Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

choze

Infantilní klišovitý scénář (údajně na něm dělalo 14 scénáristů!) a ujetý vizuál počítačovější než by bylo zdrávo. Pohyb Catwoman je k zblití, akce nic moc a zmalovaná Halle Berry s chlapeckým účesem mě tedy moc nerozehřála. Přesto mě tahle stomilionová pakárna baví a vždycky se na ni rád znova podívám, dokázal jsem ocenit i ten krém, co vyztuží tvář Sharon Stone, takže při závěrečném souboji necítí rány. Film patří k nejnenáviděnějším filmům Rogera Eberta. ()

Gilmour93

Tak si to shrňme. Početná skupina scénáristů by za svůj chorý výplod zasloužila devítiocasou kočkou. Hale Berry je kočka a bezesporu by dokázala v koženém oblečku s holým pupíkem ještě nastartovat kdejakého starého kocoura. Její postava Catwoman s digitálními pohyby roztěkaného Spidermana patří do kočičího útulku a kýčovitý klipař Pitof? Toho rozemlít na kousíčky, ať mají obyvatelé mňoukajícího sirotčince co žrát.. ()

genetique

Pekelne spomalenú a nedomyslenú omáčku okolo scenára, len aby sa film natiahol na požadovanú minutáž za všetkých ťahá pekelne vykradnutá Halle spolu s pomerne slušnou akciou a kamerovými efektami. Inak je to doslova vykrádanie ostatných zvieracích záchrancou a kiná si zaslúžia iné, kvalitnejšie snímky, ktorým filmy ako tento len zaberajú cenné miesta. Ale ako film na totálne vypnutie sa to dá pozrieť. Mať o desať rokov menej, tak si aj zamňaukám. :) 50%. ()

Hellboy odpad!

Skutečně špatný film, který nemá čím zaujmout a vtáhnout diváka do děje. Postavy jsou vám ukradené, úplně všechny mi byly nesympatické v čele s Halle Berry, která zde opravdu není sexy! I její vztah s nesympatickym poldou mi byl ukradenej, stejně jako její "boj" proti bývalému šéfovi. Problém je, že je to film u superhrdince, nebo alespoň ženě se superschopnostmi, která ale nemá odpovídajícího protivníka, žádného superpadoucha. Jen obyčejné ubožácké lidi. Žádné napětí, žádná akce, nic, jen strašná nuda... Příšerný scénář, režii i herectví ještě podtrhuje naprosto odporná hudba! Maska Catwoman také není zrovna povedená. Účes Halle Berry je tragickej na začátku, když je Ošklivka, po proměně na Catwoman je ale snad ještě odpornější. Naprosto odpudivý film, nekoukejte na něj. Měl jsem potíže to dokoukat, úplně mě rozbolela hlava. ()

Arachneuss

Holky to mají těžký. Filmový průmysl si je zaškatulkoval do romantických dramat, zatímco akční žánr je pouze chlapská záležitost. Pitof je magor a tak jde opět proti proudu - v jedné ruce má proklatě sexy herečku, v druhé scénář, zasluhující si jeho autora postavit před popravčí četu. A pak má ještě samozřejmě svou uměleckou zručnost. Fyzika zde neplatí, nadávat na kvalitu triků nemá smysl. Hlavní je si vychutnat zvrhlost, s jakou režisér komiksový svět představuje. Jako bych se koukal na prvního Spider-Mana... ale pro baby. ()

3DD!3 odpad!

To je vážně strašná sračka. Vizuální styl je strašně přepálený, ale budiž, mnohem horší je rádoby dynamická kamera, která znepřehledňuje skoro všechny akční scény. Lobotomistický scénář tomu moc nepomáhá. Halle Berry je tu sexy než si dá ten strašný kostým. ()

Le_Chuck

Trochu som prekvapený, že sa tento film ocitol medzi perlami ako Talíře nad Velkým Malíkovem a Princezna ze mlejna 2. Aj keď o brakovitosti obsahu sa nedá moc špekulovať, určite sa JE na čo pozerať (Berry-Stone-Pitof). A to niekomu stačí, niekomu nie. ()

NinadeL

Chtělo to trochu odstup, aby se na Catwoman zapomnělo. Respektive na to zklamání z jejího prvního sólového filmu. Není důvod na ní vzpomínat vysloveně negativně, je to prostě srovnatelný film s jedním z mnoha Hulků. Přístup ke komiksovým adaptacím se teprve hledal a toto byla jedna z mnoha slepých uliček. Umím si představit, že by stejný tým dokázal natočil docela slušnou romantickou komedii a vedle toho (třeba se stejným obsazením) nějakou videoherní akci. Tady se bohužel pokusili totéž vtěsnat do suprácké DC formičky, což se nepovedlo. Nicméně Sharon Stone, Frances Conroy nebo Peter Wingfield se za své vedlejší role rozhodně stydět nemusí. ()

Kaka

Od totálního odpadu to zachraňuje akorát Halle Berry v koženém oblečku a Pitofova nezvykle pojatá výtvarná stylizace filmu. ()

Spiker01

Velmi smíšené pocity. Když jsem viděl film jak kluk, tehdy platonicky zamilovaný do Halle Berry, pochopitelně jsem film žral. Z dnešního pohledu samozřejmě vidím jako podivuhodnou digitální brečku plnou roztodivnejch situací a tak vůbec, ale co, tahle Catwoman má něco do sebe. Nakonec, nepřijde mi ale zas tak hroznej ani Daredevil, tak co...Z nostalgie 70% ()

sud

Věštil jsem hroznou kravinu s hrozným scénářem a také jsem ji dostal. Halle Berry, ač není můj typ, má za tento film spolu se Sharon Stone ode mne jednu hvězdičku. 15%. ()

akisha

Nic nemůže být tak hrozné, jak se říká. Až na Catwoman. Už jen ta zápletka. Krém proti vráskám co z vás udělá zombie? To by se hodilo možná tak do parodie na Bonda. Dále je tu nezajímavá Halle Berry, Sharon taky nepředvádí zrovna nic moc oslnivýho, akční scény nestojí za nic. Druhá hlavní role - sexy obleček - se snaží bejt tak moc sexy, že v tom jediným naprosto selhává. (Vzpomínáte na Michelle? Jak ta byla sexy! A nepotřebovala v každý scéně vrtět zadkem a bejt zabíraná kamerou zleva, zprava, zeshora, zespoda a zevnitř zároveň). A souboj dvou bab, mládí a stáří, kvůli krému proti vráskám...opravdu to někoho tak moc zajímá, aby u toho zabil 110 minut v křesle u televize? ()

castor

Zatraceně stupidní příběh sráží na dno veškerá snaha o ozvláštnění, o náznak dobrého úmyslu.. To bylo asi tak. Šedá a vpravdě místy otravná myška, jinak nesmělá výtvarnice Patience si to takhle jednou v noci směle šlape do kosmetické firmy s přepracovanými návrhy a přistihne největší hlavouny koncernu, kterak rozebírají bedlivě střežené vedlejší účinky nového přípravku. Osud, a pár kulek, tomu chtěly, aby se z introvertní dívenky rázem stala nadlidsky mrštná, latexem obalená „číča“. Tedy Catwoman.. Comicsová dobrodružství už mě nějakou dobu solidně rozčilují; ostatně doba je dnes už někde jinde, a tak pouhé opakování osvědčených postupů bez jakéhokoli náznaku invence, kterou se většina jejich předchozích filmů vyznačovala, nestačí. Režisér s uměleckým jménem Pitof je nula k pohledání!! Zběsilému tempu, šíleným nájezdům kamery a přesyceným barvám lahodil neuvěřitelný rozpočet 100 (ano, sta) milionů dolarů. Jenže Catwoman vypadá minimálně lacině, rozhodně trapně a zcela určitě JE špatná!! A mnohokrát rozesměje (přestřelka v klenotnictví, basketbalový zápas atp.).. Pitof je milovník v přeplácávání, který nedokáže obrazově ustát ani ty na první pohled „klidné“ scény, navíc zbytečně plýtvá talentem hvězdného kameramana Thierryho Arbogasta. Akční sekvence pak jen představují prázdné pózy, které na sebe mnohdy ani nijak nenavazují a hlavně jdou proti jakémukoli diváckému očekávání. A samotná Halle Berry? S figurou jako lusk kroutí směle zadkem a pronáší retardované dialogy; a s hereckým výkonem jde do silného mínusu. Někomu se to může líbit, mně bohužel. Navíc potvrzuje dávné mýty, že dokonalý zevnějšek (že ale padlo make-upu) a vyzývavě vystrčené poprsí je jedinou cestou k pořádnému sebevědomí a k lepším možnostem. Jo, a to ještě neplýtvám nadávkami k bývalé lásce Julie Roberts Benjaminu Brattovi.. Někdy příště!! ()

