Série(2) / Epizody(68)

Třináctiletý Milo Murphy má pověst prokletého mladíka, který má vzácný dar přitahovat katastrofy nejrůznějšího druhu. Jeho dávným předkem byl totiž Edward A. Murphy, autor legendárních Murphyho zákonů. Každý tudíž ví, že kolem Mila se může vždy cokoliv pokazit v ten nejméně vhodný okamžik. Důsledky jeho jednání jsou nepředvídatelné a nebezpečí lze nazývat jeho druhým jménem. Jenže Milo už se naučil ve světě plném karambolů udržovat ve střehu a neztrácet svůj věčný optimismus. Jeho nejlepší kamarádi Zack s Melissou jsou zvyklí, že s Milem o nudu rozhodně není nouze a vždy je čeká spousta bláznivé zábavy a živelných dobrodružství... Zábavný animovaný seriál Zákony Mila Murphyho pochází od tvůrců seriálu Phineas a Pherb a odehrává se ve stejném universu. V některých epizodách se dokonce vyskytují odkazy na tento oblíbený seriál. (Česká televize)

Tafee

No, Phineasovi a Ferbovi to sahá maximálně po kotníky, občas se to vylizne na lýtka... Čekal jsem víc! ()

papaguy

Jednoduchý koncept. Ale funguje. Přiznám se, že nejdřív mě seriál štval a vlastně mi ani nepřišel vtipný. Postupně jsem ale přišel suchému humoru a kamenným hláškám na chuť. Trochu se obávám, ze se to časem okouká. Zatím se však tvůrcům daří přijít vždy s něčím překvapivým. ()

Víteček

Části s Cavendishem a Dakotou nebyly špatné, ale zbytek už taková sláva není. Ani ten Dutošvarc už není takový, jako býval. Hlavní postavy a dění kolem Murphyho už zdaleka tak dobré nebylo, často to až nudilo a vtipy byly špatně vystavěné a přetahované. Jindy to ale regulérně pobavilo, takže pořád 3*. ()