poster

Terminátor: Temný osud

  • USA

    Terminator: Dark Fate

  • Slovensko

    Terminátor: Temný osud

Akční / Sci-Fi

USA, 2019

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Producent snímku a režisér prvých dvoch Terminátorov James Cameron sa ešte pred prvou klapkou nechal počuť, že v spolupráci so spoločnosťou Skydance, ktorá dovtedy držala práva na Terminátora, plánuje rovno celú trilógiu filmov. Popritom neváhal prezradiť, že hneď ten prvý má nadväzovať na Terminátora 2: Deň zúčtovania (1991) a ignorovať tie diely série, na ktorých sa Cameron režijne nepodieľal. (Paldiny)

  • - O tom, jestli se do série a role Sarah Connor vrátí, přemýšlela Linda Hamilton intenzivně asi šest týdnů, protože si nebyla jistá, jestli se chce vrátit, nechtěla, aby to vypadalo, že jde pouze po penězích. V tuhle chvíli žije tichý, krásný život a nepotřebuje ho měnit pro patnáct minut slávy. V době podepsání smlouvy nebyl scénář kompletně hotov. (Rominator)

  • - Brett Azar už podruhé propůjčil své tělo mladší verzi terminátora, kterého hraje Arnold Schwarzenegger. (Butcher of Blaviken)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace