JohnSmith

Moc pěkná komedie ve které opravdu září Robert De Niro. Anne Hathaway mu zdatně sekunduje i když její postava je v některých momentech tak nesympatická, že by jí člověk dal pár facek. Jinak je to velice vtipné a řekl bych že i originální. ()

VasaX

Aničku mám rád, a Robert je frajer, o tom žádná. Ale trochu jsem se toho bál. Což se nakonec ukázalo jako liché. "Ben" mi vrátil víru v lidskost, zmínil můj odpor dožít se čehokoli za šedesátkou a celkově to bylo takové ilé a lidské a hollywoodsky pozitivní, ač nepřepálené. A dokonce i vtipné. Tak lehce a lidsky nenuceně vtipné. Zápletka je poměrně prostá, ale o to lépe funguje. Původně jsem myslel, že internistka bude Anne, takže mě (mile) překvapilo, že je to jinak. A internista Ben, se svou pozitivní, milou a chápající postavou je prostě super. The Intern je tudíž za mě jasný filmový tip na pohodoví, pozitivní a tak nějak konejšivý film (a tak nějak nese i poselství, že kariéra je přednější jak rodina, což může být pochopitelné, pokud jste Jules, ale nerad bych to viděl jako plošnou generalizaci). ()

Eleanor05

"Být gentlemanem nikdy nezestárne." K málokterému filmu, především z dnešní doby, se slovo 'milý' hodí tak moc, jako právě ke Stážistovi. Je to hezká, velmi příjemná a většinu času vkusná komedie o moderních časech, o převracení rolí ve společnosti a o tom, že starosvětský pohled na svět může být kouzelný. Velmi dobrý Robert De Niro (ve své zdaleka nejlepší roli za víc, než posledních 10 let) a překvapivě málo otravná Anne Hathaway jako nesourodý pracovní pár v citlivém příběhu, který má moc zvednout vám náladu a potěšit. Podle mého názoru, lepší film, než všechny letošní snímky nominované na Oscara, které jsem zatím viděla... ()

bizz_mjc

Nejdřív jsem se na film vůbec nechtěl dívat, protože tenhle typ film prostě ne, tak že mu dám 15 minut a nakonec z toho vylezla milá, lidská komedie s nepřepálenými emocemi a hlavně nepostavená na přiblblých vtípcích. Fajn oddechovka ze života aktuálního světa. ()

zdenny

Film mi svým záměrem připomínal komedii "Stážisti". Zde šlo také o to, jak se uplatnit na trhu práce ve věku vyšším než obligátních třicet pět let. Myslím si, že zde šlo o to ukázat, že i člověk pokročilého věku může být pro firmu přínosem. A to zejména pro své zkušenosti nejen v práci ale i v mezilidských vztazích. ()

hroubek

Vím, že jsem se na tento film chtěl kouknout, ale tak nějak jsem na něj zapomněl. Nedávno běžel v televizi, tak jsem si k němu na chvilku sedl, že se u něho najím, a nakonec jsem zůstal až do konce. Nancy Meyers umí točit tyhle feel-good filmy a zde to opět předvádí. Jednoduchá zápletka, která je parádně prodaná přes sympatické a dobře napsané postavy, jenž zahráli velmi dobří herci. Film opravdu stojí na chemie mezi hlavními hrdiny. A já bych vlastně nic dalšího ani nepotřeboval. Robert De Niro po dlouhé době dostal roli, která je důstojná a on jí zahrál skvěle. Totéž platí pro Anne Hathaway, protože tahle role jí moc sedla. I vedlejší postavy jsou moc dobře zahraný a krásně podporují hlavní hereckou dvojici. Co mě naopak zklamalo, byla zápletka s nevěrným manželem a trochu přepálená délka. Co se týče dané zápletky, tak jsem jí ve filmu nepotřeboval, a délka filmu mohla být o dvacet minut kratší, a díky tomu by film byl údernější. Nicméně, i tak jsem měl z filmu hodně příjemný pocit, a rozhodně nelituji času, který jsem jsem u něho strávil. Stážista je příjemný odpočinkový film, který neurazí a dobře pobaví. ()

