Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Pawlisman

Ano, je to nevybíravé a přehnané, někdy laciné a občas malinko trapné. Ve většině případů však opět zcela originální a zahnané do krajních mezí a extrémů, což mi vyhovuje. Baron umí rozesmát, mě určitě, pro kterého je bohužel humor Sováka, Menšíka, Tři muži ve člunu, Pan Kaplan má stále třídu rád a dalšího suchého humoru nehumoru mimo mísu. Zde jsem se popadal.. 8,5/10 ()

Hepy13

Sacha Baron Cohen mě zase jednou rozchechtal na plný koule. Jako vocas Marka Stronga je výbornej. A jako fotbalovej fanda má u mě plusový body navíc. A odkaz na to že fotbalová reprezentace anglie nevyhraje mistrovství světa do roku 200016 beru jako ten nejtrefnější vtípek. Jako neřikejte mi že vás ty hlášky nerozesmály? A jestli někomu tenhle styl humoru nevoní tak vám ''doporučuju'' třeba Děda je lotr. A a věřte mi že budete Grimsbyho prosit ať se vrátí na vaše obrazovky. Protože on není vulgární humor jako vulgární humor. U chlípnýho De Nira mi bylo fakt trapně, u Cohena taky, ale přes ty potoky slz smíchu mi to bylo jedno! P.S. - Sloní bukkake party nevidíte každej den :D ()

majec4

Poriadny Cohenovský úlet. Nájde sa v tom aj nepodarený fór (slony, rakety), ale poväčšine ma to triafalo. Fór na FIFu a la "syndikát" ma zabil. Úplný záver tiež nemá chybu. Škoda tých nechutností, ale to je už taký Cohenov folklór. Dvojka nebola v pláne? ()

gulista

Bratia Nobby a Seb toho prežijú viac než by sa na prvý pohľad zdalo. Typický Cohen s typickými nechutnými scénami, ktoré rozhodne nesadnú každému. Aj keď sa nejedná o najlepší Cohenov počin, no aj tak som sa príjemne zasmial a pobavil. 65% ()

kamigava

Tak se mi zdá, že Cohen ještě víc upgradoval svoji absurditu a vytvořil ještě úchylnější počin než byl Borat, Bruno či Diktátor. To mu však nemám za zlé. Bavil jsem se pořád a o to v bláznivých komediích jde především. Grimsby má slušné tempo díky akci, která se nebrání plno střihům. Jméno hlavního hrdiny "Nobby" zní opravdu tak tupě jaký on doopravdy je. SPOILER: Naopak velmi lituji vážného Marka Stronga, který kývnul na vysátí jedu ze svého šourku. :-D Nebo se nechal postříkat sloním spermatem a to přímo ve sloní vagíně! To jsem ještě neviděl! Doufám, že žádné zvíře při natáčení nebylo takto zneužito, protože by to Cohen pak neměl v hlavě v pořádku, což asi nemůže mít, jelikož by nikdy nenatočil takové zábavné "kokotiny". Myslel jsem, že Penélope Cruz dostane větší prostor, protože jako záporačka mi přišla ideální. Závěr s raketami byl skvělý. Líp svět zachránit prostě nešel. Děti na tuhle komedii rozhodně nebrat. ()

Flagg

Na tomhle by mělo být zdravotní varování - "Tento film vás může podráždit, zbavit zdravého rozumu a vyvolat poruchy nervového systému a střev." Nic víc jsem ostatně od Sashi ani nečekal. Jo a Mark Strong by si za tenhle film zasloužil metál. ()

warrenur

Riadna konina. Hoci mala svoje usmevne chvilky, miestami mi bol "humor" prilisi sileny a doslova fekalny, co nemusim. Celkovo vsak priemerna parodia. Najviac ma asi bavila ta hooligans rodinka - fakt drsne charaktery. :) ()

Snake.Charmer

Dosud jsem si všechny Sachovi filmy užil, takže očekávání tu byla, ale bohužel se nenaplnila. Bruno byl pomyslným vrcholem, kdy byl Cohen silně za čárou, ale nebyl při tom trapný. U Grimsbyho se mu to bohužel nepovedlo - je to bohužel jen samoúčelné, trapné, hloupé a vtipné opravdu jen sporadicky. Záhadou pro mě zůstává účast Marka Stronga na tomto projektu. ()

