Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

halo

Vyborny film z konce osmdesatych let, ktery je tak vyjimecne udelany, ze kdyby vysel dnes, tak by jiste nemel konkurenci. Velmi dobra smesice akce a horroru. Uzasny soundtrack. ()

wir2k

Tak tenhle film je dnes už klasika Arnie tak jak si ho chceme pamatovat ( se samopalem v ruca a ověšený nejrůznějšíma výbušninama ) a spousto "cool" scén ( kdo by neznal bezbolestnou :-).. ()

Marv

S Terminátorama nejlepší Arnieho film. Banda megadrsňáků narazí při akci v džungli na super-megadrsňáka,kterej je skoro všechny vykosí (hádejte děti kdo přežije). Tenhle film má výborné efekty (na svou dobu samozřejmě), dokonalýho hlavního záporňáka (spolu s vetřelcem nejlepší sci-fi zabiják), skvělí výběr postav, pár dobrých hlášek, napětí, akci a Bezbolestnou. Vždy se na něj rád znovu podívám. ()

emilkac

Asi druhy najlepší Arnoldov film! mam totiž slabosť pre T2! hustá atmosféra! super prostredie! Arnold vo vrcholnej forme! Tiež super režia a hudba ktorá napína vkuse! a samozrejme vynimočný zloduch. S votrelcom a čelusťami najlepšia filmová príšera! ()

gu-staff

Pro mne kultovni snimek, plný hlášek, na který se nezapomíná. Není nimrod, jako nimrod, a každý nimrod jednou narazí na kořist, která se nechce jen tak lehce vzdát. Arnold nemá moc rolí, na který se nezapomíná, ale tahle k nim rozhodně patří. A Bill Duke, kterýmu to Arnold v Komandu nandaval ve velkým, je tu na jeho straně. A Apollo Creed. A vůbec. Na tohle se kdykoli mrknu znova rád, když to jde v noci v bedně. Není to dlouhý, má to spád, a scény, kdy Arnie bojuje proti mimozemšťanovi podobnými prostředky, jako Sly v prvním Rambu proti policejním redneckum, jsou prostě dobrý...Je čas vyndat bezbolestnou! ()

mouzi

pro me naprosto dokonala zalezitost, ktera me provazi od detstvi doposud.. nevim, kolikrat jsem tento snimek videl, ale mene jak 15x to nebylo :) nerozdelitelna dvojice predator - arnold.. moje srdcovka a zivotni laska, NESAHAT! A ta hudba od Silvestriho, uuu.. 7* ()

Sekel

Esence akcnich filmu. Spoustu testosteronu, sami vojaci a krvava likvidace cehokoli ziveho. Arnold se skutecne dobryma hlaskama. Kaceni dzungle olovem. ()

da_silva

Joo, tak tohle je klasika žánru. Arnie v nejlepší formě, Predátor bez kamarádíčkování s příšernou černoškou, McTiernan plný elánu a na můj vkus moc brzo umřivší Carl Weathers. Sice mě Predátor nejvíc bavil když mě bylo deset, ale to neznamená že mě nebaví teď. Protože baví. ()

Zabuza

Prvý krát som videl Predátora po nemecky z požičovne za 80 sk. Vôbec mi neprekážalo, že som skoro nič nerozumel. Schwarzo v plnej sile a desivá vizáž predátora ma úplne ochormili. Na tú dobo dokonalá maska mimozemšťana. p.s. "Predátora mal hrať pôvodne Van Damme." | " V zábere, kde príde Carl Weathers o ruku v boji s predátorom si všimite, čo sa nachádza za chrbtom pod jeho vestou." ()

superzurda

Akční klasika, které nic nechybí. I nadsazené bojové scény v táboře povstalců mají svůj důvod. Zajímavý je i charakter predátora. Po Terminátorovi je to nejlepší Arnoldův film. ()

Zeddi

Arny a jeho elitní komando. Akčňák podle mého gusta. Drsní hoši mistři ve svém oboru jdou proti něčemu o čem si myslí, že je banda povstalců s AK-40. Nepřítel z jiného světa si z nich ovšem udělá loveckou sezónu a nakonec ho dostane samozřejmě Arny. Tento film mám v permanenci ve své videotéce a vždy, když nevím po čem sáhnout Predátor to vyhraje. Má všechny moje best v žánru akce. Napínavá atmosféra, napínavé prostředí a konečný boj muže proti muži (hajzlovi z vesmíru) dělá z Predátora nezapomenutelný zážitek. Celkově to podtrhává hudba Alana Silvestriho, ze které mi běhá mráz po zádech. A taky Litlle Richard linoucí ze sterea ve vrtulníku, když letí do džungle. ()

sew810

Absolutní sci-fi/horor základ a povinnost pro každého pozorovatele pohybujících se obrázků. Prkenný výraz Arnorlda " Arnhulda " , dokonalá tajemnost dravce, bezbranost profesionálně secvičeného týmu vojáků, do toho temnost džungle a dokonale vygradovaný hudební podklad. Miluju tenhle film ()

Tom-ass

Možná nejlepší film s Arnoldem. Mimozemský lovec s výstrojí a výzbrojí která přesahuje technologii lidstva, proti němu se postaví Émeričan, pouhý člověk skoro beze zbraní, využije přírody a zničí emzáka, načež přežije atomový výbuch, americký sen, že když něco chceme tak toho dosáhneme a ani atomovky a mimozemštani nás nezastaví - prostě akce je tam dost a od mala kojení Arnoldem taky něco udělalo, hlavně když má tak velký kozy, asi je to návykový, nebylo v tom mléce něco navíc? ()

Snooper

Arnold v roli "Übersoldiera" tak, jak ho máme nejraději. Nechává mluvit zejména svalová vlákna a v celém filmu si vystačí se dvěma hereckými výrazy. Děj je jedna velká honička zakončená velmi efektním face to face duelem (a to doslova :-)) Jako třešnička na dortu skvělý ústřední hudební motiv Alana Silvestriho. Miluju tenhle film! ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra