Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

megajalec

Prvá polovica bola výborná. Hra na mačku a myš, kto klame a kto nie. Kto sa s kým zahráva, žral som to aj s navijákom. Navyše zakončené vynikajúcou scénou a pointou na americkom futbale (to bola fantázia, normálne som nedýchal). Časť v Buenos Aires trošku pokrivkáva, vynahradzuje to trochu záver, keď vysvitne, kto sa s kým a ako zahrával. Aj keď to bolo kapánek prepálené v závere a pritiahnuté trochu za vlasy. ()

Hezonja7

Will Smith pořád umí a Margot mu zdatně sekunduje. Když už ničím jiným, tak obrovskýma kukadlama určitě. Plno zvratů, ve kterých je jen zdánlivě obtížné se orientovat. Jakmile ale divák přistoupí na pravidla hry, je více méně jasno. Ani to však neubírá na zábavnosti téhle svižné podvodnické komedie. Není to úplně nepředvídatelné a ten románek tam v jednu chvíli dost vyčnívá, ale celkově skvělá zábava. ()

blondboss

V zásade sa jedná o priemerný ľahko komický snímok, ktorý oplýva hlavne zaujímavými zvratovými situáciami, avšak tento film mal určite väčší potenciál. Trošku ma sklamalo to priame linkovanie deja, kde ste viac-menej nevideli situáciu, ktorá by vami nejakým zásadným spôsobom zamávala. Možno jedna. Will Smith a jeho klasický skvelý výkon a Margot Robbie neskutočne nádherná. Ten koniec bol naozaj odfláknutý, ale budiš...na jedno pozretie fajn. 60 % ()

PamelaJJK

Jo, jo, jóóó! Tak tohle byla neskutečná jízda, u které jsem se královsky bavil. Skvělé obsazení (obzvlášť Margot a Will), skvělá vizualita, skvělá hudba, skvělá jízda, skvělé.... Skvělé všechno. Možná přeháním, ale po několika průserech, které jsem zhlédl před Focusem mi tahle akční komedie přišla geniální. Ani chvíli nenudí, má úžasný tah na branku a pořád se něco děje a pořád je na co koukat (a nejen na Margot). Zábavná oddychovka na vysoké úrovni, ke které se rád někdy vrátím. ()

Dangerman

Podfuky, intriky, zvraty, pořád výbornej Will Smith a překrásná Margot Robbie. Jeden hajzlík vedle druhýho, až z toho jde hlava kolem. Co je trik, se poznat prostě nedá. - 75% ()

fafejt001

Tak asi takhle : ta Margot je pěkné děvče , o tom žádná . A Will kvalitní herec , takže tohle spojení bylo chvályhodné . To sázení , na tom fotbale , s tím náhodným čínským pracháčem to pěkně gradovalo a pak ta - 55 . Dobré . Jo tak nějak to je . A formule také dobrý kšeft , jenže s jídlem roste chutˇ . Jěště , že se tam zjeví tata . Bombastic . . . Dobré podívání , takže tři a půl * . Možná i čtyři . Asi jo . ()

Ace.A.T.L.

Will Smith opět nezklamal. Skvěle zahranej film a spolu s Margot tvořili skvělej pár. Zvraty a překvápka jsou neočekávaný a navíc skvěle vychytaný. Film má grády, má skvělou produkci a rozhodně je to něco, co hodně mile překvapí a potěší. Za mě rozhodně 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

veverysiak

Nič nové na nebi, ale jednak na podfukárske kúsky mám slabosť, druhák sú tam veľmi podarené komediálne scény a tretiak Margot, je bohovská, zrejme to bude jej vizážou, anyway, jediné, čo mi trochu zavadilo je Will, k takej prnde mohli vybrať mladšieho opeľovača, takže 75%. ()

Saxos

Ač tu lítá podvod od začátku do konce, mě nepodvedli a na odpolední sledování to stačilo. Žádné střeštěné akce. Založeno na face do face dialozích, které jsou dobré a dokonce i vtipné. Pohodová zábava. ()

hony23

Snaha o zábavnou čórkařskou komedii. Začátek celkem v pohodě, postupem času už těch zvratů a zápletek bylo trochu moc. Pár vtipných hlášek obstarala jen vedlejší postava Farhad, ústřední dvojce hrdinů zas tak k popukání nebyla. ()

Tomy_Reardon

na Willa Smitha sem se nejvíc těšil, na sexy Margot samozrejme taky, ale taky sem netusil ze jsou to zejmena jediny dve veci, ktery tomu filmu dodali to pravy orechovy... Prubeh filmu prevazne nuda, nezajem, sazeni na fotbale byla sranda..jediny co me nedonutilo nedat nejslabsi ohodnoceni byl zaver, to byl hroznej mazec a nakoplo me to.. a pak to zase skončilo, jako celej film... ()

jjjerry

Jako vždy skvělý Will Smith (ale na můj hetero styl příliš často zbytečně odhazoval košili a promenádoval se). Příběh možná místy trochu pokulhává, moc založený na náhodě, konec trošku přehnaný, ale celek super. Do toho jsou scénky při kterých jsem se skvěle bavil, sázky s Asiatem a úžasný Farhad =) PS: komentář Verbala pobavil :-D hlavně ta poslední věta, které ten čorkařský film charakterizuje=) ()

david666

Po úvodním zvratu, tj cca po 30 minutách filmu jsem se nějak nemohl na další děj naladit a připadal mě oproti skvělému začátku slabší. Avšak Margotka je asi nejlepší kost v tuto chvíli mezi herečkami. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith