Vdova (TV seriál)

Drama / Krimi

Slovensko, 2014, 19x60 min

Michaela Čobejová, Milan Ondrík, Marcel Ochránek, Miloslav Kráľ, Vlado Černý, Juraj Rašla, Rebeka Poláková, Andrea Karnasová, Elena Podzámska, Michaela Majerníková, Martin Hindy, Ján Dobrík, Marián Miezga, Katarína Brychtová, Barbora Žilecká, Jevgenij Libezňuk, Martin Nahálka, Stano Král, Bibiana Ondrejková, Zuzana Kocúriková, Adam Jančina, Jaroslav Mottl, Gejza Benkő, Dana Košická, Jana Labajová, Ivo Gogál, Kamil Kollárik, Miroslav Málek, Anton Vaculík, Roman Poláčik, Norman Šáro, Emil Leeger, Ivan Šándor, Juraj Hrčka, Tomáš Pokorný, Nikoleta Stasinková, Marta Maťová, Marián Andrísek, Roman Valkovič, Jozef Švoňavský, Katarína Andrejcová, Miroslav Kolbašský, Juraj Adamík, Ján Tréger, Peter Gecík, Peter Ondreička ml., Maroš Balážik, Ivan Gontko, Dana Pribullová, Andrej Kováč, Patrik Minár, Lukáš Hoffmann, Branislav Bajus, Peter Krajčovič, Matej Oravec, Jarmila Hittnerová, Andrej Anderko, Jana Valocká, Jozef Domonkoš, Štefan Kožka, Miroslav Babják, Kristína Sihelská, Noemi Vyhlídalová, Vasil Badalov

1 hviezdičku si tento seriál zaslúži už len preto, že to nie je denný seriál, že to nie je o láske, že tam nie sú otrepaní herci, proste, že to nie je Búrlivé víno, Panelák, Chlapi neplačú, Klan a iné odpady. Námet je nápaditý, vidím v tom potenciál, v prípade ak to teda nepokašlú, lebo v našej sk tvorbe sa to dosť často stáva. Z hercov je Čobejová dobrá voľba, dlhšia prestávka jej prospela, aspoň nie je tak obohraná a Miezgu odstrelili hneď na začiatku, takže mi už nebude vadiť. Chcelo by to lepšie tempo, netreba však z toho robiť americkú kovbojku. Taktiež dúfam, že tento seriál bude mať ako začiatok, tak aj koniec a nebude z toho nekonečný príbeh, pretože táto látka vystačí aj na jeden film. Zatiaľ slabé 4 hviezdičky, časom možno pridám alebo uberiem.(21.1.2014)

• dafne68

Strašnéééééééééééé. Neverím žiadnej z postáv ani nos medzi očami. Čobejová tam hrá neurotickú, nepríjemnú ženskú, ktorej postava si to až tak nevyžaduje (a ten botox okolo pier!!!!! - NECHUTNÉ) . Vo filme sa vôbec nič nedeje a keď už, tak bez akejkoľvek logiky a rýchlo šup šup šup (človek sa ani nenazdá a už je 10 postáv mŕtvych). Slovenské seriály nestoja za nič, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že tie na markíze sú o malililililililililililililinky kúsok lepšie. Dávam jednu hviezdičku za to, že nás týmto seriálom netýrajú častejšie ako raz do týždňa.(17.4.2014)

• helrohir

JOJ-ka opäť neprekvapila a bezostyšne nám servíruje ďalší seriálový hnoj s našou "hereckou smotánkou". Keď už chcú robiť seriál z mafiánskeho (alebo akéhokoľvek iného) prostredia, nech si aspoň dôkladne naštudujú pozadie daného prostredia, pretože takto je z toho opäť len rodinná "zábava" bez nejakej výraznejšej inovácie a bez hlbšieho odborného zázemia. Shit.(29.4.2014)

• migl

Telenovelové "herecké" nuly sa hrajú na drsňáckych mafiánov na čele s antiherečkou Čobejovou.Pozrel som jeden diel,ale už v polovičke som dostával depresie a pocit dávenia s tej kŕčovitosti a trápnosti jednotlivých predstaviteľov.Ak sa naši mafiáni ktorý momentálne naberajú v base novú energiu náhodou dostanú k TV, a pozrú si túto dementnú sračku,smiechom sa bude otriasať celý Leopoldov. Je naivné si myslieť že naše súkromné TV už dosiahli dno a teraz by sa už konečne mohli aj odraziť k lepším zajtrajškom,ale načo by to vlastne robili?(v podstate im to vyhovuje) keď divák si už zvykol na podpriemernú až dementnú TV "zábavu".Chcel by som spoznať osobne tých "náročných" divákov ktorý tejto sračke dávajú tri a viac hviezdičiek,to by bol asi zážitok :-o(19.2.2014)

• Autogram

Taká normálna mafiánska rodinka s autoservisom na krytie nekalých kšeftov a pištoľou ležérne pohodenou pri volante. Čobejová vo výbornej forme, dobre jej to hrá aj behá pri rannej rozcvičke. Prvý diel seriálov zvyčajne netrpí telenovelovým syndrómom a stále sa deje niečo nové. Takže si počkáme na ďalší diel a uvidíme. (21.1.2014) Nezadarilo sa, telenovelový drajv to dostalo, takže plno nezmyselných dialógov, nepríčetných pohľadov a zbytočných scén. (25.2.2014)(21.1.2014)

• - Na krvavé scény bolo použitých 9 litrov umelej krvi. (Janega)

• - Interiér aj dom Tamary Vicenovej mohli diváci vidieť už v seriáli Búrlivé víno (od r. 2012) ako moravské sídlo Roznerovcov. (fugyx)

• - Počas nakrúcania herci použili 850 kostýmov. (Janega)