Pavouci 2

Sam Firstenberg

Peter Belcher

Serge Colbert

• Haymar

Tak to byl fakt hardkor jako hovado... v tom nejhorsim slova smyslu! Vydrzel sem to neco pres hodinu a i to byl myslim nadlidskej vykon... Firstenberguv "American Ninja" byl proti tomuhle kinematograficky skvost a Dudikoff je oproti vsem zucastnenym oskarovej herec! Navic ta inspirace Vetrelcem byla az prilis okata!(19.2.2008)

• J*A*S*M

No tak tohle bylo něco "úžasnýho"! Nejenom že to byla kravina na entou, ale i efekty byly hrozné, stejně tak jako herci, navíc to ani nebylo dostatečně zábavný, jestli tvůrci měli v úmyslu s tímhle námětem natočit vážnej horor... no nic. Ale jsem rád, že jsem nepodlehl nutkání usnout, protože konec, ten byl geniální :D(16.2.2008)

• Asia_Power

Ten pocit když, skončí horor o obrovských pavoucích, člověk jde po dvou litrech čaje na záchod a v chodbě potká pavouka, co sice nemá 10 metrů, ale zase není digitální, zaručeně je pravej a jeho cca 7 cm tak vypadá mnohem zlověstněji než ty obří hovada ve filmu. Jenže, v tom filmu byla hlavní drsňačka manželka a já se rozhodla, že budu drsná jako ona. Budu taky likvidovat pavouky a nebát se. Viděla jsem, jak to v tom filmu kosila a dokážu to samé. A tenhle pavouk v chodbě je můj první test. Takže vím dokonale přesně co mám dělat, stačí sebrat kousek toaleťáku, ohnout se k pavoukovi a smáznout ho. Nebo je tu ještě lepší plán - Alíííííkůůů pomooooc pavoouuuuuk !!!!!!!!!!(23.10.2016)

• Wacoslav1

Ve srovnani s prvnim dilem je to psiserna nuda jedna hvezda za ten konec kdy se objevi opravdu hnusny cerny pavouci a znici lod skoda kdyby to v tomhle duchu jelo od zacatku mohlo to bejt ok ps je az neuveritelny sledovat do jakych sracek se propadl Sam Firstenberg ale kdyz se najdou producenti co takovy filmy zaplati tak proc ne(2.11.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +je to stravitelný -herci z třetí cennové, triky amatérské (i slepej pozná co je model a co je dělaný počítačem), chování postav i pavouků je "ehm" ...naskryptované/// Upřímně: není to tak strašné. Nebo možná je, ale nepřemýšlím nad tím. Sám se divím. Hlavní je, že jsem se u toho nenudil a že to mělo tu správnou zhovadilou a béčkoidní atmosféru. A to, že tam jsou nějací pavouci, to poznáte až po nějaké půlhodině. Pak to jde z kopce a kdyby byly menší, tak by to vypadalo hrůzostrašněji. Větší neznamená vždy lepší. Nutno dodat, že jsem viděl horší srajdy./// Celkem 31%///(12.11.2008)

• lamps

Kdysi jsem viděl jedničku, která je sice hrozná, ale přece mi utkvěla v palici jako poměrně zábavný brak s pár ucházejícími hororovými momenty. Dvojku jsem si pouštěl po přečtení obsahu s tím, že se hodně zasměju. Bohužel, dopadlo to přesně tak, jak nemělo - první hodina totiž není filmařsky zase tak příšerná, ale drží se při zemi a nemá ani náznak odlehčené guilty pleasure, zatímco závěr, který je celý na guilty pleasure postaven, je absolutně bez nápadu a směšný nechtěným způsobem. Sice jsem se nenudil a je to trochu lepší než třeba tragický Arachnid, ale pořád je to ze strany tvůrců hrubé fakování každého trochu inteligentního diváka. Jinak herci jsou strašidelní a efekty .... no řekněme, že programátor neměl náladu makat a přenechal práci cvičenému mývalovi. 25%(2.5.2017)

• Campbell

Oproti mému oblíbenému béčku Pavouci 1 je to hodně slabší. Za 1) pavouci se ukazvaly v prvním dílu daleko víc , za 2) v jedničce se dělo celkem dost věcí takže člověk byl v pohodě a suprově to uběhlo a za 3) jednička měla dokonce lepší efekty(samozřejmě s porovnáním s tímhle). Jednička mi přijde celkem podhodnocená, u dvojky je hodnocení v jistých směrech uspokojivé. 30%.(31.10.2009)

• Ištván87

Bože můj, kdo dokáže natočit něco takového?????(3.3.2009)

• Ai.ma

Unbelievably !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(20.2.2008)

• Andersis

Hahaha než přišli nařadu pavouci, byla polovina filmu v tahu. A zbytek taky nestál za to.(17.7.2008)

• Filmmaniak

Dva lidi pobíhaj hodinu a půl po lodi, pak se tam na sedm minut objeví obrovští pavouci a rozsekaj to tam. Hovadina!(3.3.2011)

• SOLOM.

