Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (CinemArt)

belinko

Nevedel som čo to bude zač, nečítal som komix, len frajérka mi povedala, že budem prekvapený. A aj som.. a tá podobnosť s "The Last of Us" je priam neskutočná. Pre mňa veľké plus, nakoľko je to pre mňa jedna z TOP hier. ()

Marauder

Mne v tomto filme nič nechýbalo bola tu akcia, vtipnosť ale aj napínavosť a dojimavosť. Takže jedným slovom ÚŽAS!!!!! ()

Optical

Vcelku průměrný akční spektákl, ale s ohledem na minulé počiny samotného Wolverina se jedná o ten lepší průměr. ()

Jack_F.

Po papundeklovém kýči "minulého dílu" přišlo něco, co ...mělo duši a dá se tomu říkat film. V podstatě obyčejný příběh okořeněný trochou akce..a přitom to má všechno, co má dobrý film mít. Nevěřil jsem, že mi ve filmu nebudou vadit děti..natož jedna v hlavní roli...ale přece jen, tady tomu nemám co vytknout. Nejméně komixový Wolverín a přitom asi ten nejlepší. ()

Mydlivoj

Ať si říká kdo chce co chce a klidně se mi smějte,mě,fanouška komiksů a hlavně X-Menů toto emočně docela vyčerpalo....fenomenální. Rozlučka jak se patří. Nevím jestli to budu chtít zase někdy vidět. Ale jo,budu. Určitě. :) ()

Cazzysvjet

Chátrajícím hercům napsali chátrající charaktery a vytloukli z nich co se jen dalo ... a to doslova... Avšak nemohu říci, že by to byl nejlepší díl celé série... ()

Dacsus

Vykuchaní potomkovia ľudí s nejakou (ľahko predvídateľnou) omáčkou navyše. Nie som zástanca pretvárania čohosi na čosi celkom iné (v tomto prípade comicsu na depresívnu drámu), ak je to samoúčelné. Ak by to nebolo tak rozťahané, ale viac narvané dialógmi a zmysluplným dejom, mohlo to byť super. Viac by ma ale zaujímalo spracovanie toho, ako sa to všetko dostalo do daného stavu (spomenutý predošlý incident s Xavierom). Komiksovkám dávam 5 hviezd ak ostávajú komiksovkami. ()

Matonny1012

Jednoznačne najlepší diel trilógie Wolverine ak nie aj najlepšia zo všetkých x-man filmov. Rozlúčka s dvoma pánmi hercami vysla neskutočn. Možno by som si rád pozrel pokračovanie príbehu x-23 ak nam to marvel dožiči. ()

VLADEK

Hezký film, ale jako solitér nemůže obstát, protože bez znalostí předchozího nepochopíte vše podstatné a kontext. Tedy jen pro fanoušky a to je málo na pět hvězdićek. ()

CarLoSiiin

Wolvie me nikdy moc nebral a bylo to znat. Ty dve hodinky se tak strasne tahly, ze jsem mel pocit, jako kdyby ubehly tri dny. Nic noveho k videni take nebylo, akorat rozumbrada Charles trosku pozmenil slovnik, coz bylo docela fajn. Jinac dalsi film, ve kterem je suprova vedlejsi postava ihned zabita. ()

Tomas_PO odpad!

Zjavne nie som vhodná vzorka pre tento film. X-meni, komiksy, proste nič z toho ma neberie a to je aj jednoduchý dôvod tohto hodnotenia. Pre fanúšikov žánru však zjavne topka. ()

robfi odpad!

Vysvetlete mi vy petihvezdicvkovi vymatlanci jednu vec... proc ultimativne nesympaticka, politicky korektni tlusta hnusna a ruznobarevna decka budou v bezpeci, kdyz utecou pres ty zkurvene hranice a dam tomu jednu hvezdu. ()

STIMU

Více než důstojné rozloučení s Loganem a starými x-meny. Jen v prostředí části bylo pár hluchých míst ()

rigby

Atmosféru to mělo, ale na mě to bylo strašně utahané. Jakoby někde z devadesátých let. Zaprášené, a to doslova. I když to nemyslím úplně ve zlém. Ale kdyby ve střižně měli více nabroušené nůžky, mohlo to být lepší. Takhle to nadšení tady moc nechápu. ()

veverysiak

Ako som už niekde predtým napísal, nastal taký prebytok komiksoviek, že to prestalo byť únosné a zaujímavé, nenažratosť producentov spôsobila také premnoženie pokračovaní a kombinácií, že som to radšej začal ignorovať, aby sa mi totálne nesprotivili niekdajšie ikony žánru, toto som okúsil z čírej zvedavosti, že či marazmus trvá, no a kukaj sa ty, perla v bahne, tisíckrát tu odznelo, že dôstojná rozlúčka a také podobné hlášky, pravda je, že takáto poloha je pre staré postavy naozaj tým dôstojným vyvrcholením a načim povedať, že bodaj by sa takýmto smerom ubrali aj ostatné trápne série, takže 90%. ()

HonzaBarta

Film u kterého se Marvel konečně zaměřil spíše na dospělejší publikum. Provedení opravdu depresivní, ale i přesto velmi povedené a koukatelné. Více není třeba psát velmi dobře povedená práce. 95% ()

spawnxp

Wolverine vždycky směřoval ke story typu "když se něco s*re tak pořádně" ale tady to Mangold (rejža) vzal od podlahy. Viděl jsem to ve verzi noir a bylo to velice dobrý. Malá wolverinka byla dokonce perfektní. Jedno z překvapení roku. ()

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu