Nastala chyba při přehrávání videa.
 • (mOnkey)
  ***

  Pokud nic jiného, tak Con Man dokazuje, že Tudyk (a Fillion) mají pořád hrozně rádi Firefly a neupínají se k němu prostřednictvím tohoto projektu jenom proto, že nemají do čeho píchnout (jejich biografie naopak naznačují, že ani jeden z nich nemá o práci nouzi). Fanoušci jim touto cestou zároveň dávají najevo, že jsou v případě potřeby ochotni okamžitě skočit do akce a zafinancovat projekt, který by nějakým způsobem souvisel s jejich dávno mrtvým, ale nezapomenutým miláčkem. Con Man vyniká především v provázanosti skutečného a fikčního světa (kolik témat a situací se zakládá na nějakém opravdovém zážitku, však vědí asi jenom samotní tvůrci), dále v navážení se do vlastních řad sympatickým metahumorem („Budu v tom filmu hrát pod jednou podmínkou, žádný crowdfunding.“ – právě díky kampani na Indiegogo Con Man vznikl; „Viděl jste novou Battlestar Galactiku? Vypadá jako ta neuvěřitelně sexy Cylonka.“ – hádejte, kdo danou postavu asi tak hraje) a v neposlední řadě slaví úspěch díky kamarádské výpomoci velké řady známých, ne vždy úplně úspěšných tváří (na své si přijdou fanoušci nejrůznějších sci-fi projektů, videoher, Gilmorových děvčat či washingtonského hardcoru). Geekovský faktor je tedy po celou dobu nastavený zhruba na 150 %, proto mě mrzí, že když jsem se nesnažil zasadit si do kontextu nějakou tu narážku, s Tudykovými často spíše prvoplánovými scénáři a humorem jsem se většinou míjel. Jako mezistupeň, který má ověřit, že je o posádku jistého vesmírného plavidla mezi diváky stále zájem, tedy poměrně slušné, ale teď už bych prosil přejít k věci.(18.11.2015)

 • Raziel_cz
  ***

  "I'll see you in hell!" Firefly miluju, ale jenom proto Con Manovi vysoké hodnocení nedám. Je osobitý, je nerdovský, ale kult z něj nebude. Provázanost s popkulturou je sice super, ale že by se díky tomu tyčil nad jiné, to fakt ne. V momentech, kdy Tudykův humor funguje, jsem dostával záchvaty smíchu. Což ale bylo jenom asi třikrát za celou sérii a spíš u pozdějších dílů. Z počátku mi to přišlo spíš trapné a neskutečně mě iritovala Mindy Sterling. Stravitelné to ale je a prokousat se k vydařenějším epizodám není zase tak těžké, jelikož se seriál dá komplet zvládnout za nějaké dvě hoďky. Ořezat to do devadesáti minut a měli bychom bezva film. | Druhá série podstatně zvedla laťku. Gagy fungují, je tu dost divného humoru a skvělá muzikálová epizoda, takhle to mělo vypadat.(11.12.2015)

 • novoten
  ***

  1. série - 50% - Jako fanoušek Firefly, Filliona, Tudyka, Whedona a vůbec všeho s tímto střetem souvisejícího jsem pánům rád na podobnou legraci pro pravověrné fanoušky přispěl. Jen si nejsem jistý, jestli se povedlo vzít Con Mana za správný konec. Působí totiž jako super nápad a fajn námět, ale určitě ne jako dobrý seriál. Epizody na Conu jako takovém mají kolísavou kvalitu (a my, kteří se občas něčeho podobného zúčastníme, a za fotku se svým oblíbencem bychom byli nehorázně vděční, při nich máme trochu černé svědomí), celá anabáze s panenkami je zoufale utahaná a nevtipná a agentka v podání Mindy Sterling je neuvěřitelným průšvihem, který mě vytrvale nutil k podstatně nižšímu hodnocení. Naštěstí se Tudykovi sešlo takové množství známých, že se dá na rozkolísanost scénářů zapomenout a nadržený Sean Maher, srdnatě dabující Milo Ventimiglia nebo zlehka narušená Amy Acker mi udělali neuvěřitelnou radost, stejně jako nadšení, s jakým se očividně blblo při vytváření skvělého Spectrum. Přál bych si, aby do toho šli kluci znova, ale tentokrát s větší důkladností a s nějakým pevnějším cílem, než srazem všech, které mají rádi.(27.6.2016)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Po prvnim dile: Alan Tudyk si napsal na telo osobitou, suchou ale zaroven velmi vtipnou, geekovskou podivanou s velikym potencialem stat se kultovkou. Urcite budu pokracovat s dalsimi dily! 1. serie: Trochu moc sexualnich vtipku, ktere byly uz na hrane nechutnosti. Ale jinak svezi geekovsky serial, u ktereho bych si moc pral druhou radu.(9.10.2015)

 • M.a.t.t.
  ***

  Tudykov zápal pre vec je neustále cítiť a fanúšika Whedonverza poteší aj množstvo známych tvárí. Zápletka a humor však ani zďaleka nedržia konštantnú kvalitu a kým rôzne meta odkazy bavia, nad zvyškom občas nejde nekrútiť hlavou. V konečnom dôsledku ide aj napriek tomu o príjemnú fanúšikovskú záležitosť a druhá séria bude vítaná. O to viac, ak príde s podobne silným obsadením.(22.12.2015)

 • - Příběh seriálu je založen na životních zkušenostech Alana Tudyka a jeho vztahu k předčasně zrušenému seriálu Firefly (od r. 2002), ve kterém, stejně jako ve fiktivním seriálu Spectrum, hrál pilota. (TomasRichtr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace