Reklama

Reklama

What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

  • USA DS9: What We Left Behind (pracovní název)

Recenze (7)

lu.ger 

všechny recenze uživatele

Prostě nádhera! Povinnost pro každého DS9 fanouška. Pozor spoilery...dozvíme se zde jak by mohla vypadat 8. sezona. Dále vyrenderované scény největších bitev v DS9 - to je lahůdka! Plus uvidíte všechny herce jak dnes vypadají a je vidět, že to byl kus jejich života, na který rádí vzpomínají. Stejně jako my, fanoušci. Děkuju za tutu nadčasovou scifi ságu, kterou si nasštěstí můžeme pouštět pořád dokola - ne jako kdysi co týden, to jedna epizoda... :) ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

Hodnocení tohohle dokumentu je hrubě zkresleno tím, že na tohle se vší pravděpodobností koukají pouze fandové DS9. Na druhou stranu, kdo jiný by se díval, jaké hodnocení má tenhle dokument? Takže, vážení fandové DS9, co chcete vědět, jestli má tenhle dokument cenu - vůbec neváhejte a koukejte koukat. ;-) ()

Reklama

KM Phoenix 

všechny recenze uživatele

Dokument, který je v mnohém o hodně lepší než většina jednotlivých dílů seriálu o němž pojednává. Slušně jsem se bavil a vstupy jednotlivých aktérů byly docela vtipné. Jediné co mi scházelo byla nějaká sebereflexe (alespoň) od I.S.Behra, kdy by místo neustálého poplácávání se po ramenou (o tom jak skvělý kus práce udělali), přiznal i to co se (dost) nepovedlo. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Nádherná tečka za nejlepším ST seriálem. Ohlédnutí za sedmi sériemi plné zajímavých a mnohdy dosud netušených informací, nástřel celého potencionálního pilotu celé potencionální osmé série (výtečný mimochodem, tedy až na zabití Noga!), představení dějových zápletek, které mohly (či měly) být, full HD ukázka vesmírné bitvy, pár nádherných písní v úvodu i v závěru a jedny z nejzábavnějších závěrečných titulků. Je tady prostě úplně všechno (ačkoliv, jak zazní v závěru, není tady prakticky vůbec nic) a ještě mnohem víc! Pro fanoušky DS9 absolutní povinnost a nádherný dárek. pro fanoušky celkového Star Treku jistě také povinnost. pro všechny ostatní naprostá zbytečnost. Ale pro ty tenhle dokument nevznikl. ()

Spielbergo 

všechny recenze uživatele

Dokument, který ocení každý Trekkie, příznivec DS9 dvoj až trojnásob. Dokument se soustředí na vypíchávání zásadních okamžiků seriálu a utvrzuje v tom, že jde o zdaleka nejlépe napsaný Star Trek seriál v historii. O to smutnější je, jak je v našich končinách zapomenutý a odmítaný. Ačkoli, jak z dokumentu zjistíte, nebyli a nejsme v tom ani zdaleka sami. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama