte veľakrát. Headshot. ()

Spapanek

Někdo se tu pokusil o vlastní verzi R.E.D, jen zapomnel přihodit humor. Bere se to moc vážně a nemá to na to. Vizuálně to je pěkné, ale to je vše. ()

Oxytocin

Musel jsem se až smát tomu, s jakou lehkostí klouže po podlaze, tančí mezi nepřáteli a likviduje jednoho protivníka za druhým. Moc se tam toho nenamluví. Více než dobré na vypnutí mozku, ale přímo na jeho vystřelení...a proto splňuje svůj účel. ()

Aceboris

No videl som uz vela akcnych filmov ale ani jeden nemal dovod vrazdenia psa resp. stena. Trosku pritiahnute za gule, ale dajme tomu. Pri tomto filme staci pozriet zaciatok a 5 min do konca a vsetko viete. Ostatne je iba omacka, ktoru mozete a nemusite pozerat. V podstate film sam proti vsetkym. Dobodajte ma postrelte a zviazte aj tak to prezijem a vsetkym vas zabijem. Segalovka mi miestami pripada dejovo plnsia ako tento film. Pozeram, ze budem patrit k mensine co sa tyka hodnotenia, ale zial viac ako dve hviezdicky resp. dve a pol co sa tu neda dat. A Kean ako najomny vrah ma nepresvecil. Film odporucam pozriet tym co chcu vypnut a pri filme vobec nepremyslat lebo tu to fakt nemusite. 50%. ()

PoLyTaR

Po dlouhé době výborný akční film. Keanu potřeboval nějakou roli, ve které by se blýsknul obdobně jako v Matrixu. Ze startu je John Wick tak trochu lenivý, to ale naštěstí lehce před první třetinou odpadne a najedou je to akce za akcí. Velice mě bavily kreativní bojové scény, na kterých si opravdu oba režiséři nechali záležet. Příjemná je stopáž filmu, která není ani krátká ani dlouhá, prostě tak akorát. Za mě palce nahoru. ()

Baky88

Johnu Wickovi (Keanu Reeves) zemře žena na rakovinu, dostane od ní po smrti fenku, kterou mu, ale zabije pár nadutých rusáků, kteří mu shodou okolnosti lohnou i Mustanga Mach 1969 kvůli kterému si ho vlastně vyhledali. No a ve mě v tu chvíli skoro stejný vztek, jako v něm ve filmu. Dokázalo mě to vtáhnout a nespustil jsem z toho oči ani na vteřinu, jasný motá se to na klasické téma tys mi zabil psa a teď já vysekám celou tvojí family jelikož jsem téměř nesmrtelnej...sakra no a co?! Prostě akčňák jak má být a já jsem byl naprosto spokojen. Snad je pro to jak to bylo chvílema nesmyslné dávám jen 4* a ne plnej počet. Víc takových movies ... ()

Lubess.Knopp

Konečně vynikající film při kterém se nenudíte ani vteřinu ..Co se týče toho drastického zbarvení tak to mám moc rád :D Keanu Reeves k tomu není co dodat prostě pecka ! ()

yoho86

Tak zde není co vytknout. Ihned jak začne Keanu střílet sedíte u televize jako zabití. Myslím, že film si tak trochu potají dělá legraci z pejskařů. Každopádně film je ulítlý ve všech směrech, ale mě osobně to bavilo. Občas je akčního filmu tohoto typu třeba. ()

Trucker

Myslel jsem, že Keanu je "vyvolený" jen v Matrixech, ale on je neprůstřelným a zcela nezničitelným hrdinou i zde a umí si to patřičně užívat, jelikož neustále machruje s tím, jak umí driftovat v amerických supersportech, zacházet se všemi zbraněmi a do zblbnutí opakovat chvaty, jakými bojoval již v Matrixu 1 s agentem Smithem. Nehledě na to, že mafiáni proti němu posílají výhradně zástupy největších nýmandů, které mají k dispozici, a o nichž vědí, že budou trpělivě jeden po druhém čekat na svůj neslavný konec. Výsledkem je hloupá akční pohádka plná těch nejklasičtějších filmových klišé, jaká se tvůrcům vůbec nabízejí. ()

DarkSikorski

Tento snímek má trošku pomalejší rozjezd. Ale ve chvíli, kdy se rozjede, tak do závěrečných titulků, si moc nevydechnete. Morální ponaučení? Ne..rte vysloužilého zabijáka. Je to zdraví škodlivé. ()

Cezar209

Na tento film som sa tesil podobne ako na kazdy dalsi film od JCVD (v case ked som ho mal vycapeneho na internatnej skriny) :o)) ..Scenar sa zmenil v tom, ze pri uz menovanom nenastalo zlepsenie len zhorsenie od snimky k snimke..bohuzial. Reeves to zachranil na poslednu chvilu (zrejme prepalil start hned na zaciatku nebezpecnou rychlostou :o)) ..) a dobehnut svoj tien neni zas tak easy. Ale k filmu. Neda sa povedat ze 100 % akcna nakladacka so vsetkym co k tomu patri (scenare pri tomto zanry zvycajne nie su na oscara) ale snazili sa vsetci, presnejsie uplne vsetci nie :o)). Urcite sa neda upriet to, ze film preklada minutu minutou bez toho aby som mal chut odbehnut na wc a obzerat sa cestou po novinach. Komu lahodi jednoduchy dej, akcne prostredie, meno Ackoveho herca ktory to musi zastresit aby bola produkcia vaznejsia ako cinsky ohnostroj urcite nebude lutovat a rad si najde cas aj na dvojku. ()

Krastom

K mému překvapení Keanu Reeves skutečně exceloval v tomto vydařeném akčním filmu. Vždycky jsem měl za to, že svou životní roli Nea v Matrixu již nepřekoná. Avšak role záporňáka Johna mu dokonale sedla. Jen tak dále, těším se na další zkouknutí tohoto počinu. ()

SeeSaw

V podstatě zde nenajdete žádný jednotlivý originální aspekt, ačkoli film jako celek působí jako opravdu efektivně a přitom i docela originálně natočená noirová vyřizovačka účtů. Akce říznutá ponurou až komiksově zbravenou městskou atmosférou, dominující Reeves a celkem povedené filtry. To vše může zvednout či zabít divákův požitek. ()

Shanyo

Na Gibsonovu ODPLATU to jednoducho nemá. Stokrát som mal pocit že som to už niekde videl, ničím neprekvapujúce akčné scény. Som rád že film nebol dlhší, približne každú polhodinu stratil jednu hviezdu z hodnotenia.... ()

Profík

Žánrová jednohubka, která postrádá větší příběh, ale má zatraceně cool postavy a precizní akční scény. 75%. ()

manolo1

Chudák Keanu, od dob Matrixe ne a ne zahrát v nějakém dobrém filmu. Tentokrát vyměnil vyvoleného Nea za Babajagu :))) Ani na druhý pokus jsem se nedokázal na tu trapárnu dodívat (a to už je co říct). Za mně 2 hvězdy. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch