Komentáře uživatelů k filmu (47)

 • Tosim
  **

  -ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Obvykle s dává odpad jako gesto, protože jste na film naštvaní. Tady při mixu zvuku takovém, že lidem není vždy rozumět, a neexistujícím konceptu obrazové postprodukce je ale třeba skončit u toho, že to dost možná ani není označitelné jako hotový distribuční film.Vzhledem k tomu, že to je jakými pokus o druhou Padesátku natočený imitátorem Jiřího Vejdělka, se asi není moc čemu divit. Příště prosím filmaře, aby si svou rychlokvašku za deset korun před tím, než ji pustí do kina, aspoň jednou sami pustili.(21.12.2017)

 • luka4615
  *

  Nezajímavá odpudivá jednohubka, u níž stojí za zmínku pár povedených gagů, které jsou většinou v režii drze upřímné holčičky. Avšak co se příběhu, scénáře či hereckých výkonů týče, film Špindl "renomé" českých filmů vážně nenapravuje. (Viděno v kině Svět - Znojmo)(1.1.2018)

 • Mr.Ripley
  odpad!

  Jak si užít dovolenou ve Špindlu? Natočit "film" dlážděný cestou k naprostému dnu českého filmu.(30.1.2018)

 • sir-dave
  ****

  Holky to si to tam neumíte zasunout? To je taková hovadina, až je to boží. No nebo to je možná příliš optimistické, nemá to skoro žádnou zápletku krom toho, že si tři ženské chtěj najít chlapa, ale je to vcelku natřískané humorem. Skoro takový zimní Kameňák. Na to, aby to nějak zlidovělo, to nemá, občas byla některá ta hláška až taková vyčpělá, nucená, např s bouchnutím dveřma a kapelnické vtípky, jinak se u toho člověk poměrně zasměje. Musí mít rád filmy podobného rázu. Ten Navrátil tam hraje zase takového cypa, ala Rafťáci, ta jeho scénka s honěním na záchodě, to byl konec:) Vtípek na Tři sestry nebo Staré pověsti české byly pěkně mířené. A Kateřina Klausová,.. bezvadná!(2.1.2018)

 • vyfuk
  ***

  [Viděno na předpremiéře ve Špindlerově Mlýně] Upřímně jsem asi čekal větší sračku. Ve výsledku je to jen další vychcanej film, který ani není nikterak vtipný nebo zajímavý. Něco jako Snowborďáci akorát místo pro nadržený puberťáky to je pro starý babky. Starý v ohledu nějak cca 40 let, ty který moc nemají sexuální partnery, kterým by v těle kolovala krev a tak se drží na baterkách. Příběh se houpe tak nějak do nikam a už hnedka je vám skoro jasné jak to celé skončí vlastně. Primárně je to zase jenom další blbá propagace krásného horského města jako na zimní pražskou osadu pro zazobaný blbečky. Viděno dennodenně za vás. Ale to už je jiný prohnilý příběh. Upřímně mnohem prohnilejší než tento. Padesátka duel o nejdebilnější a nejlepší film ze Špindlu za poslední roky docela vyhrála.(21.12.2017)

 • Jespi
  odpad!

  Tak nějak film o něčem, kde se někdo snaží dělat cosi. Nemastné neslané, natočené tak jakože... že máme prvotní nápad, "tři sestry si chtějí zašukat, tak jedou do Špindlu", ale víc se nám nepodařilo vymyslet, tak podle toho uděláme film a ono to nějak dopadne. Více humoru dostanu i když splachuju záchod politý domestosem. A zápletku zajímavější prožiju, když se zástavou srdce čekám, co vytáhnu párátkem ze zubu.(26.12.2017)

 • ac3r
  ****

  Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.(28.12.2017)

 • Joey(1)
  ***

  Pohodová odpočinková komedie se sympatickými herci, o odpadu nemůže být řeč. Akorát Kohák tradičně přes závit.(29.12.2017)

 • Amper01
  odpad!

