drackula

Jednoznačné král žánru nechutnej zábavy. Neuveritelné skĺbenie nechutností, vtipu, romantiky, krvy, hnisu, vnúrností...a všetkého na čo si len spomeniete v súvislosti zo slovom - nechutnosť. Skvele som sa bavil a scénu s kosačkou považujem za jednu z najkrvavejších a najhrdinskejších scén aké som kedy videl :D Ak by sa dal Lionel do tandemu s Ashom, to by bol masaker :D Každopádne vrelo odporúčam :D 95 % ()

masw

Vynikající zombie horor a ještě lepší komedie v netradičním spojením s romantikou. Peter Jackson, když ještě netočil kraviny jako Pán Prstenů. ,, Tvoje máma mi sežrala psa! " ()

Kalidor_

Scéna, kdy při jídle vyprskne rána na ruce plná hnisu a všem přistane na pudinku a oni začnou papat tu dobrotu, se mi vždycky připomene když vidím pudink. ()

Ravi

Vynikající zábava, zasmál jsem se jako při málokteré hororové parodii. Čekal jsem kam až zajde představivost režiséra a scénáristy. Dočkal jsem se několikanásobné nástavby toho, co jsem si dokázal představit. Bohužel nic víc, než praštěná ptákovina zavedená do extrémů mě nečekala a tak i přes nepochybnou zábavnost si tenhle film nehodlám pustit podruhé. 60% = 3/5 ()

Kosmik 1

No do prdele! :-D Konečně jsem našel svůj nejoblíbenější komedy-horor z dětství (tedy hned po Vesmírných kanibalech). :-)))) Jak mi mohl jen uniknout? K sakru, vůbec jsem si na něj po tolika letech nevzpomněl a teď jsem k němu došel úplně náhodou. A ejhle, jak mi vše docvaklo hned při prvním záběru. Jsem myslel, že se poseru smíchy a to film sotva začal. :-D Nic vtipnějšího a zároveň brutálnějšího jsem v této kombinaci nikdy neviděl. Kdybych byl věřící, tak napíšu: Děkuji Ti Bože, žes mě dal tuhle druhou šanci!" :-D Paráda, takhle nadšený už jsem dlouho nebyl. :))) Peter Jackson je génius! A slibuji, že teď už se mi Braindead z mé sbírky nikdy neztratí. Tohle je nostalgie jako svině. Thank you so much! 100% ()

vyfuk

Film svou brutálností a nekonvenčností předčí nejeden film. Odvažuji se mluvit, že se jedná o nejbrutálnější film jaký jsem kdy viděl. A to jsem si myslel, že po Raimiho prvním Evil Dead jsem už viděl všechno. Ten je proti tomuhle pohádka na dobrou noc. Předtím než se s Jacksona stal "otrok" blockbusterové společnosti, to byl kurevskej krvavej chlípník. Já mám dost často hodně silný žaludek, ale zhlédnutí tohohle filmu mne nenechalo klidným a můj zažívací systém jakbysmet. Proběhne i huge mindfuck o smrti chlapákova tatínka a nakonec sežrání ve stylu krakena Pirátů z Karibiku. Nevím jak jinak tento film komentovat. Byla to nechuť na entou. A jak jsem se snažil jak jsem se snažil, nedokázal jsem na filmu najít něco kvůli čemu mu přičetl bonusový body. Jakože to zpracování je super, ale kdybych měl dávat pět nebo čytři hvězdy automaticky kdy vidím film, který nepoužívá nekvalitní CGI, tak to dělám furt. Zase budu pro jednou černá ovce. Myslete si, že jsem rozmazlenej popcornovej kokot. Prosím. Myslete si to, já mám svoji pravdu. ()

Killda

Faktem je, že když člověk přistoupí na hru, kterou na něj Jackson hraje od začátku, tak jde o vcelku zábavný film. Nicméně další fakt je, že jde o bezduchou hovadinu, která nemá vůbec žádný smysl. ()