Sany33

Je celkom milé keď vidíte herca ako je DeNiro aj v inej ako akčnej polohe a práve tento film poodhaľuje že vie urobiť aj celkom milú a neškodnú oddychovku, ktorá je to a tam trocha prešpikovaná dávkou humoru. Filmou ako je tento je už asi 1000 a americké štúdia ich pľujú asi 30 ročne ale tento je pre mňa trocha viac atraktívny nie len z hľadiska filmového obsadenia ale aj toho generačného odkazu, ktorý po sebe film zanecháva a aj napriek tomu, že je točený iba ako oddychovka na dlhší večer po skončení vás prinúti sa zamyslieť čo vám staršie generácie môžu dať a akú majú ich skúsenosti pridanú hodnotu pre dnešnú generáciu geekov a IT debilkov, medzi ktorých sa zaraďuje asi každý na planéte. 77% ()

mab

Mohl by to být film na čtyři hvězdy, ale neherecká Anne, která zde exceluje nejspíš proto, že hraje samu sebe spolu s afektovanou scénáristkou, která do každého druhého dialogu vecpala gender sračky (zjevně jde o silně zakomplexovanou ježibabu), tento jinak zajímavý, poklidný film o střetu dvou generací dost srazily. ()

Master19

Četl jsem si po shlédnutí verbalovu recenzi a vlastně jsem celou dobu souhlasně přikyvoval. Nicméně i přes to, že se jedná o naivní přeslazenou báchorku o rodině nad zlato, teda vlastně rodině i se zlatem, nebo vlastně tedy zlato a pak i rodina... Tak tedy, i přes to se na to díky De Nirovi dívat dá a hlavně ze začátku mě to bavilo hodně. Pak už tedy méně, ale i tak to na nějakou tu hvězdičku je. ()

Killda

Tohle je přesně důvod, proč by většina žen neměla být za kamerou! Naštěstí ne všechny ženy jsou jako režisérka tohoto extrémně přesládlého feel good kýče. Bože díky za Kathryn Bigelow a spol. ()

blackJag

Neurážející snímek, jemuž k naplnění standardních nároků na "happy" zápletku (a vyústění) chybělo už jen to, aby se tím CEO stal stážista De Niro :-) 60% ()

V.Silver

Překvapivě velice příjemná záležitost s vynikajícím De Nirem. Samozřejmě, že některá klišé to vyzdvihuje možná až příliš, ale komu by to vadilo když to tak pěkně šlape ;) 80 % ()

Gurtha

Trochu jsem se zapomněla bavit, neb mě dost děsil způsob, jakým se zde (ne)řeší problémy. Maminka mě vyhodí z domu, tak si najdu jiného ochotného důchodce? To jako vážně? A Jules, která piplá svůj obchůdek na úkor své vlastní rodiny? Tady se snad scénáristka inspirovala židovskou anekdotou, v níž se chaos v domácnosti vyřeší přidáváním dalších a dalších rušivých elementů a poté co jsou odstraněny, zní původní brajgl jako rajská hudba. Mě tedy ne, a neospravedlní mi to ani přesladký a pocukrovaný Ben, který má všechen čas světa a hlavně při sobě vždy nosí kapesník. ()

R1CH1E

Neskutečně feel good movie, kde vše jede ve vyznačených klišé, přesně víte, co se stane v dalších minutách, a i přes to vše vás to šíleně baví a máte na tváři po celou dobu spokojený a přiblbý úsměv. Díky tomu ve filmu vůbec nevadí ani absence jakékoliv záporné postavy, nebo komplikací, které by ztížily cestu k happy endu. ()

MI-380

Podívaná pro příznivce příjemných pozitivních pohádek, Roberta De Nira a Anne Hathaway, 70% (8280 hodnotících, 73%). ()

mkubalikova

Sedlo mi to, hodně. De Niro mi připomněl mého milovaného dědečka, který ještě v důchodu pomáhal finančnímu řediteli velké firmy, Anne Hathaway zas kamarádku, která založila a řídí úspěšný e-shop. V prostředí e-comm sama pracuju, což byla třešnička na už tak velmi chutném dortu. Mám chuť si přidat. 70% ()