poster

Rédl (TV seriál)

 • anglický

  Redl

  (festivalový název)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 4 h 35 min (Minutáž: 66–72 min)

Režie:

Jan Hřebejk

Scénář:

Miro Šifra

Kamera:

Martin Šácha

Hudba:

Ivan Acher

Hrají:

Ondřej Sokol, David Novotný, Martin Hofmann, Roman Polák, Petra Hřebíčková, Martin Pechlát, Ján Bavala, Přemysl Bureš, Kryštof Bartoš, Oskar Hes, Ján Sedal, Nika Brettschneiderová, Martin E. Kyšperský, Michal Isteník, Petr Motloch, Petr Halberstadt, Josef Rosen, Zuzana Ščerbová, Maria Pavlovová, Viktorie Hásková, Zdeněk Mucha, Hana Müllerová, Jan Mazák, Iva Baumanová, Jelena Šebestová-Juklová, Jana Matiášková, Jiří Maršál, Nikola Orozovič, Pavol Smolárik, Martin Havelka, Štěpán Kozub, Jiří Kout, Roman Slovák, Klaudia Dudová, Eva Hromníková, Helena Šulcová, Norbert Lichý, Petr Reif, Zbyněk Šporc, Debora Štolbová, Jiří Mareš, Marie Jarošová, Richard Fiala, Petr Halíček, Adolf Adam, Nela Drozdová, Jakub Eliáš, Juraj Háder, Vít Levinský, Rostislav Trtík, Lukáš Bech, Marek Cisovský, Jan Fiala, Jan Kolařík, Petr Vršek, Jan Antonín Verner, Terezie Holá, Tomáš Slavíček, Lukáš Vydržal, Václav Čížkovský, Daniel Čech, Petr Vorel, Milan Mikulčík, Alan Mejstřík, František Mitáš, Miroslav Sýkora, Petr Vodička, Jan Zajíček, Eva Hromíková, Naďa Kovářová, Petr Franěk, Daniel Horečný, Eva Kadlečková, Martin Krupa, Jiří Kruťa, Jindřich Relich, Eliza Roth, Miroslav Šnajdr, Karel Trojan, Markéta Krejčová
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (124)

 • LiVentura
  ****

  Hnusná doba bez zákonů mezi režimy..(4.12.2018)

 • Lukchasa
  ****

  Velké překvapení, výborně propracovaný & pomalu dávkovaný děj!(22.3.2019)

 • PenelopaW
  ****

  Při skončení každého filmu či seriálu se ptám, co jsem si z toho měla odnést. U Rédla si nejsem jistá. Bylo to natočené dobře, děj mne ihned vtáhnul, jen v druhé polovině bylo na mě docela dost hnusných obrazů a scén. Ale pořád nevím, k čemu mi to mělo být. Měla jsem si z toho vzít, že staré struktury nerezaví? Že člověk nesmí věřit nikomu a ničemu? Že cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly? Že hodní lidé se raději nemají do ničeho s*át, aby to ještě víc nepodělali? Na konci jsem čekala katarzi, ale přišel jen pocit zrady a vnitřního nepochopení. Možná to samo o sobě bylo účelem...(3.7.2019)

 • Aniki
  *****

  Po většinu seriálu více méně odporná atmosfera, ktera je tak husta, ze by se dala krajet. Po kazdem shlednutem dile divna pachuť v ústech. Velmi podivný ale vynikajici Hofman. Kdybych to mel shrnout, nejedna se u me o petihvezdickovy skvost, ale petihvezdickovy hnus, v tom nejlepsim slova smyslu.(20.8.2019)

1 3 4 5 6 7 následující >>