  A tomuhle opravdu říkají film? Vždyť se tam nic nedělo?! Jediné, oč tam celou dobu šlo byl sex z různých úhlů. Od vtipů a narážek až po... Tohle byly opravdu naprosto promarněné dvě stovky. Raději jsem je měl darovat na charitu. Protože za tohle měli platit ještě nám, že jsme se na to museli koukat. A Kohák byl na blití už úplně...(23.1.2018)

 • Sydonai
  **

  Letošní rok českým filmům bohužel nepřeje. Ani začátek zimy prokletí posledních let neprolomil a tak dostáváme průměrnou komedii, která vykrádá spoustu jiných více úspěšných filmů a sází na hvězdné obsazení. 30%(21.12.2017)

 • bearmeedek
  ***

  Který blbec by asi šel na filmovou novinku, která od začátku srší Odpady a motá se okolo 38%? Soudný člověk asi těžko. Ovšem u medvědů je to jinak. Jedno děvče mi řeklo, že se jí film coby komedie líbil. Tak jsem si já řekl, že si půjdu udělat svůj názor a pokud to fakt bude tak blbé, tak už se ani nenaštvu, protože jsem to mohl tušit předem. Další motivací je zimní prostředí z českých hor, které není ve filmech tak často. A pak osobní vztah ke Špindlu jako takovému, protože mám odtud z mládí zcela netradiční zážitky. A teď k filmu. Příběh – Žádný. Umělecká hodnota – Nula. Smích, zábava – Dostatečně. Všem popelářům (odpadářům): kdo řekl, že komedie má mít uměleckou hodnotu? Ze sitcomů na internetu blázníte a tady nepoznáte, že se jedná o celovečerní sitcom. Faktem je, že se vyprodané kino bavilo a u žádného letošního filmu jsem se tolikrát (blbinám) nezasmál. A na závěr: bacha na Koháka, nevíte, co má v trenkách …(29.12.2017)

 • hamir0
  odpad!

  Natočit takhle špatný film chce opravdový talent. Milan Cieslar se minul povoláním. Třeba v CIA by se skvěle uživil jako profesionální mučitel válečných zajatců.(30.12.2017)

 • cigicigi
  ****

  do kina som isiel s obavami ked som videl hodnotenie na csfd. naopak film ma milo prekvapil. pri jednoduchom deji a humornych dialogoch som sa dobre zabavil. priroda pekna, herci ok, audio by chcelo trochu vylepsit.(1.1.2018)

 • Kop1x
  odpad!

  Lidi, co tomu filmu daj 5 hvěžd, těm bych zakázal hodnotit na csfd.. za mě jasný odpad a jen to potvrzuje fakt, že český filmy jsou opravdu tragédie ( většina )..(21.12.2017)

 • sinjakupre
  ****

  Ano, je to průměrně natočený film, který má své mouchy a né zrovna málo. I přes to všechno jsem se po téměř celou dobu skvěle bavil a o to v komedii jde. Chcete-li procvičit vaši bránici, určitě neváhejte shlédnout. Kvalitou bych dal 3 hvězdy, ale díky super zábavě dávám čtyři.(22.12.2017)

 • fafejt001
  *

  OPRAVDU ubohééééé , jak zvuk , scénář , reklamy . Prostě běěěěěěs . Asi nejhorší film roku .(26.12.2017)

 • honza1205

  Nevim proc ty reklamy furt prasej nejakym blbym filmem.(21.12.2017)

 • tomashinka
  *

  Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

 • sparrow1
  ****

  Mam rad hory a snih takze uz za to jedna hvezda jista.Pokud jde o film je to klasicka oddechovka a me to stejne jako plny sal bavilo.Neni to nic objevneho ale to taky nelze cekat.Holky to hraji dobre a i male role jako treba Marek Vašut byli fajn. A konecne jsem videl jak vypada obleceni znacky Bogner coz jsem zatim na vlastni oci nevidel.(26.12.2017)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace