Love

• USA Love
USA, (2016–2018), 18 h 4 min (Minutáž: 24–41 min)

Hudba:

Lyle Workman

Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O'Doherty, Dave Allen, Briga Heelan, Saxon Sharbino, Jake Elliott, Mädchen Amick, Joanne Baron, Chase Ellison (více)

Série(3) / Epizody(34)

Vzpurná Mickey a dobrácký Gus se potýkají s lepšími i stinnými stránkami moderních vztahů. Na odvážné komedii se podílel také Judd Apatow. (Netflix)

toi-toi

Dvaja asi najmenej talentovaní herci spolu vytvorili seriálový pár. Rust je topornejší ako Woody, ktorého až okato sa snaží napodobnťi. Jacobs je herečka jedného výrazu a jedného zafarbenia hlasu. Vtipy občas fungujú, a občas sú i výborne. Slabšie tri hviezdičky a pre mňa ďalšie sklamanie od Apatowa, ktorý stráca drive. ()

Axarus

Normálně komentáře nepíšu, ale u Love udělám vyjímku a přidám svoje 2 centy pro vahající diváky jako jsem byl i já sám. Seriál se točí kolem Guse (Paul Rust) a Mickey (Gillian Jacobs), což může být pro většinu lidí deal breaker.Začnu postavou Guse. Gus je týpek, co má přes třicet, nemá děti a holka se s ním rozešla. Jeho postava i herec samotný je celkově strašně nesympatická, že by s ním člověk ani na pivko nezašel (v seriálu může mít trojku btw - oof). Problém je v tom, že je Gus typický zastupce nice guys army, což mu hodně vedlejších postav vpálí do obličeje, ale on si to stále nepřizná, no nic. Vykazuje prostě klasické symptomy hrané niceness: podrží dveře,dá kompliment, ale jak se něco lehce posere, tak je toxic, jak ropná skrvna v Mexickém zálivu. Mickey má zase problémy s chlastem, fetem a cupákama. Gus v bleděmodrém,ale aspoň se na ni dá koukat a narozdíl od Guse si přizná, že má problém, ale nemá vůli/ okolí ji moc nepodpoří v pozitivní změně. Prostě dva případy, co by měli nejdřív absolvovat kolečko terapií a rehabek, srovnat se sami se sebou a ne lézt z jednoho toxického vztahu do druhého. Prostě by to nemělo fungovat ... ale ono to funguje. Aspoň pro mě (podle ostatních komentářů nejsem sám), dobře se na to kouká, na chill pokoukaní idealní. PS: Postava svačináře aka černého ježíše/rádce je top. Update po dokoukání: Je to fajn, občas derpimující, občas funny (všechny scény, kde je Truman). Arya to má v hlavě srovnaný víc než většina ostatních postav. A celé to tak pěkně odsýpá, až na pár slepých/ nedotažených linek (Randy a Dustin), které se buď táhly, jak pátek nebo zmizly rychle, jak poslední kilo v kapse. Suma sumárum slabší 4*, když na to nemáte zrovna mindset, tak spíš silnější 3*. ()

FIAT 500

Gillian Jacobs mám rád už od doba prvních tří sérií Community (v těch dalších se z ní stávala čím dál větší kráva), takže jsem si hodně i kvůli ní pustil tenhle seriál. Během dvou dnů jsem měl hotovo a ani mi nechyběly titulky. Paul Rust mě nevadil tak jako některým tady, líbí se mi, jak jsou oba pořád svým způsobem úplně jiní a stejně si nějak k sobě najdou cestu. Snad bude ještě další série, dívalo se na to příjemně. Edit: Tak dosledována i druhá série, šlo to kvalitou i vtipem trochu dolů, pořád se ale na to kouká hodně příjemně. ()

Mire

Celkom príjemný seriál, ale bez nejakých tých chybičiek krásy sa nezaobišiel. Začnem už len debilným názvom, vďaka ktorému bolo komplikované hľadať epizódy po torrentoch a warez fórach, keďže seriálov so slovom "love" v názve sú celé kýble. Paul Rust, teda jeho postava, ma svojim neustálym ospravedlňovaním Mickey celkom srala, ale vlastne jeho charakter ma tak nejak celkovo sral. Gillian bola v pohode, ale aj ona mala svoje momenty, keď sa mi otváral nožík vo vrecku. Tie jej dve kamarátky - Shaun a Syd - mi boli vrcholne nesympatické, Gusovi kamaráti boli tiež takí nijakí. Na Bertie ma sral jej otravný austrálsky prízvuk a jej postava mala najlepší moment, keď na spoločnom výlete s tučkom Randym, Gusom a Mickeym im vynadala a vyhodila na oči ich rôzne trapárne. Takže čo si s Love počať? Seriál som pozrel celý, tri série nie je veľa, napriek spomínaným výtkam sa seriál pozeral celkom fajn, pred spaním celkom ideálna voľba, keďže tam nebol žiaden komplikovaný dej kde bolo treba dávať pozor. Takže seriál tak na jedno pozretie, ani sa nečudujem že dostal stopku. Rád by som videl Gillian po rokoch od skončenia Community zase v niečom fakt poriadnom. Snáď sa toho dočkám :) ()

Saiffer

Seriál má "zvláštnu" (awkward) dynamiku podobnú seriálu Louie (alebo do istej miery aj The Office). Občas sa dejú zvláštne, polo-trápne situácie (ale je tam určite menej trápna ako v spomenutých seriáloch). Hlavné témy sa točia okolo 30tnikov, ktorý majú problémy so vzťahmi (kto nemá?). Celé je to postavené na rozhovoroch, sexi-unavenej predstaviteľke, geek-awkward predstaviteľovi a uletených vedľajších postavách. Ak nemáte chuť na šablónovitosť krimináliek ale skôr "vzťahmi ťahanú" mladšiu a mierne na hlavu postavenú verziu Californication, toto je dobrá voľba. ()

anetd1

Jak už se tu někdo zmiňoval, nesmírně otravné a nesympatické, přesto mě to ještě nedonutilo přestat to sledovat a já prostě nevím proč. ()

Necrolock

Gillian Jacobs jako Mickey je úžasná a celý seriál tahá... Na Paula Rusta jsem si musel asi 3 díly zvykat, byl mi fakt krajně nepříjemnej. Ne jako postava, ale jako herec. Nicméně.. musím uznat, že když jsem se přes všechno přenesl seriál je zábavný, vesměs reálný a má alespoň jeden dva hodně solidní gagy v epizodě (ačkoliv se většinou točí kolem trapnosti protagonistů). Je to ten typ seriálu co si buďto zamilujete druhou sérií a nebo definitivně odhodíte... ()

zvolsi

Gillian Jacobs a Paul Rust byli dos vích rolí vybráni fakt dobře, ale to je asi tak poslední věc co se dobře povedla. ()

Karloz

Nesympatický Gus, protivná, ale půvabná Mickey a dohromady to celkem funguje. Není to sitcom, není to drama a po zhlédnutí během víkendu na Netflixu dávám 4*. ()

zoze

Po tak dlouhé době jsem opět narazil na seriál, který mi totálně vyrazil dech ihned prvním dílem. Nedokázal jsem se odpoutat a první sérii jsem zkouknul, jak by řekli čtenáři, jedním dechem. Mickey ( Gillian Jacobs) je totální rebelka, která mě svým chováním a zjevem neuvěřitelně rajcuje a naopak Gus (Paul Rust), který v seriálu vypadá jako potomek Seana Penna a Woodyho Allena, mi hýbe žlučí. Prostě dvojice, kterou jednu vteřinu milujete a druhou nenávidíte. K tomu ten typicky falešně nadšený kalifornský život (znám jen z TV), prostě paráda. Jak se série blížila ke svému závěru, tak gradovala moje roztouženost po šťastném konci, o kterém jsem téměř do poslední minuty neměl páru, zda přijde. Nyní je čas se před druhou sérii nadechnout a zklidnit své nadšení do roviny znuděného diváka. Ach jaká to skvostnost! ()

luxus1

Po shlédnutí 1. Série se už teď nemůžu dočkat na další )) Až na 2 díly je to super jsem spokojen... svižný a nenudí !! ()