Killing Ground

• Slovensko Killing Ground (festivalový název) (více)

Keď sa mladý pár vyberie na dovolenku do austrálskych lesov, objaví na mieste opustený stan a auto. Tomuto faktu však nevenujú pozornosť a dúfajú, že možno spoznajú iných táborníkov. Keď sa však dlhé hodiny nikto neobjaví, začínajú tušiť, že s miestom niečo nie je v poriadku. Na útek je však už príliš neskoro a začína pre nich boj o prežitie v divočine plnej nebezpečných nástrah. (Marceloo)

Rheinland

Tak si někdy říkám, jestli tu Austrálii mám vůbec navštívit, když koukám na to množství hororů, kde se převážně zjevují a vystupují burani se zálibou vraždění.Tak jako lovení divokých prasat, je nejspíše i záliba lovit lidi.Vzhledem k malému Ollimu bych moc nedoporučovala koukat maminkám a všem, kdo má alespoň trochu mateřské cítění. ()

hony23

Není nad kempování v australské divočině. Pravda, se snobenkou to může být docela pruda, naštěstí v tomto filmu se zjevili dva místní vidláci, kteří dodali potřebnou dávku adrenalinu. Bohužel však na to došlo až v závěrečné půlhodině, do té doby to moc ke koukání nebylo. ()

Easykill

Po dlouhé době velká spokojenost. A i když jsou některé věci off cam tak je killing ground dost vydařený exploiťáček. Pomalý rozjezd (mimochodem není vůbec nudný), který nás připravuje na peklo a zároveň ukazuje s jakými kdo hraje kartami je opravdu zajímavý. Především prolínáním časových linek a jejich následným střetem. Atmosféra by se místy dala sekat katanou a zakomponovat do filmu děti byl také dobrý krok. Do plusu jde i fakt, že film není hloupý a scénář, byť je ho málo není nijak děravý. Hodnocení si zaslouží určitě lepší. ()

TOPmoovie

na bezrozpoctovy film, a ked ide o tento typ filmu...musim dat 4. keby tento reziser natocil dunkirk, namiesto toho neschopaka nolana, to by bol film!!!! ()

Snakefinger

Těžký průměr. Sice místy hodně brutální, ale bez solidní zápletky a bez gradace příběhu. Dalo by se tady vykuchat o hodně více..... ale závěrem to ztrácelo dech. ()

Accuphose

Otřepaný téma, nicméně naprosto skvěle pojaté, bez dementního chování postav, mohlo to být klidně o pár minut delší. Několikrát jsem byl mile překvapen, jak děj filmu ubíhal. Je to důkaz, že i dnes se dá na stokrát použitý námět při originálním a uvěřitelném scénáři, postavit kvalitní film. ()

DeLonge odpad!

Ne, ne a ještě jednou ne.....!! Unylá odpornost pro latenťáky, kteří nerozeznají hovno od domácího koláče. ()

Little_Sawy

Druhý survivál v lese to si nechám líbit. Tohle nebylo až tak kruto-mega-hustý jakožto jiné survival múvi, todle to bylo koukáni za trest přičém jsem si chtěla z cela dobrovoľně udělat lobotomií mozgu, jen pro to abych na tuhle mega ptákovinu už nemusela nikdy vzpomínat. Protože tohle bylo snáď nějhorších 89 minút v mém žlutém živote co jsem sakra mohla za noc skouknout. Nelogika postav byla až mrtě hrozná, přelínavost medzi časem byla celkem v poho, a to decko tam nechali umrznout i s chudákem psem, ďalšej háčiko. ()

