• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

• Tosim

-ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

Hodně podhodnocená komedie. Já se překvapivě bavil a párkrát i slušně nahlas zasmál. Příběh zde vlastně není, tři sestry jedou na Špindl zažít dobrodružství, kde krom lyžování dojde na alkohol i sex, což mě neomrzí nikdy. Kateřina Klausová je ke všemu k pomilování a potěší i účast známějších českých osobností. Nevím jestli je to tím, že žiji v Irsku a česká řeč i film mi chybí, ale já si to užil. 70%(24.4.2018)

• xxmartinxx

Obvykle s dává odpad jako gesto, protože jste na film naštvaní. Tady při mixu zvuku takovém, že lidem není vždy rozumět, a neexistujícím konceptu obrazové postprodukce je ale třeba skončit u toho, že to dost možná ani není označitelné jako hotový distribuční film.Vzhledem k tomu, že to je jakými pokus o druhou Padesátku natočený imitátorem Jiřího Vejdělka, se asi není moc čemu divit. Příště prosím filmaře, aby si svou rychlokvašku za deset korun před tím, než ji pustí do kina, aspoň jednou sami pustili.(21.12.2017)

Účastnice zájezdu v neatraktivním prostředí Špindlu. Styčným bodem je o dekádu zestárlá Anna Polívková, která vyměnila moře za ubytovnu, která pamatuje Sněženky a machry. A vzhledem k tělesným kvalitám účastnic je škoda, že jsme u toho moře a bikin nezůstali. Prostředí mně tedy absolutně neimponovalo. Převážně milostné eskapády tří sester, mající mírně feministický nádech, zdůrazněný vnitřními monology nejstarší z nich, byly dost plytce napsané. A zamrzí, že jim scházela vtipnost, tu nahradila dost častá trapnost. Scénář byl poměrně zoufalý. Vtip občas přišel z mužské strany, u hudebníků Gránského, Koháka a Plouhara i tak zdaleka nebyl vyčerpán jejich komediální potenciál. Ale i tak jim to šlapalo. Ovšem úplná zoufalost byl párek důchodců (Navrátil a Sedláčková), který byl nemístně otravný, naštěstí jimi provozovaný sex se omezil jen na milostné hekání, tvůrci diváka ušetřili kopulačních pohybů ročníků 60+. Na explicitní erotice se divák nesveze. O intimní chvíle zavadí Bendová i Polívková, vše je ale dost cudné. Ústřední trojice sester je málo výrazná, Anita Krausová a Kateřina Klausová (nemůže za to příjmení) jsou alespoň neokoukané. Epizodní ráz (s absencí děje/dějovosti) nemá z čeho těžit. Otázka co na tom mělo být vtipného, se dere zpod sněhu. Hnusné prostředí si i tak může potřást ruce s Padesátkou i Účastníky zájezdu. Režie špatného režiséra Milana Cieslara zůstala na všedním průměru. 5/10(25.4.2018)

Na naše poměry celkem ucházející.(27.4.2018)

Upřímně? Čekala jsem to daleko horší. Na odreagování k vínu úplně ideál :). O kvalitě filmu se radši vyjadřovat nebudu ... A příště bych si to už asi nepustila. Bohužel český film v dnešní době spadl hodně hluboko, takže vážně nemůžete čekat zázraky ... 50%.(21.5.2018)

• luka4615

Nezajímavá odpudivá jednohubka, u níž stojí za zmínku pár povedených gagů, které jsou většinou v režii drze upřímné holčičky. Avšak co se příběhu, scénáře či hereckých výkonů týče, film Špindl "renomé" českých filmů vážně nenapravuje. (Viděno v kině Svět - Znojmo)(1.1.2018)

• ..Lucas..

I přes špatné recenze jsem se na Špindl těšil jako na oddychovku. Některé scény se mi líbily, některé byly vyloženě blbý, ale asi není nic, na co bych si za chvíli znovu vzpomněl. Takže hodně průměrný film s pár světlýma okamžikama. Další promarněný potenciál.(11.5.2018)

Sice tomu chybí děj, ale když to tak vezmu kolem a kolem, tak já když jedu na tejden někam chlastat, taky tomu nějaká výraznější nosná kostra chybí. A o tom to vlastně celé je. Tři holky pařej na horách a kolem nich defiluje zástup různých postav a postaviček. Není to kdovíco a má to spoustu rezerv, ale kouká se na to příjemně a najde se prostor i pro zasmání. Povedl se i casting s roztomilou Kateřinou Klausovou a řadou známých obličejů. Jen ten Kohák mi tu něják přebýval. Každopádně celkem spokojenost a Špindl se z mého pohledu řadí k dalším zbytečně podhodnoceným českým filmům. 60%(24.4.2018)

