Skupina mladých prieskumníkov sa vydá k tajomnému jazeru, aby odhalili tajomstvá oblasti odstránenej z moderných máp a ukrytej za elektrickými plotmi. Keď sa však dostanú do stredu jazera, objavia ostrov, ktorý ukrýva opustené laboratórne zariadenie s desivým dedičstvom: ostrov je domovom smrtiaceho predátora, ktorý si túži pochutiť na tých, ktorí sú dosť hlúpi na to, aby ignorovali varovania. Ale skôr, ako sa budú môcť vrátiť späť, naši nešťastní hrdinovia sú zatiahnutí do boja o život – a ak chcú prežiť, budú musieť spolupracovať. (TV Markíza)

Likan7 odpad!

Kolik "závěrečných" dílů tahle série bude mít? Kdyby alespoň jednotlivé díly přicházely s něčím zajímavým, jenže je to všechno jedna a ta stejná sra*ka, která nemá ani peníze, aby ukázala krokodýla. Ve filmu o krokodýlovi je je pak, považte sami, celkem průšvih. A pokud už je vidět, tak vypadá jak z počítačových her někde z roku 2005. Je digitální až běda, v jednom záběru stín nevrhá, v dalším ho zase hned vrhá, teleportuje se rychleji než ve Star Treku, nelze mu utéct, ani kdyby jste běhali maraton na olympijských hrách. Tahle série měla navždy zůstat u jednoho, sympatického béčka, s několika fajn herci. Všechno ostatní je úplná zbytečnost. ()

Acrobat odpad!

Stale len jacia a jacia, chovaju sa ako stetky, ale nakoniec dnesny pretlacany feminizmus vitazi. Na celej ciare sprosta zabava partie nimandov kdesi v strede nicoho, kde su scenaristom vhanani do zufalych scen, ktore su raz cervene, potom zlte, zelene, tmave. Odskrtavas si v uplne nelogickom boji jednotlivych zbytocnych ludi. Nevidiet 16 ci 20 metroveho krokodila vedla seba a v uzavretej miestnosti je umenie. Este aj za muchou v izbe sa otocis. Tento je tichy. Tichy zabijak. Ten zabil co mohol. Nas divakov zabijal predovsetkym stab a herci. (Videne 5.5.2021, Filmplus archiv) ()

Shanen29

Návrat a minimum scén,kterých je opravdu poskrovnu celý film nenaplní ani v nejmenším.Je to odfláklá režijní práce. ()

MT_Y odpad!

K tomuhle snímku se nedá ani pořádně vyjádřit, to byla katastrofa od začátku do konce, za prvé tedy strašně se to táhlo (jednoduše NUDA JEDNA OBŘÍ NUDA!) Příběh, no to nebyla pořádně ani kopírka z dřívějšich filmů ani žádná originalita to byl prostě strašně hloupý snímek... Herecká podání hrůza vedle hrůzy... No zkrátka, většinou dávám alespoň nějakou šanci a i v hrozných filmech se snažím najít alespoň něco pozitivního, Ae tady? To prostě nejde! Takže nekoukat na to protože to nemá vůbec nic a ještě je to nudný tenhle čas mi nikdo nevrátí bohužel.... 0% Odpad (málo kdy dávám takhle nejnižší hodnocení) ()

brasek odpad!

Je nedôstojné si robiť vtipy s retardovaného krokodýla. V jednom momente som sa smial, potom znervóznel nad tým čo pozerám, postavy mi liezli na nervy. ()

Smashed

Film měl všechno... děsivou atmosféru opuštěné zátoky, přerostlý krokodýly, docela sympatický herce, ale nenašel se nikdo, kdo by to celý vzal, využil a natočil konečně dobrej film o krokodýlech. Škoda :-( ()