Nepi

Tak nesnesitelně hnusné, až je to krásné. Kultovní comedy horor od Petera Jacksona. Je zajímavé, že tento pán pak natočil proslulou adaptaci Pána prstenů. Nejdřív však musel pozabíjet desítky zoombie sekačkou na trávu a vším, co bylo po ruce. ()

pugs

Oh my fuckin' GOD! Toto bol masaker na n-tú! Jackson je génius aký sa len nevidí. To skĺbenie hlášok a brutálne krvavé scény bolo niečo z najlepšieho čo som kedy videl! Po tomto film a po trilógíí LOTR a po King-Kongovi som si ho musel zaradiť do TOP. Mám tak troľku pocit, že začnem zháňať filmy od Jacksonových začiatkov, pretože čo predviedol s maximálne obyčajným dejom, to sa len tak nevidí. Skrátka - Chlapec sa zaľúbi do dievčaťa a ide s ňou do ZOO, kde ich sleduje jeho mamička a ju tam pohrýzie jedna škaredá opička. Z mamy sa postupne stáva zombie, pri nezapomenuteľných scénach ako je lepnie kože s lepidlom a jedenie pudingov´ho krému. Samozrejme chalanova frajerka má extra super mamu, ktorá chlapcovi vyveští, že do jeho života príde nevídané zlo v podobe jeho mamy. Naozaj nezapomenuteľné hlášky - ""Tys určite našel tatínkove porno... uuu to je určite ten osel s pokojskou!" a scén - Farár, čo predvádza kung-gu je zlatý kliniec filmu. Zombie dieťa je super! Po tomto filme mám skrátka pocit, že Jackson nedokáže posrať nič. Kráznych 10/10. Áno, naozaj jeden z NAJ filmov, čo som videl! ()

IMPAIRED

Klasický. Úplně klasický. Když nějaký šílenec natočí šílenou parodii/komedii, dostane to 60% astalavista. Když to natočí Peter Jackson (Peter! Jackson!) všichni se zamyslí a docvakne jim to. Paráda. Asi musí cákat litry krve aby všem došlo že autor to VÁŽNĚ nemyslí vážně. Obyčejná VTIPNOST totiž nestačí. Doboha.. ()

zolo23

No a ja som si tento film pozrel až po 18-tich rokoch od premiéry a musím povedať že som sa slušne pobavil. Samozrejme, že masky a špeciálne efekty sú už na túto dobu smiešne, ale o to väčšia sranda bola. Preto ani bodovať nebudem. Vtedy by to bolo určite za 5*. ()

giovanni3

Pro mne asi nejzábavnější film co jsem kdy viděl... tolik vtipu od začátku do konce politého krví a vším okolo... opravdu nářez.. film jsme dlouho neviděl až na hudebním festivalu Brutal Assault v klidové zóně a jak jsme netušil co to bude tak mne to tak dostalo, že jsme koukal na celý film bez ohledu na kapely co hrály opodál a hltal každé slovo, každou scénu a stále se smál se všemi okolo... Dokonce jsme ten film viděl další den znovu ve stejném místě (nahradil nějaký jiný film) a co jsme udělal? Opět jsme ho hltal.. a poté jsme ho doma shlédl opět a opět jsme se nadmíru bavil.. 5z5 dokonalost! ()

sedm.1

FANTASTICKÉ,DOKONALÉ,NEUVĚŘITELNÉ,FAMOZNÍ....tak tohle je masakr!!!Sekačka na trávu má neohrozitelné místo na filmovém Olympu,stejně jako Peter Jackson.Opravdu by mě zajímalo,jestli se dá natočit ještě něco krvavějšího.Jestli ano,dejte mi vědět,ale pochybuji,pochybuji,přátelé 8D.Kdo neviděl,neví co je krvavá zábava.TIP!!! ()

svačinka

skvělé, vtipné...ale ne bezchybné..."kultovní" scéna se sekačkou je předlouhá...a navíc potřetí už to vidět nechci (alespoň ne během příštích pár let), okouká se to... ()