peetrejr

Najtrhlešia komédia všetkých čias. No a nebude v nej hrať nikto iný než Sacha Baron CohenSacha má veľa filmov s podivnou tematikou a niektoré sú uč dosť blízko ku odpornosti (Bruno). Avšak väčšina jeho hereckých počinov zastáva bláznivé a absurdné komédie (Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa  ,  Ali G Indahouse  ... ). Grimsby je úžasný film. Takto je podľa mňa natočený dokonalý film. Je pravda že moja hruď by vravela niečo iné, pretože tak dobre som sa už dlho nezasmial. Príbeh sleduje dvoch bratov Nobbyho (Sacha Baron Cohen) a Sebastiana (Mark Strong). Títo bratia si v detstve dajú sľub, že sa nikdy nerozdelia. Pretože život je sviňa, rozdelia sa. Sebastian sa stane agentom MI6 a Nobby ho po zvyšných 28 rokov neustále hľadá. Pri jednej Sebovej misii si ho všimne jeden Nobbyho kamoš a hneď mu to ide oznámiť. Nobby je celý bez seba a ideme za bracekom. Sebastian má byť na nejakej nóbl párty kde má prekaziť atentát. Nobby sa na tú párty dostane a hneď tu máme nespočetne veľa vtipných scén. Lenže Nobby to nevie a Nobbyho nemotornosťou Sebastian zabije niekoho iného. A pretože si MI6 myslí že Sebastian zabil nejakého člena WHO, tak vydá rozkaz ho zabiť. Tu sa spúšťa škála vtipných udalostí, ktoré sú premiešané s akciou. Neskôr sa dozvedáme že Nobby nie je k ničomu a poskytne Sebastianovi úkryt: u Nobbyho doma. Všetko sa isteže pokazí a obidvaja sú na úteku, opäť. Potom sa dvojica snaží zistiť kto mal v pláne spáchať atentát. Sebastian sa sfetuje (a aj to tým že Nobby prehodil striekačky) a misiu musí dokončiť Nobby. Ten má za úlohu zviesť atraktívnu ženu v zelenom a zistiť od nej informáciu o ďalšom antentáte. A pretože Nobby má iný vkus, tak prehliadne Annabelle Wallis a namiesto nej začne zvádzať nejakú upratovačku. Najskôr jej skončí medzi nohami (tej upratovačke). Annabell sa snaží zviesť Nobbyho no vtedy príde manžel Annabelly a Nobbyho zachráni Sebko. Sebastiana ešte unesú a Nobbyho zachráni a tam sa dozvedáme že atentát sa má udiať na finále v Chile. Tak tam dvojica ide odpáli si zadky, proste klasika. Niekedy som mal problém s fekálnym humorom, alebo s tým kde sa oplodňovali Sloni. Tam to bolo dosť nechutné no podivuhodne aj celkom zábavné. Nuž, Grimsby je konečne ten film, kde som sa smial až to bolelo. Viem že udeľujem priam nadpriemerné hodnotenie, no mňa film veľmi pobavil. Isteže by tu mohla byť menšia dávka divných sexuálnych scénok. Môj verdikt je jasný, 98%. ()

Ombak▼Penari

Sacha Baron Cohen je cvok, který jde vždycky za hranici myslitelného humoru. Kdo neviděl neuvěří. Scenáristicky je Grimsby trochu nevyrovnaný, ale některé scény (slon) jsou prostě neskutečné a nezapomenutelné. Spíše pro otrlé. ()

Rockerman

Rychlý, svižný a krátký úlet, tak typický pro Sachu! Ano, jsou tady nechutnosti, které nemusím a to nemluvím o scéně " ve slonici ", ale spíše o scéně " vysávání jedu z intimních partií ". Snad kvůli tomu nedávám plnou palbu. Na druhé straně je tu spousta výborných hlášek typu: " Tobě se za tři vteřiny povedlo to, co se Voldemortovi nepovedlo za osm dílů Harryho pottera". A jsou tu mnohé další, které spolehlivě vyvažují ty fekální fóry. Já jsem spokojen minimálně na 80%. ()

Hapretor

Totální debilita ! Že jim neni hamba ! Jen pár jakž takž vtipných momentů. Nic se nemá přáhánět ! Pro mě Debilita roku 2016 ! ()

anatheman

Jako ehm… chtěl jsem dát původně 4 hvězdičky, ale jelikož je to opět film, který vás donutí pochybovat o vašem vkusu, rozhodl jsem se, že tu jednu pošlu přímo do Boratovy řitě. Nějaký humor je tu přiblblý a někdy až vynucený, ale pak je zde i ta odvrácená strana, kdy nevíte, zda se máte smát, brečet, zvracet nebo spáchat sebevraždu, které předcházel sebevýpich očí. ()

BOURQUE

S. Baron Cohen a jeho „choré“ vtipy. Miestami dosť nechutné vtipy, ale napriek všetkým na jedno videnie to ujde. Len by ma fakt zaujímalo, že čím sa podarilo do toho zaangažovať dvojicu M. Strong a P. Cruz. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()