D.Moore

Dvě a půl hvězdy v tomto případě - narozdíl od žánrově příbuzné Elektry - zaokrouhluji dolů. Nevadila mi ani Halle Berry (kočičí pohyby si pěkně nacvičila, stejně jako různá gesta a mimiku - třeba zírání na ryby v akváriu) ani Pitofova supervideoklipová režie (říkejte si, co chcete, ale atmosféru ten chlap udělat umí - zmrtvýchvstání Kočičí ženy budiž skvělým příkladem). Co film potápí, je scénář. Hloupá kosmetická historka není ani trochu zajímavá a vypadá, jako z nějaké parodie, některé postavy (superpolda, otravná kolegyně z práce, otravný teplý kolega z práce) jsem měl chuť zavraždit pohledem. I Sharon Stone, která byla většinu filmu jakž takž snesitelná, se v závěru tak děsivě znemožní, až se jednomu udělá zle. Brrr, promarněná šance.__P.S. Povedla se hudba Klause Badelta. Proč ale místo ní během soubojů hraje jakési otravné RnB?__P.P.S. Samozřejmě, že Michelle Pfeiffer pořád zůstává jedinou opravdovou filmovou Catwoman. Uvidíme ale, jestli s tím něco neprovede Nolan a jeho třetí Batman. ()

Spooner

Pozor Uwe Bolle, roste ti těžká konkurence,která tě možná již svým příštím filmem překoná (jestli mu vůbec někdo dovolí další natočit). Ani nevím proč tomu dávám i tu jednu hvězdu.Asi je mi líto té Halle Berry ()

petero

Čo už na tom, že Catwoman si to užíva bez zbytočného "Bože, čo sa to zo mňa stalo?". Možno by to fungovalo. Na lovestory je tu slušne zadeláno, ale tvorcovia zabudli na najdôležitejšiu vec v komixových filmov. Proste Catwoman chýba dostatočne silný záporák. No však Halle Berry je sexy aj v tom hroznom kostýme. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Většina komiksových filmů je iracionálních vůči reálnému světu. Catwoman je iracionální vůči divákově vlastnictví mozku. Nemám slov. Tvůrčí tým při natáčení pravděpodobně vězel pod obrovským hadrem máchaném v benzinu, jinak si to šílené provedení všeho nedokážu vysvětlit. A když už občas vykoukne hezký vizuál, sežere ho příšerně digitální kočka. Koho napadlo obsadit do hlavní role Halle Berry??? ...plus tragický soundtrack. ()

lesumir

Nebo bych měl snad říct cat-spider woman? Ty její skoky a lezeni po strechach pripominaly spideyho :) To, co předváděla nemělo s kočkou nic společného až na to její „mňau“ kterého jsem měl po třech pokusech opravdu dost. Pribeh dost predvidatelny a Halle Berry mi prijde pomerne dost fekalni v jejim cernem kostymku. Ale nejhorsi je, ze si stale ladu otazku - 100 milionu dolaru? WTF? WTF? WTF? ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)