• Mr.Ripley

Jak si užít dovolenou ve Špindlu? Natočit "film" dlážděný cestou k naprostému dnu českého filmu.(30.1.2018)

• bourec

Na Cieslara dost slabý.Chybí nosnej příběh,víc humoru,tohle prostředí je atraktivní samo o sobě,a natočit tady dobrej film musí jít samo,ne?40%.(28.4.2018)

• LukeUp

Pořád jsem si říkal, že to třeba nebude až tak špatný, když to vyšlo na DVD, tak jsem tomu jeden večer věnoval a nutno říct, že to byla slušná ztráta času. Občas mě ty český pokusy už fakt děsí....(29.4.2018)

• Master19

Prapodivný mix (nebo vykrádačka) Sneženek a machrů, Snowboarďáků, Padesátky či Románu pro ženy. Ne, není to tím, že film o horách nejde udělat jinak. Když už se divák ujistí, že nejde o žádný výše zmíněný film, nastane nejistota, jestli to není nějaký speciální díl Tvoje tvář má známý Stardance. Bylo mi trapně za Oldu Navrátila, Igora Bareše, Marka Vašuta protože to co "museli" hrát nemělo opustit mysl scénáristovu. Jeden jediný povedený vtip ("A na zadku máte celulitidu") neznamená komedii, a jediný poznatek z filmu pro mě byl utvrzení v tom, jak jsou Krkonoše ošklivé hory.(20.5.2018)

Holky to si to tam neumíte zasunout? To je taková hovadina, až je to boží. No nebo to je možná příliš optimistické, nemá to skoro žádnou zápletku krom toho, že si tři ženské chtěj najít chlapa, ale je to vcelku natřískané humorem. Skoro takový zimní Kameňák. Na to, aby to nějak zlidovělo, to nemá, občas byla některá ta hláška až taková vyčpělá, nucená, např s bouchnutím dveřma a kapelnické vtípky, jinak se u toho člověk poměrně zasměje. Musí mít rád filmy podobného rázu. Ten Navrátil tam hraje zase takového cypa, ala Rafťáci, ta jeho scénka s honěním na záchodě, to byl konec:) Vtípek na Tři sestry nebo Staré pověsti české byly pěkně mířené. A Kateřina Klausová,.. bezvadná!(2.1.2018)

• Yoshimitsu

Další ukázka, že české filmy jdou pořádně ke dnu a to nebylo, ani od Trošky. Dávám 20%(10.6.2018)

• Johnny.ARN

Zopár vtipných momentov a jedna pekná herečka toto nezachránia. 1 z 5(21.5.2018)

• bari68

Chabý scenár bez nejakej dejovej linky, nekonvenčné pojatie, vtipy (tie vtipné) spočítané na prstoch jednej ruky.... Dá sa z takéhoto materiálu natočiť vôbec dobrý film?(25.4.2018)

• Kudly4

Ty krááávo to jsem zase jednou naletěl. Totální sračka bez příběhu, humor na úrovni žáka 5. třídy, herecky obsazené hůř jak v Babovřeskách. Sračka, sračka, sračka.(26.4.2018)

• ZHODNOTITEL

Na tomhle filmu je geniální především Oldřich Navrátil - dává tomu opravdovou šťávu a bavilo mě to vlastně jenom díky němu. Čímž se dostávám k tomu, že zbytek byl takový ... zbytečný. Byla tu nějaká šance natočit kultovní film ale asi rozhodl rozpočet, který zasáhl kvalitu celého filmu. Je to škoda. Jinak by to mohl být pěkný romantický film.(28.5.2018)

[Viděno na předpremiéře ve Špindlerově Mlýně] Upřímně jsem asi čekal větší sračku. Ve výsledku je to jen další vychcanej film, který ani není nikterak vtipný nebo zajímavý. Něco jako Snowborďáci akorát místo pro nadržený puberťáky to je pro starý babky. Starý v ohledu nějak cca 40 let, ty který moc nemají sexuální partnery, kterým by v těle kolovala krev a tak se drží na baterkách. Příběh se houpe tak nějak do nikam a už hnedka je vám skoro jasné jak to celé skončí vlastně. Primárně je to zase jenom další blbá propagace krásného horského města jako na zimní pražskou osadu pro zazobaný blbečky. Viděno dennodenně za vás. Ale to už je jiný prohnilý příběh. Upřímně mnohem prohnilejší než tento. Padesátka duel o nejdebilnější a nejlepší film ze Špindlu za poslední roky docela vyhrála.(21.12.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7