Aceboris

Čo Vás čaká, to nikdy neviete, presne takto by sa dal definovať úvod . Zo začiatku krásne romanticé , zoznamovanie sa s krajinou, ochota mestnych ľudí poradiť cestu, nádherné prezentovanie Austrálskeho busha. Ale takto to vačšinou začína . Už dlho som film tak intenzívne neprežíval tak ako tento. Veľmi pomaličky sa rozbiehal a doslava nám odprezentoval postavy. Mne sa tento štýl veľmi páči nakoľko je čas si hlavnú postavu obľúbiť a doslova sa s ňou vžiť. V tomto prípade to bude ešte rýchlejšie nakoľko normálne zmýšľajúci človek nemôže inak. Je hrozné koho na svojej ceste môžeme stretnúť a vôbec aké plány ten človek má keď si Vás premieriava. V tej sekunde to nemusí mať žiaden zmysel, ten to začne dávať až neskôr. Zvrátenosť dnešného sveta a niektorých ľudí sa nedá niekedy zachytiť, ale v tomto prípade to dopadlo fakt excelentne. Dva príbehy sú krásne odprezentované až sa spoja v jeden, emócie sa tu dajú krájať u mňa určte keď som videl toho maličkého ísť po lese samého, pokiaľ máte deti viete o čom hovorím. Film Vás stavia do pozície, čo by som spravil ja. Vedel by som sa zachovať hrdinsky, alebo by som sa zbabelo schoval. Hlavne keď viete, že Váš nepriateľ je magor, ktorému je Váš život totálne ukradnutý a odstrelý Vás hneď ako dostane možnosť. U mňa za 80% ()

DyingAngel

Zbožňujem filmy, ktoré sa odohrávajú v lesoch. Ale dej tohto väčšmi trileru než hororu sa uberal zvláštnym smerom, najmä ten koniec bol úplne patetický a zruinoval mi celý zážitok z filmu. No úchylná dvojica miestami pobavila. ()

WillDormer

Opravdu neobyčejně pojatý hororovy snímek, který první polovinu děje zasazuje do dvou časových linií. Při jejich splynutí mi v hlavě utkvěla scéna, kdy Sam běžela pro vodu a za ní se motalo dítě. Film samozřejmě obsahuje scény plné syrového násilí, nicméně co mě bavilo nejvíce byly detailne nastíněné psychologicke pohnutky jednotlivych postav. ,,V případě ohrožení, jsme schopni pro své blízké riskovat nebo budeme myslet pouze na sebe?,,. Vzhledem k originálnímu vyprávění a skvělému popisu postav budu tento hororovy snímek hodnotit jako nadprůměrný a nebojím se dát slabších pět hvězd. ()

MBob

musim se priznat ze dva pribehy odehravajici se soucasne a zaroven v jinou casovou rovinu me kazily dojem (proc mam vedet vic nez hlavni hrdinove v danou chvili - PROC), ale prumer jsem dostal. Solidni pribeh, solidni podani, solidni herecky vykony - v ramci zanru jsem se nenudil ani nejsem nadsen, aby film byl pro me pojmem ke kteremu bych se casto vracel, ale svou roli splnil a ja jsem spokojen ()

Dalajlada

Zajímavý to film. Nejdřív člověk čeká vyvražďovačku někde v divočině s krutým finálním soubojem a nakonec z toho má takový ten hořký happy end. Závěr je dosti mrazivý a otevřený. Celkově se jedná o průměrný horror, který nad průměr dostává zpracování postav a závěr. ()

Drolit

Vzhledem k nízkému hodnocení jsem od filmu moc neočekával, o to větší bylo moje překvapení. Je vidět, že se místní kritici opět vyznamenali a nedokáží ocenit skvěle natočený thriller, který si hraje s klišoidními představami diváků a úplně je obrací naruby. Bylo tam spoustu překvapivých scén, kdy se mi až zatajil dech. Spousta věcí tam bylo surových, drsných a mně bylo při sledování občas špatně. Skvěle vypracovaný akční děj, u kterého se žádný hororový fanoušek nudit nebude, pokud se nebude těšit na litry krve a laciné scény se zabíjením. Tenhle film nabízí mnohem víc. ()

JarinDL7

Tolik nezodpovězených otázek tomu filmu hodně ubralo. Doktor na přesdržku, inteligence postav tragická, policie absolutně neschopná. Škoda že v Austrálii nemůžete mít zbraň na sebeobranu, že? To by ten film měl 10 minut. Jílková by se na to měla podívat. Absence hudby mi vadila, protože to nenahradili ničím jiným. Atmosféra neexistuje. Napětí zažijete větší u Ulice. Pointa není. Jen hodně otázek po konci. ()