Reklama

Reklama

Good Omens

(TV seriál)
  • Nový Zéland Good Omens
Trailer 2
Komedie / Fantasy
Velká Británie, 2019, 5 h 35 min (Minutáž: 51–60 min)

Tvůrci:

Neil Gaiman

Předloha:

Neil Gaiman (kniha), Terry Pratchett (kniha)

Scénář:

Neil Gaiman

Kamera:

Gavin Finney

Hudba:

David Arnold

Hrají:

David Tennant, Michael Sheen, Frances McDormand, Sam Taylor Buck, Daniel Mays, Sian Brooke, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Amma Ris, (více)
(další profese)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Blíží se konec světa. Armády Dobra a Zla se shromáždily, vynořila se Atlantida, všude to vře, čtyři jezdci apokalypsy jsou připraveni vyjet. Vše se zdá být předurčeno ke svému konci. Anděl Azirafal (Michael Sheen) a démon Crowley (David Tennant) žijí na Zemi mezi smrtelníky již od Počátku a za tu dobu si na svůj životní styl zvykli, tedy zpráva o blížícím se Konci je příliš nepotěší. Kdyby jen nezašantročili nově zrozeného Antikrista, pak by možná ještě byl čas zvrátit Osud... (LenkaStr)

(více)

Recenze uživatele Wiikii k tomuto seriálu (6)

Good Omens (2019) 

Sice jsem knižní předlohu nečetl, ale co jsem slyšel o Terry Pratchettovi, tak by se to mohlo velmi slušně zhodovat s jeho tvorbou. Jinak příběh je se slušným anglickým humorem, kde hlavní úlohu má anděl Azirafal(Sheen) a démon Crowley(Tennant), ale jiné postavy se také neztrácejí + zábavná nitka v podobě proroctví Agnes Nutter je úžasná. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

In the Beginning (2019) (E01) 

Já Vám nevim. Je to něco, co tu již bylo, nejen na plátně jako film, ale i v Simpsonech. A tento první díl je velmi... anglický , no není se čemu divit, když předloha je z těchto ostrovů, leč problémem byla ta táhlost celého vyprácění, ale nenudil + příběh má našlípnuto na příjemnou komedii... ()

The Book (2019) (E02) 

Sheen a Tennant jsou stěžení bod celého tohoto absurdního příběhu. Jenže je tu i ten příběh a ten se začíná komickou detektivností, o mnoha náhodách, co se krásně propojují do celku tohoto "storíčka" ()

Hard Times (2019) (E03) 

Tohle je snad jediný seriál, který dal intro do prostřed dílu :)... Ale teď k věci. Nic nového se v příběhu nestalo, tedy až na pokrok mladého Adama ke svému cíli. Jinak šlo o klasické vtipné narážky na Bibli, čarodejnice, zlo a dobro, atd... ()

Saturday Morning Funtime (2019) (E04) 

Tento díl je příjemně zábavně ironický + zjistíte kolik andělů nebo démonů může tančit na špendlíkové hlavičce :) ()

The Doomsday Option (2019) (E05) 

Tento díl nám moc neřekl, neposunul nás o moc více dopředu od konce čtvrté části, tedy až na setkání se Války, Hladu, Znečištění a Smrti + Adam se zklidnil ... ()

Reklama

Reklama