Nebolo to úplne zlé, ale nezdalo sa mi to ani príliš dobré. Také nasilu (ale to už bolo viacero pokračovaní). Keď už to mal byť sequel "ako zo starej školy", tak by mal podľa môjho gusta nadväzovať na Terminátora 2, kde T-800 bol pomocník, nie iba na jednotku. Prvé dve časti zostávajú pre mňa zlatým fondom a kultom, no doteraz som pokračovania aspoň tolerovala. Tolerujem ešte aj toto, 3 hviezdičky dávam za napätie, ktoré napriek predvídateľnosti fungovalo. Ale teraz už ich mám definitívne po krk. Dúfam, že toto bol naozaj posledný pokus.(7.7.2020)

// Fajn, já se teda přiznám. Nechápu Terminátora. Ve smyslu nerozumím vnitřní logice toho světa. Zaprvé se to už šest filmů nikam nepohlo, zadruhé je cestování časem v tomhle univerzu hrozně frustrující, protože se ignorují celkem zásadní věci, a zatřetí... prostě ne. Jediný díl, který se mi vlastně líbil, protože byl pojatý jinak, byl Salvation. Dark Fate se ale vrací k té struktuře zbytku série a byť je to ve finále lepší než trailery, má to solidní herce, a v úvodu i povedenou akci, stejně mě to na konci nechalo naprosto chladným. Strejda Arnold promine, ale zlatej Vetřelec. 6/10(1.11.2019)

Sloučení starých známých i nových postav je zde vymyšlené sympaticky a Arnoldovy hlášky lechtají bránici. O to více zamrzí ta předigitalizovaná, zbytečně over-the-top wanna be akce (nejvíce ta v letadle), kterou si slušně rozjetá zábava fatálně podrazí nohy. Méně by bylo více, když už tedy nešlo utratit za lepší digitál dalších $100 milionů. A nová mladá terminátorka Mackenzie Davis sice drsňačka, ale nezajímavá a asexuální.(26.11.2019)

Tak ja neviem. Mne vám bolo s tých drsných kecov a cool spomalovačiek smiešno. Aj nostalgia má svoje limity a pomrkávaním na klasiky nezakryje šušťákové dialógy a vákuum nápadov. Ten film ide na voľnobeh, bez mozgu. Séria sa skončila v roku 91 a keby bola mierkou, tak sotva naškrabem druhú hviezdu. Ale ak máš doma 5 kýblov popcornu pred dátumom spotreby, tak hybaj a vôbec nebude vadiť, že cez chrúmanie nebude nič počuť. 60%(3.4.2020)

Mno, takže zase prý další to jediné a pravé pokračování T1 a T2. No to už tu bylo a perfektní trojka se pořád kdoví proč ignoruje jako by nevznikla. No na předchozí paskvil Genysis jsem se i těšil a pak byl nemile překvapen. Tady jsem nic nečekal a taky ani nedostal. Podobně jako u posledního Predátora je strašně lákavý to zhejtit, ale já na to nemám čas a navíc už asi fakt stárnu. Takže v kostce? Akcí nabitej popcornovej biják nuda to není to netvrdím na akci se dá koukat. Potíž je v tom, že už tu není nic víc což je vzhledem k potenciálu celého univerza trestuhodné. Uvodní scéna prakticky shodí logiku prvních dvou dílu a pak už film jenom recykluje to co jsme viděli V T1 a T2 a dokonce jsou tu odkazy i na T3 jehož existenci popírá. Co se postav týče tak mužatka nudná a nevýrazná aspoň úplně nesere jako Courtney. Linda si párkrát vystřelí a zahláškuje a to je vše co je v jejích možnostech. A sorry, ale Rev-9 s ksichtem Mexickýho modýlka mě fakt neděsil. Zajímavě dopadl Arnold. Takže jak skončí Terminátor když splní úkol a nechcípne? Založí si rodinu a zpytuje svědomí! Jo aha.50%(3.11.2019)

• - Producent James Cameron ohledně návratu Sarah (Linda Hamilton) uvedl, že zatímco mužští hrdinové nezřídka zabíjejí davy padouchů i v padesáti, šedesáti či sedmdesáti letech, podobný příklad ženské postavy až dosud neexistoval – přestože by prý měl. [Zdroj: filmozrouti.cz] (CrypzzXD)

• - Na Carlově/T-800 (Arnold Schwarzenegger) bílé dodávce je telefonní číslo. Jeho poslední čtyřčíslí je 1984, což je rok prvního Terminátora. (ferdafs_fs)

• - V České republice film v kinech navštívilo celkem 84 695 diváků. (hrumsrt)