Poslední případ Marie Výrové a její party s námětem vražd přátel, kteří před deseti lety způsobili smrtelnou nehodu , něco ve smyslu Vím co jsi udělal minulé léto (1997) . Začne to ve velmi vysokých obrátkách - vraždy kuší a přejetí vlastním automobilem, vražda dítěte, pedofil, a pak se to až do třetího dílu zvolní a sladká tečka na konci pak vlastně degraduje veškerou odvyprávěnou realitu. Myslel jsem, že mne pobaví postava Pauhofové nebo Preise , ale nakonec bylo absolutně nejzábavnější duo doktor vs. prostitutka ( Isteník vs. Bielovičová ) a dialogy související s jejich postavami. Za to bych dal i pět hvězd.(14.5.2019)

Na další část z této krimi série České televize jsem se moc těšil. Vždy jsem se velmi bavil, protože dosud to opravdu stálo za to. Zejména po minulém Vodníkovi jsem byl zvědavý na další případ. Tentokrát však nedosahuje tak výjimečných kvalit. Rozjezd je hodně pozvolný, teprve ve druhé části se dostáváme k jádru příběhu, ale to již divák poznává pachatele, i když si zatím musí domýšlet jeho motiv. V závěru mi opět něco uniklo, nebo snad chybělo. Další silně nadprůměrné dílo.(12.5.2019)

• ForGump

To je tak, když se neumíte rozhodnout, jak pojmete celý seriál. Notně dlouho vypadal vážně a pak v závěru se do toho přidá komedie a rázem je s nějakým napětím amen. Byl bych ochoten na to přistoupit, kdyby se to od začátku prezentovalo jako cynická komedie, ale ono to tak nepůsobilo. Podobně jako první Exorcista a ve srovnání s Živými terči vychází jako vítěz. 40% P.S. Vyjmout první a poslední sérii byla by to více něž nadprůměrná podívaná, na kterou by se velice krásně vzpomínalo. Hřebejkovy dvě minisérie (třetí Mrtvý psi jsou OK) to poměrně citelně kalí.(12.5.2019)

Porad se da na tento tridilny serial v pohode divat. Jen mam pocit, ze uz se ty kriminalky na Ceske televizi zacinaji opakovat. Zive terce si uskodily poslednim dilem, ktery nabizi nekolik otazek a hlavne neschopnost policie, coz si myslim bylo zbytecne. Prumerny serial, skoda, ze Hrebejk nedokazal navazat na vyborneho Redla.(13.5.2019)

• Slarque

Nejhorší nakonec. Zvláštní případ minisérie, u které je každý další díl slabší než ten předcházející. Až by mě skoro zajímalo, jestli je stejně blbá i knižní předloha, nebo se ji jen pan scenárista marně snažil roztáhnout na tři díly. Každopádně poslední díl už byl vyloženě nechtěně směšný a detektivní nekonec už byl jen takovou třešinkou na závěr. Z týmu kriminalistů zbyli vlastně jen Melíšková a Majer, zbytek neměl žádný prostor. A autoři z nich dělali blbce, až se na to skoro nedalo koukat.(13.5.2019)

• - Seriál se natáčel převážně v Olomouci, ale byt dr. Kuželíka (Michal Isteník) jsou ve skutečnosti budovy PřF UK v Praze na Albertově. (rakovnik)

• - Když procházejí policisté kamerový záznam, na kterém byla zachycena vražda Karla Sedláka (Václav Hanzl), je na něm zřetelně vidět rok pořízení záznamu 2018. Děj se přitom odehrává v roce 2016. (akvidzerp)

• - Mária (Klára Melísková) dostane od svojho ex-šéfa Viktora (Miroslav Krobot) SMS správu s dátumom 1.6.2018. Dej seriálu sa však odohráva v roku 2016. (Le6n)