Reklama

Reklama

Recenze (6)

Spielbergo 

všechny recenze uživatele

Dokument, který ocení každý Trekkie, příznivec DS9 dvoj až trojnásob. Dokument se soustředí na vypíchávání zásadních okamžiků seriálu a utvrzuje v tom, že jde o zdaleka nejlépe napsaný Star Trek seriál v historii. O to smutnější je, jak je v našich končinách zapomenutý a odmítaný. Ačkoli, jak z dokumentu zjistíte, nebyli a nejsme v tom ani zdaleka sami. ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

Hodnocení tohohle dokumentu je hrubě zkresleno tím, že na tohle se vší pravděpodobností koukají pouze fandové DS9. Na druhou stranu, kdo jiný by se díval, jaké hodnocení má tenhle dokument? Takže, vážení fandové DS9, co chcete vědět, jestli má tenhle dokument cenu - vůbec neváhejte a koukejte koukat. ;-) ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Nádherná tečka za nejlepším ST seriálem. Ohlédnutí za sedmi sériemi plné zajímavých a mnohdy dosud netušených informací, nástřel celého potencionálního pilotu celé potencionální osmé série (výtečný mimochodem, tedy až na zabití Noga!), představení dějových zápletek, které mohly (či měly) být, full HD ukázka vesmírné bitvy, pár nádherných písní v úvodu i v závěru a jedny z nejzábavnějších závěrečných titulků. Je tady prostě úplně všechno (ačkoliv, jak zazní v závěru, není tady prakticky vůbec nic) a ještě mnohem víc! Pro fanoušky DS9 absolutní povinnost a nádherný dárek. pro fanoušky celkového Star Treku jistě také povinnost. pro všechny ostatní naprostá zbytečnost. Ale pro ty tenhle dokument nevznikl. ()

KM Phoenix 

všechny recenze uživatele

Dokument, který je v mnohém o hodně lepší než většina jednotlivých dílů seriálu o němž pojednává. Slušně jsem se bavil a vstupy jednotlivých aktérů byly docela vtipné. Jediné co mi scházelo byla nějaká sebereflexe (alespoň) od I.S.Behra, kdy by místo neustálého poplácávání se po ramenou (o tom jak skvělý kus práce udělali), přiznal i to co se (dost) nepovedlo. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tento dokument je povinnosťou pre každého fanúšika DS9. Je to mix reunionu hercov, ktorí spomínajú na natáčanie a pritom odhalia pár zaujímavých informácií (napríklad odchod Terry Farrell zo seriálu alebo príchod Michaela Dorna), ďalej tu máme rozhovory s bývalým šéfom štúdia alebo starosvetským producentom Rickom Bermanom o tom jak si tento Trek predstavovali oni a jak progresívny Behr s nimi bojoval o každú maličkosť, aby sa tento Trek niekam posunul. Trošku smutné sú staré reakcie pseudofanúšikov Star Treku, ktorí nový prístup nerozdýchali a útočili na tvorcov. No ale tým najväčším lákadlom je stretávka hlavných scenáristov, ktorí behom jedného dňa skúsia vymyslieť námet pre hypotetickú ôsmu sériu po dvadsiatich rokoch. A mohla by to byť rovnaká pecka ako predošlé časti. Posledným bonbónikom sú ukážky z DS9 v remasterovanom full HD prevedení. Snáď myšlienka remasterovaného DS9 na blu-ray nebude aj naďalej len sci-fi. Jediným mínusom tohto dokumentu je to, že je tak strašne krátky, že nedokáže obsiahnuť kopu ďalších informácií, ktoré by sa fanúšik DS9 rád dozvedel. Ale aj to na konci Behr vtipne odbije. P.S: zabili Noga, parchanti. 10/10. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama