Vdova (TV seriál)

Drama / Krimi

Slovensko, 2014, 19x60 min

Michaela Mikulášová-Čobejová, Milan Ondrík, Marcel Ochránek, Miloslav Kráľ, Vlado Černý, Juraj Rašla, Rebeka Poláková, Andrea Karnasová, Elena Podzámska, Michaela Majerníková, Martin Hindy, Ján Dobrík, Marián Miezga, Katarína Brychtová, Barbora Žilecká, Jevgenij Libezňuk, Martin Nahálka, Stano Král, Bibiana Ondrejková, Zuzana Kocúriková, Adam Jančina, Jaroslav Mottl, Gejza Benkő, Dana Košická, Jana Labajová, Ivo Gogál, Kamil Kollárik, Miroslav Málek, Anton Vaculík, Roman Poláčik, Norman Šáro, Emil Leeger, Ivan Šándor, Juraj Hrčka, Tomáš Pokorný, Nikoleta Stasinková, Marta Maťová, Marián Andrísek, Roman Valkovič, Jozef Švoňavský, Katarína Andrejcová, Miroslav Kolbašský, Juraj Adamík, Ján Tréger, Peter Gecík, Peter Ondreička ml., Maroš Balážik, Ivan Gontko, Dana Pribullová, Andrej Kováč, Patrik Minár, Lukáš Hoffmann, Branislav Bajus, Peter Krajčovič, Matej Oravec, Jarmila Hittnerová, Andrej Anderko, Jana Valocká, Jozef Domonkoš, Štefan Kožka, Miroslav Babják, Kristína Sihelská, Noemi Vyhlídalová, Vasil Badalov

Po pilote : Pokial to nechytí telenovelský drive, vôbec to nemusí byť zlé. Prvý diel bol dynamický, klasické uvedenie do príbehu, striedanie situácií. Čobejová dáva comeback, uvidíme, ako sa úlohy zhosti. Zatial som postrehol medzery a rezervy. Potešil ma Ondrík, kerý dostal úlohu, ktroá mu sedí. Pokial ho do tretieho dielu nezabijú, budem spokojný. Zo Žileckej zas urobili pipku, ale nech sa tam prosím objavuje. Človek má hneď krajší deň. Čo sa týka ostatných ( Kocúriková, Černý, Miezga ) sekundovali, hádam výraznejšie zasiahnú do deja. Dúfam, že to chytí takú lepšiu mafiánsku atmošku, že to bude také temnejšie. Trošku mi vadila miestami zlá kamera. Dobre, uvidíme čo to prinesie. Prvý dojem je príjemné prekvapenie. 3 z 5(23.1.2014)

1 hviezdičku si tento seriál zaslúži už len preto, že to nie je denný seriál, že to nie je o láske, že tam nie sú otrepaní herci, proste, že to nie je Búrlivé víno, Panelák, Chlapi neplačú, Klan a iné odpady. Námet je nápaditý, vidím v tom potenciál, v prípade ak to teda nepokašlú, lebo v našej sk tvorbe sa to dosť často stáva. Z hercov je Čobejová dobrá voľba, dlhšia prestávka jej prospela, aspoň nie je tak obohraná a Miezgu odstrelili hneď na začiatku, takže mi už nebude vadiť. Chcelo by to lepšie tempo, netreba však z toho robiť americkú kovbojku. Taktiež dúfam, že tento seriál bude mať ako začiatok, tak aj koniec a nebude z toho nekonečný príbeh, pretože táto látka vystačí aj na jeden film. Zatiaľ slabé 4 hviezdičky, časom možno pridám alebo uberiem.(21.1.2014)

• helrohir

JOJ-ka opäť neprekvapila a bezostyšne nám servíruje ďalší seriálový hnoj s našou "hereckou smotánkou". Keď už chcú robiť seriál z mafiánskeho (alebo akéhokoľvek iného) prostredia, nech si aspoň dôkladne naštudujú pozadie daného prostredia, pretože takto je z toho opäť len rodinná "zábava" bez nejakej výraznejšej inovácie a bez hlbšieho odborného zázemia. Shit.(29.4.2014)

• Fretakata

Hmmm. Pani Čobejova je extra slaba herecka a postavit na nej serial .. nuz, drzim palce. Napodiv, zaujalo ma to. Ak nahoda doda dalsi diel, pozriem si ho. Prave vypadol kusok obchodnej filizofie zo zloducha Schillera, tlmocim volne: Dve veci su dolezite v nasom biznise dolezite, peniaze a dovera. Peniaze ale nie az tak moc, tie k tebe nakoniec vzdy pridu. Ale dovera....(2.2.2014)

• dafne68

Strašnéééééééééééé. Neverím žiadnej z postáv ani nos medzi očami. Čobejová tam hrá neurotickú, nepríjemnú ženskú, ktorej postava si to až tak nevyžaduje (a ten botox okolo pier!!!!! - NECHUTNÉ) . Vo filme sa vôbec nič nedeje a keď už, tak bez akejkoľvek logiky a rýchlo šup šup šup (človek sa ani nenazdá a už je 10 postáv mŕtvych). Slovenské seriály nestoja za nič, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že tie na markíze sú o malililililililililililililinky kúsok lepšie. Dávam jednu hviezdičku za to, že nás týmto seriálom netýrajú častejšie ako raz do týždňa.(17.4.2014)

• - Interiér aj dom Tamary Vicenovej mohli diváci vidieť už v seriáli Búrlivé víno (od r. 2012) ako moravské sídlo Roznerovcov. (fugyx)

• - Počas nakrúcania herci použili 850 kostýmov. (Janega)

• - Na krvavé scény bolo použitých 9 litrov umelej krvi. (Janega)