Komentáře uživatelů k sérii (5)

Malý seriálový klenot. BARRY má skvělý humor, který je výborně namixovaný s temným melancholickým dramatem a thrillerem. Napínavý a dojemný scénář se zábavnými postavami (Čečenci) a silným finále, Bill Hader jako chladnokrevný zabiják i nejistý účastník kurzu herectví dle očekávání vynikající.(13.6.2018)

Kupodivu veľmi pohodová vec. Bill Hader je ako Barry sympatický a jeho snaha o vymanenie sa zo zaužívaných zabijáckych koľají je prezentovaná v zaujímavom prostredí a obohnaná plejádou zaujímavých postavičiek. Má to vtip. Má to vážnejšie roviny a hrá to na takú ľudskejšiu tóninu, než by sa mohlo z plagátu alebo zápletky zdať. Uvidím ako to bude pokračovať ďalej, zatiaľ ale príjemne strávený čas. 1. séria - 70%(15.5.2018)

Nějak mě Barry nepřesvědčil. Samozřejmě vyrukoval s celou řadou slušně absurdních situací a černých vtípků na účet každodenního, resp. rodinného života citově strádajícího, nespolečenského nájemného vraha i zabijáků čečenské mafie, ale většinu postav vyjevil jako ubohé lůzry, v hereckém kroužku si léčící své komplexy méněcennosti. A jelikož se zdaleka nesnažil jen o bohapustou sitkomovou frašku a ve zvedajícím se závěru doručil i slušnou dávku akce, zvratů, emocí a dramatu, můj nezájem o (především "kladné") hrdiny se ukázal o to markantněji.(20.6.2018)

Je tohle peak komediální kinematografie?! ROZHODNĚ ANO! Simplicita a zároveň komplexnost tohodle seriálu mne nepřestává udivovat. Panenko marja, co je tohle za tak neskutečné herecké výkony?! Je to tak dokonale zahrané, až to působí amatérsky? Nebo tak amatérsky až je to dokonalé?! Mnohdy často surreální a super-realistické zároveň. No a ten scénář, naprostý skvost! Barry je prostě velkej týpeček(5.5.2019)

• omega_SK

Zial viac trapne nez zabavne.(10.6.2018)