Volné pokračování Spiders (2000) má opět na svědomí společnost Nu Image ani tentokrát se tvůrci nedočkali příliš velkého diváckého ohlasu. Přitom to první hodinu vůbec nevypadalo špatně. Spíše než scifi horor to připomínalo klasický thriller, pavouci se tu „téměř“ neobjevili a i díky tomu měla zápletka alespoň z části zajímavou akční atmosféru. Takže nemohu souhlasit s „odpadním“ hodnocením na netu. Dokonce se tentokrát docela vydařil i samotný výběr herců, kteří dle mého zas až tak špatně nehráli. Bohužel ke konci se přece jenom dostalo i na samotné „digi pavouky“ a tady se lámal chleba. Kvalita filmu šla okamžitě dolů díky hodně špatným efektům. Tím pádem je jasné, že i v samotné atmosféře nastal zádrhel, který zkazil celkový dojem z předešlých minut. Přitom to do té doby nebylo zas až tak špatné. Divákům je naservírován zajímavý únos (okořeněný srandovní bitkou na jachtě) a následné poodkrývání tajemství nákladní lodi, taky nebylo špatné. Takový mrazák na mrtvoly či inkubátory unesených lidí, rozhodně musí potěšit. Je sice jasné, že žádných dech beroucích zvratů se tu nedočkáme, protože vše je předem dané, ale přesto z toho byli cítit náznaky vytvořeného napětí. Bohužel Nu Image má vždy schované pro své věrné obecenstvo nějaké to „eso“ v rukávu a tak šlo vše dobré ke konci do hajzlu. Je škoda že Stephanie Niznik tentokrát potěšila jen svým pozadím, protože tahle holčina má určitě co nabídnout ze svých ženských předností (což ukázala již ve filmu Exit to Eden), ale tak za holou prdel si asi neúčtovala tolik, jako za „zbytek“.(19.8.2014)

• fallangell

Ahahaha, diky ti Novo za kvalitni vyber filmu, ktere nam poustis.(16.2.2008)

28tý nejhorší film? Ale kdeže, celkem zábavné céčko to je. I když je pravda, že první scéna na lodi, kdy borec rozmázne botou na zdi pavouka velikosti obří tarantule, zatímco metr od něj hrajou kámoši (tuším dvě holky a jeden kluk) karty je hodně úsměvná. Zvláště poté, co jedna z holek se znuděně zeptá, proč to udělal. Už vidím jak holčiny budou hrát v klídku karty cca metr od 30cm velkýho pavouka :-D pokračování scény je ještě horší, ale pak už je vše v pohodě a od chvíle, kdy se manželský pár dostane na nákladní loď mě film bavil. Hrůzu od tohoto hororu nečekejte, digi pavouci jsou strašidelní asi jako plyšovej medvěd, ale stejně se na to celkem dobře koukalo. Klasické céčko na jedno mrknutí.(24.10.2016)

• Pirabin

Tenhle film nemá, ani na odpad...(1.4.2012)

• cariada

zase tak hrozný to nebylo. První polovinu se skoro nic nedělo ,pak se to solidně rozjede. Je to béčko jak vyšitý ,ale chce li se někdo pobavit proč né.(6.4.2008)

• fars

Tak blbe az je to srandovni :-)(1.5.2009)

• Raven0

Snažil jsem se, opravdu jsem se snažil... Ale tuhle pecku jsem prostě nedokázal dokoukat do konce. A to se snažím dokoukat i ty největší kraviny. Až taková je to bída.(17.3.2008)

• Martin741

Reziser Firstenberg /Vrazedne Pobrezi, Cyborg Cop a American Ninja s Dudikoffom/ natocil priserne nudny a blby horor. Bat sa niet coho, pavuky su az prilis digitalne a herci mizerni. 10 %(3.12.2014)

• anli

Radoby horor beckove,ale spise ceckove rady a to pocinaje scenarem,pres rezii,herce az po efekty.Asi tri sceny jsou na lodi celkem uchazejici a za to davam pavoucich 10%.(5.12.2010)

• majxik

Po zkouknutí tohoto filmu jsem zíral na obrazovku s otevřenou pusou a říkal si "může být fakt něco tak hrozného". Bohužel nemůžu doporučit pokud nehodláte bezpečně usnout před začátkem a probudit se až po konci, jinak je to dosti děsivá ztráta času.(13.1.2011)

<< předchozí 1 2 3