Kominského metoda (TV seriál)

The Kominsky Method

• Austrálie

The Kominsky Method

Komedie

USA, 2018–2019, 6 h 56 min (Minutáž: 22–34 min)

Naozaj veľmi príjemná prechádzka obdobím, ktorého sa každý bojí, no nie každý sa ho aj dočká. Ale nie, Michael Douglas a Alan Arkin to tu dávajú na parádu. Je to veľmi príjemné, prirodzené a hlavne nenútene vtipné. Občas sa tu objavia herci, ktorí vám naozaj vyčarujú úsmev na tvári a to je ďalší plus. Veľmi podarené.(9.12.2018)

i když se minimálně polovina seriálu točí kolem vážnějších témat jako stáří,nebo ztráta blízkého člověka,je ve výsledku Kominsky Method spíše příjemnou záležitostí.Největší podíl na tom mají oba hlavní představitelé,kdy Douglas je vtipný a šarmantní a Arkin zase věčně nabručený a sarkastický...a dohromady jim to výborně ladí.Velkým plusem je i to,že se Lorre a spol vyhnuli zbytečnému patosu,což se ne vždy podaří...80%(21.3.2019)

Prvú sériu som si šetril až do premiéry podledného dielu a zlhol ju na jedno večerné posedenie. Veľmi príjemný humor dobre zladený s ťažkou realitou každodenného života a stratami, ktoré prináša. Kombinácia Arkin-Douglas spolu ladí ako Jing a Jang. Je to svieže, čerstvé a hlavne príjemne krátke epizódy bez zbytočnej komplikovanosi. 85%(21.1.2019)

Opravdu skvělá oddychová komedie, která se svým humorem nesnaží za každou cenu (i za pomoci zbytečně hloupého humoru) diváka rozesmát a přece jsem se u ní skvěle bavil. Jak Alan Arkin, tak hlavně Michael Douglas si zde střihli dva staré šviháky, kteří jim perfektně sedli a v každém díle jsem si jejich výkony užíval. Navíc ani kratší stopáž dílů seriálu neuškodila, ba naopak, kratší 25 minutové díly jsem s chutí smlsnul a už teď se velmi těším na doufejme nadcházející druhou sérii. 85%(11.1.2019)

Teenageři se moc nepobavěj, ale ti, co to "maj za pár", myslim ohromně!:)) Hodně nadsázky a vytříbeného černého humoru, a spousta "džouků", co "Kameňáci" nepochopěj:) Tak tohle beru! Navíc skvostní Arkin a Douglas, který za roli získal Zlatý globus jako "nejlepší herec v muzikálu či komedii". Stejně tak Zlatý globus 2018: The Kominsky Method - nejlepší seriál (muzikál nebo komedie)!(20.1.2019)

• - Budovu, ktorá poslúžila ako kulisa vonkajšieho priečelia hereckého štúdia Sandyho Kominskeho, nájdete v Los Angeles na adrese 6361 Selma Ave. (mijec)

• - Jedna ze dvou hlavních postav, kterou ztvárňuje Alan Arkin, má v seriálu jméno Newlander a Newlander agency se zde jmenuje i jeho společnost. V civilním životě je to dívčí jméno Arkinovy poslední manželky – Suzanne Newlander. (djfun)

• - Dva studenti v Sandyho herecké škole hrají scénku ze seriálu Dva a půl chlapa (od r. 2003), který napsal, stejně jako Kominského metodu, tvůrce a scenárista Chuck Lorre. (Miro_CZ)